Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1ZABAVA ANIȘOARA IIDJ28679913
2ZABAVA RICA INTREPRINDERE INDIVIDUALABZ20935714
3ZABORILA V. VIORICA INTREPRINDERE INDIVIDUALABTRO26804068
4ZACERANA COMBVRO7111065
5ZADO TOTAL SRLIS39735822
6ZAFERANO DISTRIBUTION SRLARRO34377138
7ZAFERANO MARKET S.R.LARRO35706263
8ZAFIRA MARKET ZVEZDA SRLTM25192009
9zagenostill srlGLRO35130011
10ZAHA CONSTRUCTII SRLILRO19119240
11ZAHA SIMONA RAMONA INTREPRINDERE INDIVIDUALABH37819013
12ZAHALIREM TRANS S.R.L.GJ39250185
13ZAHARIA C MARIA INTREPRINDERE FAMILIALABC39790690
14ZAHARIA COM SRLVLRO16043407
15Zaharia Family SRLBC40878141
16Zaharia Ion Intreprindere IndividualăNT12746790
17ZAHARIA T. TRAIAN INTREPRINDERE INDIVIDUALACT32230911
18ZAHARIA V GETA INTREPRINDERE INDIVIDUALADB31428881
19ZAHARIA VIORICA I.F.VN15529710
20ZAHARIE RASI SRLMM31020849
21ZAHARIE SIMINA PERSOANA FIZICA AUTORIZATABN26194547
22ZAHARIEA T. NELA INTREPRINDERE INDIVIDUALACTRO20072095
23Zahcom Logistik SRLILRO27388029
24ZAHMAR ȘTEF SRLCT31272480
25ZAHVIMA SRLGLRO15950114
26Zair Energy SRLCJRO31677785
27ZAJZYKER SRLCV40298829
28ZAMACAU G. I. GHEORGHE PFABV40932712
29Zamacau Ramona Elena PFASB38102040
30ZAMACO IMPEX SRLCVRO7653597
31ZAMANY SRLGLRO15322250
32ZAMFIR D. TATIAN-LEONARD INTREPRINDERE INDIVIDUALAGL28121592
33ZAMFIR ELENA LUMINITA INTREPRINDERE INDIVIDUALAOT31181004
34ZAMFIR ELENA LUMINITA INTREPRINDERE INDIVIDUALAOT31181004
35ZAMFIR ELENA LUMINITA INTREPRINDERE INDIVIDUALAOT31181004
36Zamfir Gheorghita Intreprindere IndividualaOT14885107
37ZAMFIR MARIANA ZAMFIR MIHAI ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂBZ11008212
38ZAMFIRA VAFLO SNCOT4938662
39ZAMVIODEL SRLVS38634048
40ZANCIANU SILVIU-DUMITRU INTREPRINDERE FAMILIALAIS36758520
41ZANDRANDO S.R.L.BH11437630
42ZANE AURELCL31122890
43ZANFIR CONSTANTIN INTREPRINDERE FAMILIALADB15600240
44Zanfir Florin Puiu Intreprindere IndividualaCL21155202
45ZANFIR GIGI (GIGI SI DANA) INTREPRINDERE FAMILIALACT16442173
46ZANFIR SNCVNRO1445759
47Zapacom Aliana srlARRO22829507
48Zaplaic Oana sncBZRO6446135
49ZAPOROJANU CAMELIA IIIS34335337
50ZARCA SRLMSRO1229585
51ZARIESCU MADALIN INTREPRINDERE FAMILIALAVL22712905
52ZAROSCHI LAURENTIU-COSTEL INTREPRINDERE INDIVIDUALAPH32003218
53ZAVALAN TUDOR îNTREPRINDERE FAMILIALACLRO10758593
54ZAVESCHI FRANCISC IIBN32457508
55ZAVIEL IMPEX SRLDJRO8964516
56Zavoianu Sofia IIAGRO19985816
57ZAXOTIN SRLBH38824360
58ZBIRCIOG GABRIELA INTREPRINDERE INDIVIDUALAVN32328260
59Zboran Vest SRLS2RO23764597
60ZCB DECEBAL CAFE SRLS3RO36965665
61Zdrafu I. Nicolae I.I.MHRO30250998
62ZEC IMPEX SRLCJRO8110823
63ZECOVI SRLCVRO558857
64ZEDIN SRLDJRO13319827
65ZEDIU LILIANA INTREPRINDERE FAMILIALABC40481540
66Zef shop SRLS2RO38632888
67ZEF SHOP SRLS2RO38632888
68ZEITA SRLGJRO11235932
69Zelezneac-Nelum SRLTL6526676
70ZELIFLOR SRLGJRO6935921
71ZELMA SERV-COM SRLSV5294616
72ZEMLAZ IMPEX S.R.L.DJRO5984284
73ZENA SRLARRO1715933
74ZENIT 2008 SRLNTRO24705777
75ZENOBIA TEXIM SRLIFRO3381236
76ZERNI FLORIN INTREPRINDERE FAMILIALAVL12638259
77ZERO TREND CAFE SRL-DSM35698284
78ZETU MOBIL S.R.L.NTRO9743890
79ZEUS SRLHRRO7884613
80ZEUS TRADE 2000 SRLS3RO7815109
81ZEVECARBV36866840
82ZGAMBY SRLBN26686116
83ZHSN MARKET S.R.L.TMRO35108324
84Zibilmar srlTLRO9329458
85ZICA GEO 2002 S.R.L.AGRO15164443
86zidi creativ dinamic srlDB39975302
87ZIDMARIOS S.R.L.BN15253710
88ZIH IMPEX SRLBHRO7143083
89ZILERTACOM SRLGJ40082271
90ZILETY COM SRLDJ4710353
91ZIMCRYSS STEEV SRLMS37006738
92ZINA IMPEX SRLILRO6801377
93ZINA IMPEX SRLILRO6801377
94ZINA MIXT S.R.LNTRO8400290
95ZINICI I.IOAN - INTREPRINDERE INDIVIDUALASVRO19323010
96ZINMAR SUPER SRLTLRO31752500
97ZINNER TRADING SRLMSRO35362143
98ZIRNA MARIANA IIGRRO22422723
99ZIRVE-RES SRLCTRO36686822
100ZITAMA BARCOM SRLVNRO4813162