Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1ZABAVA ANIȘOARA IIDJ28679913
2ZABAVA RICA INTREPRINDERE INDIVIDUALABZ20935714
3ZABORILA V. VIORICA INTREPRINDERE INDIVIDUALABTRO26804068
4ZACERANA COMBVRO7111065
5ZADO TOTAL SRLIS39735822
6ZAFERANO DISTRIBUTION SRLARRO34377138
7ZAFERANO MARKET S.R.LARRO35706263
8ZAFIRA MARKET ZVEZDA SRLTM25192009
9zagenostill srlGLRO35130011
10ZAHA CONSTRUCTII SRLILRO19119240
11ZAHA SIMONA RAMONA INTREPRINDERE INDIVIDUALABH37819013
12ZAHALIREM TRANS S.R.L.GJ39250185
13ZAHARIA C MARIA INTREPRINDERE FAMILIALABC39790690
14ZAHARIA COM SRLVLRO16043407
15Zaharia Family SRLBC40878141
16Zaharia Ion Intreprindere IndividualăNT12746790
17ZAHARIA T. TRAIAN INTREPRINDERE INDIVIDUALACT32230911
18ZAHARIA V GETA INTREPRINDERE INDIVIDUALADB31428881
19ZAHARIA VIORICA I.F.VN15529710
20ZAHARIE RASI SRLMM31020849
21ZAHARIE SIMINA PERSOANA FIZICA AUTORIZATABN26194547
22ZAHARIEA T. NELA INTREPRINDERE INDIVIDUALACTRO20072095
23Zahcom Logistik SRLILRO27388029
24ZAHMAR ȘTEF SRLCT31272480
25ZAHVIMA SRLGLRO15950114
26Zair Energy SRLCJRO31677785
27ZAJZYKER SRLCV40298829
28ZAMACAU G. I. GHEORGHE PFABV40932712
29Zamacau Ramona Elena PFASB38102040
30ZAMACO IMPEX SRLCVRO7653597
31ZAMANY SRLGLRO15322250
32ZAMFIR D. TATIAN-LEONARD INTREPRINDERE INDIVIDUALAGL28121592
33ZAMFIR ELENA LUMINITA INTREPRINDERE INDIVIDUALAOT31181004
34ZAMFIR ELENA LUMINITA INTREPRINDERE INDIVIDUALAOT31181004
35ZAMFIR ELENA LUMINITA INTREPRINDERE INDIVIDUALAOT31181004
36Zamfir Gheorghita Intreprindere IndividualaOT14885107
37ZAMFIR MARIANA ZAMFIR MIHAI ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂBZ11008212
38ZAMFIRA VAFLO SNCOT4938662
39ZAMVIODEL SRLVS38634048
40ZANCIANU SILVIU-DUMITRU INTREPRINDERE FAMILIALAIS36758520
41ZANDRANDO S.R.L.BH11437630
42ZANE AURELCL31122890
43ZANFIR CONSTANTIN INTREPRINDERE FAMILIALADB15600240
44Zanfir Florin Puiu Intreprindere IndividualaCL21155202
45ZANFIR GIGI (GIGI SI DANA) INTREPRINDERE FAMILIALACT16442173
46ZANFIR SNCVNRO1445759
47Zapacom Aliana srlARRO22829507
48Zaplaic Oana sncBZRO6446135
49ZARCA SRLMSRO1229585
50ZARIESCU MADALIN INTREPRINDERE FAMILIALAVL22712905
51ZAROSCHI LAURENTIU-COSTEL INTREPRINDERE INDIVIDUALAPH32003218
52ZAVALAN TUDOR îNTREPRINDERE FAMILIALACLRO10758593
53ZAVESCHI FRANCISC IIBN32457508
54ZAVIEL IMPEX SRLDJRO8964516
55Zavoianu Sofia IIAGRO19985816
56ZAXOTIN SRLBH38824360
57ZBIRCIOG GABRIELA INTREPRINDERE INDIVIDUALAVN32328260
58Zboran Vest SRLS2RO23764597
59ZCB DECEBAL CAFE SRLS3RO36965665
60Zdrafu I. Nicolae I.I.MHRO30250998
61ZEC IMPEX SRLCJRO8110823
62ZECOVI SRLCVRO558857
63ZEDIN SRLDJRO13319827
64ZEDIU LILIANA INTREPRINDERE FAMILIALABC40481540
65Zef shop SRLS2RO38632888
66ZEF SHOP SRLS2RO38632888
67ZEITA SRLGJRO11235932
68Zelezneac-Nelum SRLTL6526676
69ZELIFLOR SRLGJRO6935921
70ZELMA SERV-COM SRLSV5294616
71ZEMLAZ IMPEX S.R.L.DJRO5984284
72ZENA SRLARRO1715933
73ZENIT 2008 SRLNTRO24705777
74ZENOBIA TEXIM SRLIFRO3381236
75ZERNI FLORIN INTREPRINDERE FAMILIALAVL12638259
76ZERO TREND CAFE SRL-DSM35698284
77ZETU MOBIL S.R.L.NTRO9743890
78ZEUS SRLHRRO7884613
79ZEUS TRADE 2000 SRLS3RO7815109
80ZEVECARBV36866840
81ZGAMBY SRLBN26686116
82ZHSN MARKET S.R.L.TMRO35108324
83Zibilmar srlTLRO9329458
84ZICA GEO 2002 S.R.L.AGRO15164443
85zidi creativ dinamic srlDB39975302
86ZIDMARIOS S.R.L.BN15253710
87ZIH IMPEX SRLBHRO7143083
88ZILERTACOM SRLGJ40082271
89ZILETY COM SRLDJ4710353
90ZIMCRYSS STEEV SRLMS37006738
91ZINA IMPEX SRLILRO6801377
92ZINA IMPEX SRLILRO6801377
93ZINA MIXT S.R.LNTRO8400290
94ZINICI I.IOAN - INTREPRINDERE INDIVIDUALASVRO19323010
95ZINMAR SUPER SRLTLRO31752500
96ZINNER TRADING SRLMSRO35362143
97ZIRNA MARIANA IIGRRO22422723
98ZIRVE-RES SRLCTRO36686822
99ZITAMA BARCOM SRLVNRO4813162
100ZIUA COM SRLBZ8217561