Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1ZABAVA ANIȘOARA IIDJ28679913
2ZABAVA RICA INTREPRINDERE INDIVIDUALABZ20935714
3ZABORILA V. VIORICA INTREPRINDERE INDIVIDUALABTRO26804068
4ZACERANA COMBVRO7111065
5ZAFERANO DISTRIBUTION SRLARRO34377138
6ZAFERANO MARKET S.R.LARRO35706263
7ZAFIRA MARKET ZVEZDA SRLTM25192009
8zagenostill srlGLRO35130011
9ZAHA CONSTRUCTII SRLILRO19119240
10ZAHALIREM TRANS S.R.L.GJ39250185
11ZAHARIA C MARIA INTREPRINDERE FAMILIALABC39790690
12ZAHARIA COM SRLVLRO16043407
13Zaharia Family SRLBC40878141
14Zaharia Ion Intreprindere IndividualăNT12746790
15ZAHARIA T. TRAIAN INTREPRINDERE INDIVIDUALACT32230911
16ZAHARIA V GETA INTREPRINDERE INDIVIDUALADB31428881
17ZAHARIE RASI SRLMM31020849
18ZAHARIE SIMINA PERSOANA FIZICA AUTORIZATABN26194547
19ZAHARIEA T. NELA INTREPRINDERE INDIVIDUALACTRO20072095
20Zahcom Logistik SRLILRO27388029
21ZAHMAR ȘTEF SRLCT31272480
22Zair Energy SRLCJRO31677785
23ZAJZYKER SRLCV40298829
24ZAMACAU G. I. GHEORGHE PFABV40932712
25Zamacau Ramona Elena PFASB38102040
26ZAMACO IMPEX SRLCVRO7653597
27ZAMANY SRLGLRO15322250
28ZAMFIR D. TATIAN-LEONARD INTREPRINDERE INDIVIDUALAGL28121592
29ZAMFIR ELENA LUMINITA INTREPRINDERE INDIVIDUALAOT31181004
30ZAMFIR ELENA LUMINITA INTREPRINDERE INDIVIDUALAOT31181004
31ZAMFIR ELENA LUMINITA INTREPRINDERE INDIVIDUALAOT31181004
32Zamfir Gheorghita Intreprindere IndividualaOT14885107
33ZAMFIR MARIANA ZAMFIR MIHAI ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂBZ11008212
34ZAMFIRA VAFLO SNCOT4938662
35ZAMVIODEL SRLVS38634048
36ZANDRANDO S.R.L.BH11437630
37ZANFIR CONSTANTIN INTREPRINDERE FAMILIALADB15600240
38Zanfir Florin Puiu Intreprindere IndividualaCL21155202
39ZANFIR GIGI (GIGI SI DANA) INTREPRINDERE FAMILIALACT16442173
40ZANFIR SNCVNRO1445759
41Zaplaic Oana sncBZRO6446135
42ZARCA SRLMSRO1229585
43ZARIESCU MADALIN INTREPRINDERE FAMILIALAVL22712905
44ZAROSCHI LAURENTIU-COSTEL INTREPRINDERE INDIVIDUALAPH32003218
45ZAVALAN TUDOR îNTREPRINDERE FAMILIALACLRO10758593
46ZAVIEL IMPEX SRLDJRO8964516
47ZAXOTIN SRLBH38824360
48ZBIRCIOG GABRIELA INTREPRINDERE INDIVIDUALAVN32328260
49Zboran Vest SRLS2RO23764597
50ZCB DECEBAL CAFE SRLS3RO36965665
51Zdrafu I. Nicolae I.I.MHRO30250998
52ZEC IMPEX SRLCJRO8110823
53ZECOVI SRLCVRO558857
54ZEDIN SRLDJRO13319827
55ZEDIU LILIANA INTREPRINDERE FAMILIALABC40481540
56Zef shop SRLS2RO38632888
57ZEF SHOP SRLS2RO38632888
58ZEITA SRLGJRO11235932
59Zelezneac-Nelum SRLTL6526676
60ZELIFLOR SRLGJRO6935921
61ZELMA SERV-COM SRLSV5294616
62ZEMLAZ IMPEX S.R.L.DJRO5984284
63ZENA SRLARRO1715933
64ZENIT 2008 SRLNTRO24705777
65ZENOBIA TEXIM SRLIFRO3381236
66ZERNI FLORIN INTREPRINDERE FAMILIALAVL12638259
67ZERO TREND CAFE SRL-DSM35698284
68ZEUS SRLHRRO7884613
69ZEUS TRADE 2000 SRLS3RO7815109
70ZEVECARBV36866840
71ZHSN MARKET S.R.L.TMRO35108324
72ZICA GEO 2002 S.R.L.AGRO15164443
73zidi creativ dinamic srlDB39975302
74ZIDMARIOS S.R.L.BN15253710
75ZIH IMPEX SRLBHRO7143083
76ZILERTACOM SRLGJ40082271
77ZILETY COM SRLDJ4710353
78ZIMCRYSS STEEV SRLMS37006738
79ZINA IMPEX SRLILRO6801377
80ZINA IMPEX SRLILRO6801377
81ZINA MIXT S.R.LNTRO8400290
82ZINMAR SUPER SRLTLRO31752500
83ZINNER TRADING SRLMSRO35362143
84ZIRNA MARIANA IIGRRO22422723
85ZIRVE-RES SRLCTRO36686822
86ZITAMA BARCOM SRLVNRO4813162
87ZIUA COM SRLBZ8217561
88ZIVAPO COM SRLSV37400804
89ZLATEX ACTIV S.R.L.S5RO25631120
90ZMAU OLIMPIA MADALINA INTREPRINDERE INDIVIDUALATR40656625
91ZNL TRADING 98IF21852978
92ZOCHI S.R.LVS5167213
93ZODIA PROD COM SRLS3RO10791654
94Zoelen srlTLRO3611386
95ZOLI & ELIBVRO17183964
96ZOLIFRADI SRLBH10883030
97ZOLIND-TRANS S.R.LHRRO16338220
98ZOLYA VENCZEL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂBVRO12539212
99ZON LIME SRLTMRO32770890
100ZOOPY NIDA SRLPH31123984