Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1YACHT CLUB HERASTRAU SRLS1RO37508327
2YACHT CLUB HERASTRAU SRLS137508327
3YAMISO INVEST SRLCT37015256
4Yan Conf Sib srlSBRO40860780
5YANA IMPEX STYL SRLTRRO27924828
6Yani & Gabriel srlIFRO30833770
7YANI A & N LENACRIS SRLHD39453295
8YANJUN DRAG SRLS2RO11791474
9YANMIH SRLCTRO8713174
10YANNIS AGRO MAYA SRLGRRO32697764
11YARINA COMINVEST SRLS2RO32605302
12YASEEFLOR SRLCJRO32783490
13YAYA TRANS SECURE SRLIF36859354
14yazmy&aly srlSB36582643
15YBC BIA & CRISS SRLTMRO39868047
16YCOMARIA TRADE SRLPH1308263
17Ycu Cop SRLBCRO24087757
18YDASHOP IMPEX SRLPHRO29763566
19YDEALCOM-GROUP CONSTRUCT SRLBCRO27339840
20YENKO-EXTRASIB SRLSBRO29573014
21YMAR MARKET SRLGR34908183
22YMY PLUSOIL SRLGJRO36207741
23YNACORINA IMPEX SRLBV36805184
24YNM AIAN STORE 2010 SRLOT35276395
25YNOTIRAM CAFFE SRLDJRO28455428
26YNY 34 SRL-DGJ36448871
27YOL&YUS MARKETISRO40125135
28Yolo Vanmart SRLS4RO37460202
29YONEDI&OVI SRLTM28189598
30YONG BUSINESS SRLIF30989924
31YONIK STORE SRLIF40984878
32YONIS TRADEMARK SRLSBRO38627172
33YONY KA PIK SRLGRRO30602997
34YORDIANA GEORGYO SRLGL39245391
35YORGOS srlGL5667987
36YORK DRINK SRLSMRO35800839
37YOUR TIME SRLSJ30601886
38YOYO PUB &TRADE SRLS338552975
39YOYOMARC MCD SRLGL36458522
40YRY LUYE ACTIV SRLBZ34022275
41YSA VLAD CONSTRUCT SRLVLRO37239946
42YSIS GIORGIO PANINI SRLPH24814650
43YSTENA COM SRLPH8052803
44YUA DAN SRLCJRO34489530
45YUB LAROX COM SRLBV40095530
46YUCA MTC SRLTR36897722
47Yuri VDRTL33481741
48YVALPEDRO SRLBR40568493
49YVIS ADELI MARKET SRLSV39974170
50yvy&betty srlHRRO29060167
51yvy&betty srlHRRO29060167