Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1YACHT CLUB HERASTRAU SRLS1RO37508327
2YACHT CLUB HERASTRAU SRLS137508327
3YADIRA MAGAZIN SRLIL38074277
4YAMISO INVEST SRLCT37015256
5Yan Conf Sib srlSBRO40860780
6YANA IMPEX STYL SRLTRRO27924828
7Yani & Gabriel srlIFRO30833770
8YANI A & N LENACRIS SRLHD39453295
9YANJUN DRAG SRLS2RO11791474
10YANMIH SRLCTRO8713174
11YANNIS & MAYA SRLCL34942452
12YANNIS AGRO MAYA SRLGRRO32697764
13YARINA COMINVEST SRLS2RO32605302
14YASEEFLOR SRLCJRO32783490
15YAYA TRANS SECURE SRLIF36859354
16yazmy&aly srlSB36582643
17YBC BIA & CRISS SRLTMRO39868047
18YCOMARIA TRADE SRLPH1308263
19Ycu Cop SRLBCRO24087757
20YDASHOP IMPEX SRLPHRO29763566
21YDEALCOM-GROUP CONSTRUCT SRLBCRO27339840
22YENKO-EXTRASIB SRLSBRO29573014
23YFL PERFECT BUSINESS SRLIF40931822
24YGA COM SRLSJRO9881818
25YMAR MARKET SRLGR34908183
26YMY PLUSOIL SRLGJRO36207741
27YNACORINA IMPEX SRLBV36805184
28YNM AIAN STORE 2010 SRLOT35276395
29YNOTIRAM CAFFE SRLDJRO28455428
30YNY 34 SRL-DGJ36448871
31YOL&YUS MARKETISRO40125135
32Yolo Vanmart SRLS4RO37460202
33YONEDI&OVI SRLTM28189598
34YONEVA DESIGN SRLBN24617578
35YONG BUSINESS SRLIF30989924
36YONIK STORE SRLIF40984878
37YONIS TRADEMARK SRLSBRO38627172
38YONY KA PIK SRLGRRO30602997
39YORDIANA GEORGYO SRLGL39245391
40YORGOS srlGL5667987
41YORK DRINK SRLSMRO35800839
42YOUR TIME SRLSJ30601886
43YOYO PUB &TRADE SRLS338552975
44YOYOMARC MCD SRLGL36458522
45YRY LUYE ACTIV SRLBZ34022275
46YSA VLAD CONSTRUCT SRLVLRO37239946
47YSIS GIORGIO PANINI SRLPH24814650
48YSTENA COM SRLPH8052803
49YUA DAN SRLCJRO34489530
50YUB LAROX COM SRLBV40095530
51YUCA MTC SRLTR36897722
52Yuri VDRTL33481741
53YVALPEDRO SRLBR40568493
54YVIS ADELI MARKET SRLSV39974170
55yvy&betty srlHRRO29060167
56yvy&betty srlHRRO29060167