Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1YACHT CLUB HERASTRAU SRLS1RO37508327
2YACHT CLUB HERASTRAU SRLS137508327
3YADIRA MAGAZIN SRLIL38074277
4YAMISO INVEST SRLCT37015256
5Yan Conf Sib srlSBRO40860780
6YANA IMPEX STYL SRLTRRO27924828
7Yani & Gabriel srlIFRO30833770
8YANI A & N LENACRIS SRLHD39453295
9YANJUN DRAG SRLS2RO11791474
10YANMIH SRLCTRO8713174
11YANNIS & MAYA SRLCL34942452
12YANNIS AGRO MAYA SRLGRRO32697764
13YANNIS EL DARM S.R.L.DB35283457
14YARINA COMINVEST SRLS2RO32605302
15YASEEFLOR SRLCJRO32783490
16YAYA TRANS SECURE SRLIF36859354
17yazmy&aly srlSB36582643
18YBC BIA & CRISS SRLTMRO39868047
19YBYALEXMARI COM SRLIL41272878
20YCOMARIA TRADE SRLPH1308263
21Ycu Cop SRLBCRO24087757
22YDASHOP IMPEX SRLPHRO29763566
23YDEALCOM-GROUP CONSTRUCT SRLBCRO27339840
24YENKO-EXTRASIB SRLSBRO29573014
25YFL PERFECT BUSINESS SRLIF40931822
26YGA COM SRLSJRO9881818
27YMAR MARKET SRLGR34908183
28YMY PLUSOIL SRLGJRO36207741
29YNACORINA IMPEX SRLBV36805184
30YNM AIAN STORE 2010 SRLOT35276395
31YNOTIRAM CAFFE SRLDJRO28455428
32YNY 34 SRL-DGJ36448871
33YOL&YUS MARKETISRO40125135
34Yolo Vanmart SRLS4RO37460202
35YONEDI&OVI SRLTM28189598
36YONEVA DESIGN SRLBN24617578
37YONG BUSINESS SRLIF30989924
38YONIK STORE SRLIF40984878
39YONIS TRADEMARK SRLSBRO38627172
40YONY KA PIK SRLGRRO30602997
41YORDIANA GEORGYO SRLGL39245391
42YORGOS srlGL5667987
43YORK DRINK SRLSMRO35800839
44YOUR TIME SRLSJ30601886
45YOYO PUB &TRADE SRLS338552975
46YOYOMARC MCD SRLGL36458522
47YRY LUYE ACTIV SRLBZ34022275
48YSA VLAD CONSTRUCT SRLVLRO37239946
49YSIS GIORGIO PANINI SRLPH24814650
50YSTENA COM SRLPH8052803
51YU-BY S.R.L.BTRO12357849
52YUA DAN SRLCJRO34489530
53YUB LAROX COM SRLBV40095530
54YUCA MTC SRLTR36897722
55Yuri VDRTL33481741
56YVALPEDRO SRLBR40568493
57YVIS ADELI MARKET SRLSV39974170
58YVIVERO IULI SRLDJ41514467
59yvy&betty srlHRRO29060167
60yvy&betty srlHRRO29060167