Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1W.A.N LUCKY’S 77 GRUP S.R.L.S6RO16032890
2WAA EURO PROD SRLSBRO30246938
3WADIS LMCAG3547895
4WALDYD ALI SRLTMRO32984915
5WALISS & ADALYS SRLAGRO33025966
6WAS - MAR MINIMARKET SRLPH39601898
7WATERCHESTNUT SRLS3RO27866328
8Waterco Comert SRLCVRO9238473
9WAVE DIVISION SRLIFRO22842549
10WELA S.R.L. CRISANTLRO7571772
11WELFARE CORNER SRLGL35799769
12WELISIMA IMPEX S.R.L.DJ5652455
13WERA&SOMY MARKET SRLAG33133704
14WEST GLASS S.R.L.DJRO18957427
15WEST MEAT FOODS SRLBVRO38724469
16WEST OIL SRLSJRO16018136
17WEST PARADISE SRLARRO31638581
18westalbone srlTMRO5137026
19Wester Kov SrlSMRO33260210
20WHITE AMBIENT SHOP SRLGR36961990
21WHITE FALCON S.R.L.IF39926814
22WHITE-PETRA SRLSJRO30877343
23WILD CULINARY STUDIO SRLS1RO39302179
24WILGETOP SRLHRRO3127999
25WILIAM'S OIL SRLTMRO17407727
26WIN 2002 SRLTMRO14649238
27WIN INVEST SRLDJRO24088078
28WINDOW PVC DESING SRLIF40730179
29Wine Expert Armony SRLBZRO38190905
30WINE HOUSE SRLCVRO24796481
31WINGS CONCEPT SRLS1RO30891755
32WINTIS SRLSM665306
33WIS MAGAZIN S.R.L.TR28752569
34Witt V. Rebeca-Madalina I.I.MHRO26498082
35WIZ TOTAL CONSTRUCT SRLBZ33440830
36WOLF COMEXIM SRLHDRO2672288
37WOLF COMPREST INTERNATIONAL SERVICE 2008 SRLS3RO24703210
38WOLF EXOTIC FISH SRL-DDJ35227074
39wolwort srlIS39883586
40WONDER SHOP CAFFE S.R.L.BT38607590
41WOOD CHIPPER S.R.L.SVRO33115767
42WOOD N IOANAMMRO30562256
43WORKFLY-FIRST SRLDJRO37211988
44World Speed SrlMHRO33268671
45wtxmarcomsrlTRRO28602782