Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1WAA EURO PROD SRLSBRO30246938
2WADIS LMCAG3547895
3WALDYD ALI SRLTMRO32984915
4WALISS & ADALYS SRLAGRO33025966
5WAS - MAR MINIMARKET SRLPH39601898
6WATERCHESTNUT SRLS3RO27866328
7Waterco Comert SRLCVRO9238473
8WAVE DIVISION SRLIFRO22842549
9WELA S.R.L. CRISANTLRO7571772
10WELFARE CORNER SRLGL35799769
11WELISIMA IMPEX S.R.L.DJ5652455
12WERA&SOMY MARKET SRLAG33133704
13WEST GLASS S.R.L.DJRO18957427
14WEST MEAT FOODS SRLBVRO38724469
15WEST OIL SRLSJRO16018136
16WEST PARADISE SRLARRO31638581
17westalbone srlTMRO5137026
18Wester Kov SrlSMRO33260210
19WHITE AMBIENT SHOP SRLGR36961990
20WHITE FALCON S.R.L.IF39926814
21WHITE-PETRA SRLSJRO30877343
22WILGETOP SRLHRRO3127999
23WILIAM'S OIL SRLTMRO17407727
24WIN 2002 SRLTMRO14649238
25WIN INVEST SRLDJRO24088078
26WINDOW PVC DESING SRLIF40730179
27Wine Expert Armony SRLBZRO38190905
28WINE HOUSE SRLCVRO24796481
29WINGS CONCEPT SRLS1RO30891755
30WINTIS SRLSM665306
31WIS MAGAZIN S.R.L.TR28752569
32Witt V. Rebeca-Madalina I.I.MHRO26498082
33WIZ TOTAL CONSTRUCT SRLBZ33440830
34WOLF COMEXIM SRLHDRO2672288
35WOLF COMPREST INTERNATIONAL SERVICE 2008 SRLS3RO24703210
36WOLF EXOTIC FISH SRL-DDJ35227074
37wolwort srlIS39883586
38WOOD N IOANAMMRO30562256
39WORKFLY-FIRST SRLDJRO37211988
40World Speed SrlMHRO33268671
41wtxmarcomsrlTRRO28602782