Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1WADIS LMCAG3547895
2WALDYD ALI SRLTMRO32984915
3WALISS & ADALYS SRLAGRO33025966
4WATERCHESTNUT SRLS3RO27866328
5Waterco Comert SRLCVRO9238473
6WELA S.R.L. CRISANTLRO7571772
7WELFARE CORNER SRLGL35799769
8WERA&SOMY MARKET SRLAG33133704
9WEST GLASS S.R.L.DJRO18957427
10WEST MEAT FOODS SRLBVRO38724469
11WEST OIL SRLSJRO16018136
12WEST PARADISE SRLARRO31638581
13westalbone srlTMRO5137026
14WHITE FALCON S.R.L.IF39926814
15WHITE-PETRA SRLSJRO30877343
16WILIAM'S OIL SRLTMRO17407727
17WIN 2002 SRLTMRO14649238
18WIN INVEST SRLDJRO24088078
19WINDOW PVC DESING SRLIF40730179
20Wine Expert Armony SRLBZRO38190905
21WINE HOUSE SRLCVRO24796481
22WINGS CONCEPT SRLS1RO30891755
23WINTIS SRLSM665306
24WIS MAGAZIN S.R.L.TR28752569
25WIZ TOTAL CONSTRUCT SRLBZ33440830
26WOLF COMEXIM SRLHDRO2672288
27WOLF COMPREST INTERNATIONAL SERVICE 2008 SRLS3RO24703210
28WOLF EXOTIC FISH SRL-DDJ35227074
29WOOD N IOANAMMRO30562256
30WORKFLY-FIRST SRLDJRO37211988
31World Speed SrlMHRO33268671