Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1V & R PROD-COM SRLHRRO7594504
2V & V AGRO BUSINESS FAMILY SRLCT29105340
3v markt distribution srlMS35359636
4V&D COM S.R.L.MMRO11487077
5V&G OIL 2002 SRLVNRO8760559
6V&P AMO MARKET SRLS439732370
7V.O. COMPANY SRLABRO8992133
8V.ROMAN SRLMMRO2212387
9V.S.R. LALY COM SRLIFRO11823770
10Vabalen srlPH13415050
11VACALIE CONSTANTIN MIRCEA INTREPRINDERE INDIVIDUALAVL20401317
12VACANTA SRLHDRO2093170
13VACARIU AURICA PERSOANA FIZICA AUTORIZATANT27179642
14VACARU GH ROMICA INTREPRINDERE INDIVIDUALABC15371147
15VACARU GH ROMICA INTREPRINDERE INDIVIDUALABC15371147
16VAD INTERNATIONAL IMPEX SRLS6RO15522584
17VAD NAXEL MARKET SRLBHRO32141148
18VADAI MARIANA PFABH38398087
19VADAN SERVICII SRLS3RO15217874
20VADI CONSTRUCT S.R.LDJRO19188046
21VADIAFLOR 2014 SRLGJRO32886925
22VADSEB ALITRANS SRLOT40892758
23vadul azerilorBVRO7111472
24VADUL BANIEI SRLGJRO3640578
25VADUL PIETII SRLBVRO3047318
26VADUVA OLIMPIA LARISA INTERPRINDERE INDIVIDUALAVL28452855
27VADUVA VALERIU INTREPRINDERE FAMILIALADJ18559529
28VADVAN DANIELA-VIORICA INTREPRINDERE INDIVIDUALAGJ34903364
29VAEDYD S.R.L.GLRO15675944
30VAG OIL INTERNATIONAL SRLVN25907553
31VAIDA CRISTINA PFASJ38202660
32VAIDA CSABA IIBN29652983
33Vaida NelaCT19799465
34VAIDA ROZALIA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCJ13761100
35VAINVEST SRLCJRO22768256
36VAIO COM SERVICE SRLS6RO6006258
37VAJDA BENEDEK-ELEMER INTREPRINDERE INDIVIDUALACVRO32707566
38VAL CON 2000 S.R.LS5RO10557875
39VAL CRIST IMPEX SRLDB4771407
40VAL DENI EMPORIUM SRLHD40191643
41VAL-COM 94 D.O.M. S.R.L.S3RO14005776
42VAL-DONA S&S S.R.L.TM1844610
43VALADI S.R.L.DB2978652
44valah srlPHRO3284519
45VALBERTO SRLTLRO13639708
46VALBOMCRISPH11557253
47VALBOMCRISPH11557253
48VALCANIS SRLTMRO3484932
49Valcea NicolaeVL37578837
50Valcer srlBCRO7682932
51VALCHIP COMEX SRLVN8017628
52VALCIUL COM SRLBRRO3604370
53VALCO DRAGOI SRLPHRO1354049
54valcom '92 srlVL2534978
55VALCOM 50 SRLS1RO2795060
56Valcris Store SRLCJRO36827042
57VALCU MARIA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂIF11958344
58Valcu Silviu EduardVL33333460
59VALDABIADI S.R.L.GLRO15512505
60Valdan Prod Com SrlMH4483951
61VALDAN SRLNTRO15239880
62VALDARIMAR SRLVN35599450
63VALDEPENIA S.R.L.CLRO26037941
64VALDIS PROD COM S.R.LDBRO0130922
65VALDIS PRODCOM SRLDBRO2650719
66VALDIUL MARKET SRLCLRO32870694
67VALDOMAVAS SRLVNRO17934700
68VALDORESSBRO16777365
69VALEA BARNARULUI SRLSV40206051
70VALEA CASELOR SERV SRLAGRO34228322
71VALEA CHIȘCĂULUI SRLBH39200861
72VALEA DANIELA AURICA IGNA I.F,ARRO15838561
73Valea Doftanei, Societate Cooperativa de ConsumPH3284454
74VALEA IOAN DORIN IIAR34296475
75VALEA OBCINILOR SRLSVRO744841
76VALEA SALAUTEI COM SRLBN4079717
77VALEAN FLORIN DANUT PFABN33596830
78VALEANU IOANA INTREPRINDERE INDIVIDUALAGJ20801755
79VALEANU N. GHE. ELENA IIOT40876116
80Valencia srlBVRO3624530
81Valencia srlBVRO3624530
82VALENTAIN'S IMPEX SRLTR8459328
83VALENTIN GABRIEL DECOR SRLAGRO24090990
84VALENTIN TRADING IMPEX S.R.L.S3RO24670709
85VALENTINA COMERCIAL 92 S.R.LBZRO17176320
86VALENTINA COMIMPEX P '93 SRLIFRO4503358
87VALENTINA COMPANY SRLIFRO19178093
88VALENTINO IMPEX SRLPH5967372
89VALENTINO STAR IMPEX SRLS3RO5749530
90VALENTINS DAYS SRLCLRO18100002
91Valeria Com s.r.l.TL11795530
92VALERICA COM S.R.L.CSRO4223048
93VALERICA COM SRLCSRO422048
94VALERICA PRODCLRO9879494
95Valerion market srlBZRO16774628
96VALERIS SRLGJRO2161801
97VALERIU COM SRLCTRO2413607
98VALESIA TRADE SRLCJ28090410
99VALFLOR SRLTR15952760
100VALI & OANA OFFICE S.R.LS5RO21639245