Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8 9
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1V & R PROD-COM SRLHRRO7594504
2V & V AGRO BUSINESS FAMILY SRLCT29105340
3v markt distribution srlMS35359636
4V&D COM S.R.L.MMRO11487077
5V&G OIL 2002 SRLVNRO8760559
6V&P AMO MARKET SRLS439732370
7V.O. COMPANY SRLABRO8992133
8V.ROMAN SRLMMRO2212387
9V.S.R. LALY COM SRLIFRO11823770
10Vabalen srlPH13415050
11VACALIE CONSTANTIN MIRCEA INTREPRINDERE INDIVIDUALAVL20401317
12VACANTA SRLHDRO2093170
13VACARIU AURICA PERSOANA FIZICA AUTORIZATANT27179642
14VACARU GH ROMICA INTREPRINDERE INDIVIDUALABC15371147
15VACARU GH ROMICA INTREPRINDERE INDIVIDUALABC15371147
16VAD INTERNATIONAL IMPEX SRLS6RO15522584
17VAD NAXEL MARKET SRLBHRO32141148
18VADAI MARIANA PFABH38398087
19VADAN SERVICII SRLS3RO15217874
20VADI CONSTRUCT S.R.LDJRO19188046
21VADIAFLOR 2014 SRLGJRO32886925
22Vadnis SRLIS15636279
23VADSEB ALITRANS SRLOT40892758
24vadul azerilorBVRO7111472
25VADUL BANIEI SRLGJRO3640578
26VADUL PIETII SRLBVRO3047318
27Vaduva georgeta PFAAB39956637
28VADUVA OLIMPIA LARISA INTERPRINDERE INDIVIDUALAVL28452855
29VADUVA VALERIU INTREPRINDERE FAMILIALADJ18559529
30VADVAN DANIELA-VIORICA INTREPRINDERE INDIVIDUALAGJ34903364
31VAEDYD S.R.L.GLRO15675944
32VAG OIL INTERNATIONAL SRLVN25907553
33VAIDA CRISTINA PFASJ38202660
34VAIDA CSABA IIBN29652983
35Vaida NelaCT19799465
36VAIDA ROZALIA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCJ13761100
37VAINVEST SRLCJRO22768256
38VAIO COM SERVICE SRLS6RO6006258
39VAJDA BENEDEK-ELEMER INTREPRINDERE INDIVIDUALACVRO32707566
40VAL CON 2000 S.R.LS5RO10557875
41VAL CRIST IMPEX SRLDB4771407
42VAL DENI EMPORIUM SRLHD40191643
43VAL-COM 94 D.O.M. S.R.L.S3RO14005776
44VAL-DONA S&S S.R.L.TM1844610
45VALADI S.R.L.DB2978652
46valah srlPHRO3284519
47VALBERTO SRLTLRO13639708
48VALBOMCRISPH11557253
49VALBOMCRISPH11557253
50VALCANIS SRLTMRO3484932
51Valcea NicolaeVL37578837
52Valcer srlBCRO7682932
53VALCHIP COMEX SRLVN8017628
54VALCIUL COM SRLBRRO3604370
55VALCO DRAGOI SRLPHRO1354049
56valcom '92 srlVL2534978
57VALCOM 50 SRLS1RO2795060
58Valcris Store SRLCJRO36827042
59VALCU MARIA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂIF11958344
60Valcu Silviu EduardVL33333460
61VALDABIADI S.R.L.GLRO15512505
62Valdan Prod Com SrlMH4483951
63VALDAN SRLNTRO15239880
64VALDARIMAR SRLVN35599450
65VALDEPENIA S.R.L.CLRO26037941
66VALDIS PROD COM S.R.LDBRO0130922
67VALDIS PRODCOM SRLDBRO2650719
68VALDIUL MARKET SRLCLRO32870694
69VALDOMAVAS SRLVNRO17934700
70VALDORESSBRO16777365
71VALEA BARNARULUI SRLSV40206051
72VALEA CASELOR SERV SRLAGRO34228322
73VALEA CHIȘCĂULUI SRLBH39200861
74VALEA DANIELA AURICA IGNA I.F,ARRO15838561
75Valea Doftanei, Societate Cooperativa de ConsumPH3284454
76VALEA IOAN DORIN IIAR34296475
77VALEA OBCINILOR SRLSVRO744841
78VALEA SALAUTEI COM SRLBN4079717
79VALEAN FLORIN DANUT PFABN33596830
80VALEANU IOANA INTREPRINDERE INDIVIDUALAGJ20801755
81VALEANU N. GHE. ELENA IIOT40876116
82Valencia srlBVRO3624530
83Valencia srlBVRO3624530
84VALENTAIN'S IMPEX SRLTR8459328
85VALENTIN GABRIEL DECOR SRLAGRO24090990
86VALENTIN TRADING IMPEX S.R.L.S3RO24670709
87VALENTINA COMERCIAL 92 S.R.LBZRO17176320
88VALENTINA COMIMPEX P '93 SRLIFRO4503358
89VALENTINA COMPANY SRLIFRO19178093
90VALENTINO IMPEX SRLPH5967372
91VALENTINO STAR IMPEX SRLS3RO5749530
92VALENTINS DAYS SRLCLRO18100002
93Valeria Com s.r.l.TL11795530
94VALERICA COM S.R.L.CSRO4223048
95VALERICA COM SRLCSRO422048
96VALERICA PRODCLRO9879494
97Valerion market srlBZRO16774628
98VALERIS SRLGJRO2161801
99VALERIU COM SRLCTRO2413607
100VALESIA TRADE SRLCJ28090410