Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1V & R PROD-COM SRLHRRO7594504
2V & V AGRO BUSINESS FAMILY SRLCT29105340
3v markt distribution srlMS35359636
4V&D COM S.R.L.MMRO11487077
5V&G OIL 2002 SRLVNRO8760559
6V&P AMO MARKET SRLS439732370
7V.O. COMPANY SRLABRO8992133
8V.S.R. LALY COM SRLIFRO11823770
9Vabalen srlPH13415050
10VACALIE CONSTANTIN MIRCEA INTREPRINDERE INDIVIDUALAVL20401317
11VACANTA SRLHDRO2093170
12VACARIU AURICA PERSOANA FIZICA AUTORIZATANT27179642
13VACARU GH ROMICA INTREPRINDERE INDIVIDUALABC15371147
14VACARU GH ROMICA INTREPRINDERE INDIVIDUALABC15371147
15VAD INTERNATIONAL IMPEX SRLS6RO15522584
16VADI CONSTRUCT S.R.LDJRO19188046
17VADIAFLOR 2014 SRLGJRO32886925
18VADSEB ALITRANS SRLOT40892758
19vadul azerilorBVRO7111472
20VADUL BANIEI SRLGJRO3640578
21VADUL PIETII SRLBVRO3047318
22VADUVA OLIMPIA LARISA INTERPRINDERE INDIVIDUALAVL28452855
23VADUVA VALERIU INTREPRINDERE FAMILIALADJ18559529
24VADVAN DANIELA-VIORICA INTREPRINDERE INDIVIDUALAGJ34903364
25VAEDYD S.R.L.GLRO15675944
26Vaida NelaCT19799465
27VAIDA ROZALIA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCJ13761100
28VAIO COM SERVICE SRLS6RO6006258
29VAJDA BENEDEK-ELEMER INTREPRINDERE INDIVIDUALACVRO32707566
30VAL CON 2000 S.R.LS5RO10557875
31VAL DENI EMPORIUM SRLHD40191643
32VAL-COM 94 D.O.M. S.R.L.S3RO14005776
33VAL-DONA S&S S.R.L.TM1844610
34valah srlPHRO3284519
35VALBERTO SRLTLRO13639708
36VALBOMCRISPH11557253
37VALBOMCRISPH11557253
38VALCANIS SRLTMRO3484932
39VALCHIP COMEX SRLVN8017628
40VALCIUL COM SRLBRRO3604370
41VALCO DRAGOI SRLPHRO1354049
42valcom '92 srlVL2534978
43VALCOM 50 SRLS1RO2795060
44Valcris Store SRLCJRO36827042
45VALCU MARIA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂIF11958344
46Valcu Silviu EduardVL33333460
47VALDABIADI S.R.L.GLRO15512505
48Valdan Prod Com SrlMH4483951
49VALDAN SRLNTRO15239880
50VALDARIMAR SRLVN35599450
51VALDEPENIA S.R.L.CLRO26037941
52VALDIS PROD COM S.R.LDBRO0130922
53VALDIS PRODCOM SRLDBRO2650719
54VALDIUL MARKET SRLCLRO32870694
55VALDOMAVAS SRLVNRO17934700
56VALDORESSBRO16777365
57VALEA BARNARULUI SRLSV40206051
58VALEA DANIELA AURICA IGNA I.F,ARRO15838561
59Valea Doftanei, Societate Cooperativa de ConsumPH3284454
60VALEA IOAN DORIN IIAR34296475
61VALEA OBCINILOR SRLSVRO744841
62VALEANU IOANA INTREPRINDERE INDIVIDUALAGJ20801755
63VALEANU N. GHE. ELENA IIOT40876116
64Valencia srlBVRO3624530
65Valencia srlBVRO3624530
66VALENTAIN'S IMPEX SRLTR8459328
67VALENTIN TRADING IMPEX S.R.L.S3RO24670709
68VALENTINA COMERCIAL 92 S.R.LBZRO17176320
69VALENTINA COMIMPEX P '93 SRLIFRO4503358
70VALENTINA COMPANY SRLIFRO19178093
71VALENTINO IMPEX SRLPH5967372
72VALENTINO STAR IMPEX SRLS3RO5749530
73VALENTINS DAYS SRLCLRO18100002
74VALERICA COM S.R.L.CSRO4223048
75VALERICA COM SRLCSRO422048
76VALERICA PRODCLRO9879494
77Valerion market srlBZRO16774628
78VALERIS SRLGJRO2161801
79VALERIU COM SRLCTRO2413607
80VALESIA TRADE SRLCJ28090410
81VALFLOR SRLTR15952760
82VALI & OANA OFFICE S.R.LS5RO21639245
83VALI AGRO CONCEPT SRLAGRO36049072
84VALI FRUTTO SRLBHRO37860624
85VALI GIORGI STRO SRLTR34504070
86VALI PADME HUM SRLS3RO34443479
87VALICRIST SRLVSRO3393834
88VALIRODI MULTI-SERVICE SRLSVRO7153656
89VALISEB TRADE SRLPH34107843
90VALISEB TRADE SRLPH34107843
91Valita GenComDJ7262505
92VALIVAS PROFES SRLCLRO32503949
93VALJASMIN SRLVS36113647
94VALKO ALINA MELINDA PFABH38404332
95VALMA BEST MARKET RLS638488058
96VALMALEDI SRLAGRO3336030
97valmar impex srlIL9564941
98VALMAR STAR SRLCTRO5374936
99VALMEDI COM SRLDJ5045291
100VALMIRAL INTERNATIONAL S.R.L.CTRO15763736