Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1T&F ROCAN SRLMMRO6551661
2T&I FUTURE INVEST S.R.LIFRO39457319
3T&I NOVAPRODUCT SRLHDRO8579685
4T&M TRANS SRLMMRO10324551
5T&P REAL MARKET SRLS1RO30011524
6T.D.K. PLUS SRLBVRO35038903
7T.D.K. PLUS SRLBVRO35038903
8T.G.T. STAR DINAMIC SRLCTRO33074306
9T.L.MIN&NILSS SRLCS39387094
10T.M.B. ANARITA SRLTM6383746
11T.P.D. VALI MIXTCOM S.R.L.VNRO8320868
12T.R. GEORGE'S PREMIUM INVEST SRLS4RO38053061
13TABACIOC GRUP SRLS2RO25777283
14TABACOS CORSO SRLBHRO36159830
15TABACU M.GHEORGHE P.F.A.TM25800327
16TABAN PETRU SORIN -INTREPRINDERE INDIVIDUALASBRO28594485
17TABAN TRAFIC SRLARRO12172956
18TABAQUERIAHD30396960
19TABARAS I CRISTINA STELIANA INTREPRINDERE INDIVIDUALAPH27050213
20tabcaftee med s.r.lSBRO36139701
21TABI PREMIUM SRLVL39695973
22TABISTEF SRLGL30315485
23TAC-CIU SRLGL6729956
24TACHE LUCIA INTR.INDIVIDUALABZRO19669520
25tache nina intreprindere individualaIL32792022
26TACO EST CONSTRUCT SRLISRO35049279
27TACOI ALEXANDRU MIHAITR34803802
28TACOMI IMPEXHDRO11589620
29TACONSIL TRADING S.R.L.DJRO5001252
30TACOSTA COM SRLDJRO3068787
31Tactic SrlSBRO792113
32TADEMI ANDREEA MARKET SRLISRO28338797
33TADERO COM SRLS5RO424065
34TAFIGI IMPEX SRLBHRO7653732
35TAFLORCOM SRLVS23607690
36Tagarcea MarinelIS22702600
37Tahiti SrlSMRO11248819
38TAHMIR SRLBT16773274
39Tahog Bal SRLSJRO15974490
40TAHUN IMPEX S.R.L.MSRO8960344
41TAI-PAN IMPEXMHRO5176696
42TAIA MIP SRLCJRO34734710
43TAIDE INTERMED S.R.L.OTRO24332503
44Taifas D. Ana-Maria IIOTRO29161242
45ȚĂIN I. MARIANA INTREPRINDERE INDIVIDUALĂGJ25756370
46TAISIA ROCO SRLPHRO35891888
47TAKACS ANDREA IRINA INTREPRINDERE INDIVIDUALABH35785593
48TAKACS IOSIF INTREPRINDERE INDIVIDUALABH35770690
49TAKACS SANDOR INTREPRINDERE FAMILIALAMSRO1278260
50TALIONEDRESES S.R.L.HRRO38066800
51TallerBV1139130
52TALMACIU ELISABETA INTREPRINDERE INDIVIDUALAVLRO31640069
53TALOS D FELICIA-LOREDANA PFASJ25230064
54talpasan vasile grigore intreprindere familiaraMM15649775
55TALPAU I. IULICA PERSOANA FIZICA AUTORIZATAMH19896042
56TALULAH COM SRLS1RO26804424
57Talys SRLTL18215665
58TAMACO PROD COM SRLILRO17875809
59Tamas & Barna Impex SRLSM36012472
60TAMAS C FLORINA INTREPRINDERE INDIVIDUALADB14957351
61TAMAS FLOAREA iiMMRO30731550
62TAMAS G. MARIA INTREPRINDERE INDIVIDUALĂMM18463407
63TAMAS ILEANA-TEODORA INTREPRINDERE INDIVIDUALĂMM8837393
64Tamas IoanaHD21755789
65TAMASAN DORINA LIVIA IFSJ15478373
66TAMASANU PANCIA SRLCSRO33548736
67TAMASCHIN JANA IITR40149061
68TAMASILA MARIANA INTREPRINDERE INDIVIDUALACS17274477
69TAMASOIU IRINA INTREPRINDERE INDIVIDUALAHD37044693
70Tameda srlHDRO17900953
71TAMIED SRLGL10289322
72tamiga serco srlS3RO30877
73TAMIRO PLAST 2004 SRLAGRO16926050
74TAMISA ALEX-SO SRLBVRO34172892
75TAMISTRAT PROD SRLBN10332392
76TAMTILD S.R.L.CV37049771
77TAN DAV CONCEPT SRLS326666178
78Tana Endre PFABV28730412
79TANASE ANA PERSOANA FIZICA AUTORIZATABZ21776200
80Tănase C Ioana Raluca PFAIF38199807
81TANASE COSMINA CAMELIA INTEPRINDERE INDIVIDUALACTRO29116497
82TANASE FLORINS1RO14102833
83Tănase FlorinaS540181160
84TANASE GH GABRIEL COMERT INTREPRINDERE INDIVIDUALACL30163581
85TANASE GH. PETRUTA-LOREDANA INTREPRINDERE INDIVIDUALAPH28645694
86TANASE GHE MARIANA INTREPRINDERE FAMILIALADB13922215
87TANASE I. ELENA INTREPRINDERE INDIVIDUALAPH36129147
88TĂNASE I. IRINA COMERŢ CU DIVERSE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂPH31374323
89TANASE ILEANA PERSOANA FIZICA AUTORIZATAGR19952363
90tanase iuliana intreprindere individualaNTRO34046045
91Tanase Karla Impex SRLS235104691
92TANASE MIHAI CRISTIAN INTREPRINDERE INDIVIDUALADB30232312
93TANASE N GH MARIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALADB30432426
94TANASE NICOLAE "MIXT"IIAB28499424
95Tanase P Panait I.I.PH19934120
96TANASE P.CONSTANTIN PETRE INTREPRINDERE INDIVIDUALAPH29460058
97TĂNASE T MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALATR40967192
98TANASE T.GHEORGHE INTREPRINDERE INDIVIDUALAAG19941461
99TANASESCU GHEORGHE INTREPRINDERE INDIVIDUALABRRO24064150
100Tanasie Alexandru BogdanIF20088261