Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8 9
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1T&F ROCAN SRLMMRO6551661
2T&I FUTURE INVEST S.R.LIFRO39457319
3T&I NOVAPRODUCT SRLHDRO8579685
4T&M TRANS SRLMMRO10324551
5T&P REAL MARKET SRLS1RO30011524
6T.D.K. PLUS SRLBVRO35038903
7T.D.K. PLUS SRLBVRO35038903
8T.G.T. STAR DINAMIC SRLCTRO33074306
9T.L.MIN&NILSS SRLCS39387094
10T.M.B. ANARITA SRLTM6383746
11T.P.D. VALI MIXTCOM S.R.L.VNRO8320868
12TABACIOC GRUP SRLS2RO25777283
13TABACOS CORSO SRLBHRO36159830
14TABACU M.GHEORGHE P.F.A.TM25800327
15TABAN PETRU SORIN -INTREPRINDERE INDIVIDUALASBRO28594485
16TABAN TRAFIC SRLARRO12172956
17TABAQUERIAHD30396960
18TABARAS I CRISTINA STELIANA INTREPRINDERE INDIVIDUALAPH27050213
19tabcaftee med s.r.lSBRO36139701
20TABI PREMIUM SRLVL39695973
21TABISTEF SRLGL30315485
22TAC-CIU SRLGL6729956
23TACHE LUCIA INTR.INDIVIDUALABZRO19669520
24tache nina intreprindere individualaIL32792022
25TACO EST CONSTRUCT SRLISRO35049279
26TACOI ALEXANDRU MIHAITR34803802
27TACOMI IMPEXHDRO11589620
28TACONSIL TRADING S.R.L.DJRO5001252
29TACOSTA COM SRLDJRO3068787
30Tactic SrlSBRO792113
31TADEMI ANDREEA MARKET SRLISRO28338797
32TADERO COM SRLS5RO424065
33TAFIGI IMPEX SRLBHRO7653732
34TAFLORCOM SRLVS23607690
35Tagarcea MarinelIS22702600
36Tahiti SrlSMRO11248819
37TAHMIR SRLBT16773274
38Tahog Bal SRLSJRO15974490
39TAHUN IMPEX S.R.L.MSRO8960344
40TAI-PAN IMPEXMHRO5176696
41TAIDE INTERMED S.R.L.OTRO24332503
42ȚĂIN I. MARIANA INTREPRINDERE INDIVIDUALĂGJ25756370
43TAISIA ROCO SRLPHRO35891888
44TAKACS ANDREA IRINA INTREPRINDERE INDIVIDUALABH35785593
45TAKACS IOSIF INTREPRINDERE INDIVIDUALABH35770690
46TAKACS SANDOR INTREPRINDERE FAMILIALAMSRO1278260
47TALIONEDRESES S.R.L.HRRO38066800
48TallerBV1139130
49TALMACIU ELISABETA INTREPRINDERE INDIVIDUALAVLRO31640069
50TALOS D FELICIA-LOREDANA PFASJ25230064
51talpasan vasile grigore intreprindere familiaraMM15649775
52TALPAU I. IULICA PERSOANA FIZICA AUTORIZATAMH19896042
53TALULAH COM SRLS1RO26804424
54Talys SRLTL18215665
55TAMACO PROD COM SRLILRO17875809
56TAMAS C FLORINA INTREPRINDERE INDIVIDUALADB14957351
57TAMAS FLOAREA iiMMRO30731550
58Tamas IoanaHD21755789
59TAMASAN DORINA LIVIA IFSJ15478373
60TAMASANU PANCIA SRLCSRO33548736
61TAMASCHIN JANA IITR40149061
62TAMASILA MARIANA INTREPRINDERE INDIVIDUALACS17274477
63Tameda srlHDRO17900953
64TAMIED SRLGL10289322
65tamiga serco srlS3RO30877
66TAMIRO PLAST 2004 SRLAGRO16926050
67TAMISA ALEX-SO SRLBVRO34172892
68TAMISTRAT PROD SRLBN10332392
69TAMTILD S.R.L.CV37049771
70TAN DAV CONCEPT SRLS326666178
71Tana Endre PFABV28730412
72TANASE ANA PERSOANA FIZICA AUTORIZATABZ21776200
73Tănase C Ioana Raluca PFAIF38199807
74TANASE COSMINA CAMELIA INTEPRINDERE INDIVIDUALACTRO29116497
75TANASE FLORINS1RO14102833
76Tănase FlorinaS540181160
77TANASE GH GABRIEL COMERT INTREPRINDERE INDIVIDUALACL30163581
78TANASE GH. PETRUTA-LOREDANA INTREPRINDERE INDIVIDUALAPH28645694
79TANASE GHE MARIANA INTREPRINDERE FAMILIALADB13922215
80TANASE I. ELENA INTREPRINDERE INDIVIDUALAPH36129147
81TĂNASE I. IRINA COMERŢ CU DIVERSE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂPH31374323
82TANASE ILEANA PERSOANA FIZICA AUTORIZATAGR19952363
83TANASE MIHAI CRISTIAN INTREPRINDERE INDIVIDUALADB30232312
84TANASE N GH MARIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALADB30432426
85TANASE NICOLAE "MIXT"IIAB28499424
86Tanase P Panait I.I.PH19934120
87TANASE P.CONSTANTIN PETRE INTREPRINDERE INDIVIDUALAPH29460058
88TĂNASE T MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALATR40967192
89TANASE T.GHEORGHE INTREPRINDERE INDIVIDUALAAG19941461
90TANASESCU GHEORGHE INTREPRINDERE INDIVIDUALABRRO24064150
91Tanasie Alexandru BogdanIF20088261
92Tanasie Alexandru BogdanIF20088261
93TANASIE ELENA INTREPRINDERE FAMILIALAVL19833575
94Tănăsie MarianDJ20538404
95TANASIE R.D EUGDJ36921294
96TANDAN IMPEX COM SRLNTRO7587353
97TANDAREL SRLBVRO15904754
98TANDRETE IMPEX SRLMHRO6404121
99TANGA I. MARIANA INTREPRINDERE INDIVIDUALABC39734509
100TANGENT ALFA SRLCT10646646