Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1S ALEXSIGENI MARKET SRLBR40646419
2S ALEXSIGENI MARKET SRLBR40646419
3S C AGROMONTAJ FRUKT PROTEKT SRLDJRO32263366
4S C BETY STEMBER ZUMCA SRLDJ40818107
5S C CETATEA COM S R LTRRO3836729
6S C EVEEXCLUSIV STR SRLVNRO32130009
7S C MAGIC CRISTAL S R ;ILRO15686102
8S C TIMEEA COM S R LILRO15686110
9S C ALAN MARKET S R LS5RO32535100
10S C Alynicom SRLVNRO4141819
11S C BALAS PROD SRLVNRO6784608
12S C C&C 95 TRADFING SRLS36711495
13s c cararo impex srlDJRO5652900
14S C COMINAL ROCO SRLS3RO437952
15S C COSTIMPEX SERV 94 SRLS4RO5221134
16S C David&Dea Mari SRLOTRO23746833
17S C EVA SLOBOZIA SRLAGRO9708028
18S C EXCELSIOR MODERN SRLAGRO7895922
19S C GOTMATEI IMPEXBNRO7533140
20S C IlmiUnic Com SRL Voinesti DambovitaDBRO15856274
21S C LACTA HAN PROD SRLNTRO11084988
22S C LARELI SERVICE IMPEX SRLS2RO23675333
23S C LARINA COM SRLDBRO10128334
24S C Lucado SRLBCRO14400945
25S C MARGTIC GRUP SRLVNRO13994700
26S C MIH DOR MAGAZIN SRLS238717364
27S C NEMARO 03 COM SRLMM9953922
28S C NICODANY MARKET SRLVN24350860
29S C RaduRMQuality S R LCJ37922506
30S C ROMAR PRODCOM IMPEX SRLS2RO5158070
31S C TESSY COMEXIM SRLS1RO4751612
32S C TITU & CRYANA SHOP S R LPH29786152
33S C VASOABIL SRLS2RO35545019
34S C VENUS STAR SRLCTRO11766322
35S C VIOVIS IMPEX SRLBVRO6621554
36S C. LAVEOR SRLMSRO27420308
37S COOP CONSUMCOOP BRETCUCVRO538116
38S D TRADINGS1RO5107165
39S ENCULESCU SRLIFRO11378347
40S ENERGETICA SRLCLRO10689230
41S'AMY IMPEX INVESTS6RO7369324
42S,.C. VIC VAL PRODCOM SRLCTRO7253221
43S,C MIHAELA SI FANE S,R,LGR33707599
44S,C,PAVAGICOM S.R.L.TR31502171
45S,C. ASTOR E.M. S.R.L.HRRO15582039
46S-TRANS SRLTRRO29185071
47S. C Cris Sil Market S. R. LS629909832
48S. C. Velso S. R. L.PHRO12648406
49S. C. CAMPAGNA PRODCOM SRLPHRO7328405
50S. C. Consal S. R. L.MH13806156
51S. C. Dulgher construct S. R. LABRO24666341
52S. C. GAV STORE S.R.LISRO35331007
53S. C. Ivaly Impex srlS4RO7244088
54S. C. MOBILUX S. R. L.CTRO6604626
55S. C. NIC PETROL EXPRES S.R.LARRO37124806
56S. C. PALCRIST SRLVNRO11400495
57S. C. SIRMA TRANS IMPEX S. R. L.S5RO15159226
58S. C. Tomi Land S. R. L.CJRO15007813
59S. C. VALEX PAFI S. R. L.GL38596629
60S. C. Veromix srlBH11166409
61S. N. S SOLUȚII NATURALE SĂNĂTOASEBHRO38336980
62s..c. DUAL KIM EXCLUSIVE DISTRIBUTION SRLCLRO35299186
63S..C. GHIUZAN COMERT S.R.L.NTRO14181632
64S.C C.D.R. - OIL S.R.LSBRO28625492
65S.C EUROCAP S.R.L.BZRO28298080
66S.C EUROCAP S.R.L.BZRO28298080
67S.C TOM&FANTLRO14520968
68S.C VITICULTORE FRANCO S.R.LCT31651408
69S.C ABI - COM S.R.L. CASINBC976760
70S.C ADACRIS.COM SRLDBRO16470513
71S.C AIDA DIVERS COM S.R.LIF38595887
72S.C ALCO BAD CM SRLAB15009830
73s.c aleticom.s.r.lGJ18328478
74S.C ALGEDA MARKET S.R.LS4RO27722020
75s.c alimicos s.r.lCJRO32739347
76S.C ALINTOMAX SRLDJRO16561620
77S.C ALNYKCOM SRLDJ8279459
78S.C ALPACOM S.R.LSBRO8944110
79S.C ALPACOM S.R.LSBRO8944110
80S.C ALPACOM S.R.LSBRO8944110
81S.C ALTA PETUNT IMPEX SRLIFRO3775354
82S.C ANA & ALBERT SANDULESCU S.R.LOTRO35490967
83S.C ANA-SOFIA NINA S.R.L.CTRO33334660
84S.C ARPAD CENTRUM SRLHR25134610
85S.C Aurcris Market Trading S.R.LPH35872126
86S.C AVS Unit Trading S.R.LS1RO39335818
87S.C AXBIALE S.R.LNT40506563
88S.C AXI ACTIV DISTRIBUTION S.R.LS3RO18464895
89S.C AYANA&ALEX S.R.L.TR32656853
90S.C BADEA 2003 S.R.LGR39423855
91S.C Baltagul S.R.LVSRO16076048
92S.C BARON MEDIA S.R.LABRO28974182
93S.C BETTY-COM S.R.LGLRO3120044
94S.C BIANCA PERFECT MARKET S.R.LIF27680928
95S.c Bibola Com S.r.lS6RO15706668
96S.C BIDIVIU EXCESIV S.R.LCS35699212
97S.C BIGGER MAG S.R.LBNRO34983630
98S.C Boni & Deea Pub S.R.LNT37392620
99S.C BUSINESS ACTIV TRADIN S.R.LS3RO18464895
100S.C BUSINESS ACTIV TRADIN S.R.LS3RO32291897