Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1S ALEXSIGENI MARKET SRLBR40646419
2S ALEXSIGENI MARKET SRLBR40646419
3S C AGROMONTAJ FRUKT PROTEKT SRLDJRO32263366
4S C BETY STEMBER ZUMCA SRLDJ40818107
5S C CETATEA COM S R LTRRO3836729
6S C EVEEXCLUSIV STR SRLVNRO32130009
7S C MAGIC CRISTAL S R ;ILRO15686102
8S C SARIMEX SRLAGRO3666624
9S C TIMEEA COM S R LILRO15686110
10S C ALAN MARKET S R LS5RO32535100
11S C Alynicom SRLVNRO4141819
12S C BALAS PROD SRLVNRO6784608
13S C C&C 95 TRADFING SRLS36711495
14s c cararo impex srlDJRO5652900
15S C COMINAL ROCO SRLS3RO437952
16S C COSTIMPEX SERV 94 SRLS4RO5221134
17S C DAMIRA S R LPH4484965
18S C David&Dea Mari SRLOTRO23746833
19S C Devisanctuar S R LBN14360433
20S C EVA SLOBOZIA SRLAGRO9708028
21S C EXCELSIOR MODERN SRLAGRO7895922
22S C GOTMATEI IMPEXBNRO7533140
23S C Ilcom 11 conceptS5RO29441315
24S C IlmiUnic Com SRL Voinesti DambovitaDBRO15856274
25S C LACTA HAN PROD SRLNTRO11084988
26S C LARELI SERVICE IMPEX SRLS2RO23675333
27S C LARINA COM SRLDBRO10128334
28S C Lucado SRLBCRO14400945
29S C MARGTIC GRUP SRLVNRO13994700
30S C MIH DOR MAGAZIN SRLS238717364
31S C NEMARO 03 COM SRLMM9953922
32S C NICODANY MARKET SRLVN24350860
33S C RaduRMQuality S R LCJ37922506
34S C ROMAR PRODCOM IMPEX SRLS2RO5158070
35S C TESSY COMEXIM SRLS1RO4751612
36S C TITU & CRYANA SHOP S R LPH29786152
37S C VASOABIL SRLS2RO35545019
38S C VENUS STAR SRLCTRO11766322
39S C VIOVIS IMPEX SRLBVRO6621554
40S C. LAVEOR SRLMSRO27420308
41S COOP CONSUMCOOP BRETCUCVRO538116
42S D TRADINGS1RO5107165
43S ENCULESCU SRLIFRO11378347
44S ENERGETICA SRLCLRO10689230
45S'AMY IMPEX INVESTS6RO7369324
46S,.C. VIC VAL PRODCOM SRLCTRO7253221
47S,C MIHAELA SI FANE S,R,LGR33707599
48S,C,PAVAGICOM S.R.L.TR31502171
49S,C. ASTOR E.M. S.R.L.HRRO15582039
50S-TRANS SRLTRRO29185071
51S. C Cris Sil Market S. R. LS629909832
52S. C. Velso S. R. L.PHRO12648406
53S. C. CAMPAGNA PRODCOM SRLPHRO7328405
54S. C. Consal S. R. L.MH13806156
55S. C. Dulgher construct S. R. LABRO24666341
56S. C. GAV STORE S.R.LISRO35331007
57S. C. Ivaly Impex srlS4RO7244088
58S. C. MOBILUX S. R. L.CTRO6604626
59S. C. NIC PETROL EXPRES S.R.LARRO37124806
60S. C. PALCRIST SRLVNRO11400495
61S. C. SIRMA TRANS IMPEX S. R. L.S5RO15159226
62S. C. Tomi Land S. R. L.CJRO15007813
63S. C. VALEX PAFI S. R. L.GL38596629
64S. C. Veromix srlBH11166409
65S. C. Yonewa Design S. R. L.BNRO24617578
66S. N. S SOLUȚII NATURALE SĂNĂTOASEBHRO38336980
67s..c. DUAL KIM EXCLUSIVE DISTRIBUTION SRLCLRO35299186
68S..C. GHIUZAN COMERT S.R.L.NTRO14181632
69S.C RO ROGLADSET SRLTMRO7847879
70S.C C.D.R. - OIL S.R.LSBRO28625492
71S.C EUROCAP S.R.L.BZRO28298080
72S.C EUROCAP S.R.L.BZRO28298080
73S.C TOM&FANTLRO14520968
74S.C VITICULTORE FRANCO S.R.LCT31651408
75S.C ABI - COM S.R.L. CASINBC976760
76S.C ADACRIS.COM SRLDBRO16470513
77S.C AIDA DIVERS COM S.R.LIF38595887
78S.C ALCO BAD CM SRLAB15009830
79s.c aleticom.s.r.lGJ18328478
80S.c Alex&Patri S.R.LTMRO1825685
81S.C ALGEDA MARKET S.R.LS4RO27722020
82s.c alimicos s.r.lCJRO32739347
83S.C ALINTOMAX SRLDJRO16561620
84S.C ALNYKCOM SRLDJ8279459
85S.C ALPACOM S.R.LSBRO8944110
86S.C ALPACOM S.R.LSBRO8944110
87S.C ALPACOM S.R.LSBRO8944110
88S.C ALTA PETUNT IMPEX SRLIFRO3775354
89S.C AMETIST S.R.LIFRO15237286
90S.C ANA & ALBERT SANDULESCU S.R.LOTRO35490967
91S.C ANA-SOFIA NINA S.R.L.CTRO33334660
92S.C ARCA FIN SRLISRO17491522
93S.C ARPAD CENTRUM SRLHR25134610
94S.C ASCOLI IMPORT EXPORT S.R.LHDRO4814052
95S.C Aurcris Market Trading S.R.LPH35872126
96S.C AVS Unit Trading S.R.LS1RO39335818
97S.C AXBIALE S.R.LNT40506563
98S.C AXI ACTIV DISTRIBUTION S.R.LS3RO18464895
99S.C AYANA&ALEX S.R.L.TR32656853
100S.C BADEA 2003 S.R.LGR39423855