Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1P & C APUSEANA SRLSJ17676407
2P G ZEPPELIN SRLSBRO5192772
3P L NORIS SRLARRO6255950
4P&D MARKET SRLBVRO36853009
5P&G 71 COM SRLCLRO22709608
6P&P SELLING SRLCVRO17399314
7P.DUSSMANN SERV ROMANIA SRLS1RO9225651
8P.F. BIRSAN IONVS19968785
9P.F. HUMINIC AURICAVS27187386
10P.F. RADUCANU AURICAVS19375834
11P.F.A FLORE D. MIHAELABN19866807
12P.F.A ALBU S. SOFIASB33797060
13P.F.A BERECZ BRIGITTA ECATERINACJ30357480
14P.F.A CROITORU A. MIHAELAS440857491
15P.F.A PATRULESCU SERGOOT20871386
16P.F.A SIMON ADRIANHD21925441
17P.F.A Toader Marian PaulBZ21249536
18P.F.A. ANDREI GEANINAVS37964943
19P.F.A. Badita FloreaAG25137888
20P.F.A. CIORAN GH. CRISTINA-LUMINITAAG21001939
21P.F.A. Constantin A. VirginicaDB40928495
22P.F.A. Gagiu Coca LauraBZ28198030
23P.F.A. GALATANU ELENA-ALINAVS29251531
24P.F.A. Giurgiu Daniela-Felicia "D&A"AB24549856
25P.F.A. HAIDUC G. ELENASB40703379
26P.F.A. MIHAILA RUXANDRACJ19903662
27P.F.A. NASTASA M.V. MARIANT40924531
28P.F.A. POPA S.E GHEORGHEDJ33201639
29P.F.A. Răducan Cruceanu Gabriela DorinaIL20677640
30P.F.A. ȘOAVĂ LAURENȚIU NICOLAECT23177827
31P.F.A. STERLIU VASILCACT20031222
32P.F.A.PAPA FLOREAOT28789894
33P.F.A.TUDUR ADRIANAR32023339
34P.V.M.A. COM-SERV SRLAGRO6941672
35PA & R IDEAL MARKET SRLSJ39494759
36PA&PJ IMPEX SRLS538456587
37PACE IMPEX PRODCOMS3RO14583141
38PACHEL & LIILIANA MARKET SRLGL40876850
39PACHEL& LILIANA MARKET SRLGL40876850
40PACIFIC AUTO SRLS4RO17125068
41PACIFIC COM PROD S.R.L.S6RO454244
42PACIFIC COMPANY 93 S.R.L.S6RO3940613
43Pacor Best MarketIFRO38135811
44PACOS RIAM 88 S.R.LBZRO29443529
45PACSOMAT SRLMSRO24492580
46PACURAR ANGELA "DARTAM" PERSOANA FIZICA AUTORIZATAAB12766002
47PACURAR ECATERINA PFASJ11132376
48PACURAR RAMONA ROZALIA INTREPRINDERE FAMILIALAMS32620477
49PACURARU VASILICA PERSOANA FIZICA AUTORIZATABZ40033201
50PACUREAUALANU STELUTA INTREPRINDERE INDIVIDIVIDUALAILRO30914980
51Padi D.C. impex srlGRRO7517196
52padicod davidar srlBNRO39543398
53PADINA PEN SRLBVRO18941480
54PADMIXT COMERT SRLARRO39587963
55PADO SRLGRRO1283185
56PADOVA EXIM SRLGJRO2163896
57PADRINO DRINKS SRLNTRO32105773
58PĂDURARIU MIHAI-CĂTĂLIN IIIS31201934
59PĂDURARIU MIHAI-CĂTĂLIN IIIS31201934
60PADURARIU V CRISTINA VERONICA INTREPRINDERE INDIVIDUALAVN16235976
61PADURARIU V CRISTINA VERONICA INTREPRINDERE INDIVIDUALAVN16235976
62PADURARIU V. CRISTINA VERONICA INTREPRINDERE INDIVIDUALAVN16235976
63PADURARIU V. DANIELA IIIS38537010
64PĂDURARU DRAGOȘ-BOGDAN PFAS532099663
65Paduraru NiculaiCTRO25838399
66PADURARU PETRONEL INTREPRINDERE INDIVIDUALAIS32607400
67PADURE IF DRAGOS FLORIN INTREPRINDERE INDIVIDUALADB24828320
68Pădurean Vasile IulianAB40037742
69PAFALIN MARKET SRLTMRO11045024
70PAFF SRLCLRO8710046
71PAFLO STAR COM SRLBNRO5124123
72PAG DIFFUSION SRLGJ38192124
73PagaleOTRO4866450
74PAGALODA FOREVER SRLGLRO32130440
75PAINCA ADRIANA VALENTINABVRO31473688
76PAIUDOR SRLBTRO16056741
77PAIUS E GHEORGHE INTREPRINDERE INDIVIDUALAGJ24136345
78PAJERION SRLBR21021901
79PĂJIŞTEANU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂVL15933660
80PAJURA COMERCIAL SRLARRO17903496
81PAJURA S.A.T. SRLPHRO5681116
82PAL LASZLO INTREPRINDERE INDIVIDUALAHR32550720
83PAL-TIG S.R.LHR40822892
84PALACEANCA SRLCJRO16873559
85PALADE A. NICOLAE IFAG8088262
86PALADE COSTACHE INTREPRINDERE FAMILIALABC25133924
87PALADE COSTINA S.N.C. LOC. ODAIA MANOALACHE, COM VANATORIGL5362419
88PALADE LUCIAN I IGL39855950
89PALADE MARKET SRLBC41251107
90PALADE V. OCTAV PFAVN20232943
91PALADIS 93BVRO5685649
92PALADIUM COM SRLS1RO4902880
93PALADIUM TRADING SYSTEM SRLBZRO37895860
94PALAGHIA DANIELA PERSOANA FIZICA AUTORIZATANT31098830
95PALAGHIA LAILA - DOINA INTREPRINDERE INDIVIDUALAVN30428549
96PALAGHIA NECULAI INTREPRINDERE INDIVIDUALASV38678397
97PALALOGA SRLMH15017809
98PALAS COM SRLMSRO6668000
99PALAURAL S.R.L.MMRO18515344
100PALCAU T. VIORICA PERSOANA FIZICA AUTORIZATAAB35488355