Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1P & C APUSEANA SRLSJ17676407
2P G ZEPPELIN SRLSBRO5192772
3P L NORIS SRLARRO6255950
4P&D MARKET SRLBVRO36853009
5P&G 71 COM SRLCLRO22709608
6P&P SELLING SRLCVRO17399314
7P.DUSSMANN SERV ROMANIA SRLS1RO9225651
8P.F. BIRSAN IONVS19968785
9P.F. HUMINIC AURICAVS27187386
10P.F. RADUCANU AURICAVS19375834
11P.F.A FLORE D. MIHAELABN19866807
12P.F.A ALBU S. SOFIASB33797060
13P.F.A BERECZ BRIGITTA ECATERINACJ30357480
14P.F.A CROITORU A. MIHAELAS440857491
15P.F.A PATRULESCU SERGOOT20871386
16P.F.A SIMON ADRIANHD21925441
17P.F.A Toader Marian PaulBZ21249536
18P.F.A. ANDREI GEANINAVS37964943
19P.F.A. Badita FloreaAG25137888
20P.F.A. CIORAN GH. CRISTINA-LUMINITAAG21001939
21P.F.A. Constantin A. VirginicaDB40928495
22P.F.A. Gagiu Coca LauraBZ28198030
23P.F.A. GALATANU ELENA-ALINAVS29251531
24P.F.A. Giurgiu Daniela-Felicia "D&A"AB24549856
25P.F.A. HAIDUC G. ELENASB40703379
26P.F.A. MIHAILA RUXANDRACJ19903662
27P.F.A. NASTASA M.V. MARIANT40924531
28P.F.A. POPA S.E GHEORGHEDJ33201639
29P.F.A. Răducan Cruceanu Gabriela DorinaIL20677640
30P.F.A. ȘOAVĂ LAURENȚIU NICOLAECT23177827
31P.F.A. STERLIU VASILCACT20031222
32P.F.A.PAPA FLOREAOT28789894
33P.F.A.TUDUR ADRIANAR32023339
34P.V.M.A. COM-SERV SRLAGRO6941672
35PA & R IDEAL MARKET SRLSJ39494759
36PA&PJ IMPEX SRLS538456587
37PACE IMPEX PRODCOMS3RO14583141
38PACHEL & LIILIANA MARKET SRLGL40876850
39PACHEL& LILIANA MARKET SRLGL40876850
40PACIFIC AUTO SRLS4RO17125068
41PACIFIC COM PROD S.R.L.S6RO454244
42PACIFIC COMPANY 93 S.R.L.S6RO3940613
43Pacor Best MarketIFRO38135811
44PACOS RIAM 88 S.R.LBZRO29443529
45PACSOMAT SRLMSRO24492580
46PACURAR ANGELA "DARTAM" PERSOANA FIZICA AUTORIZATAAB12766002
47PACURAR ECATERINA PFASJ11132376
48PACURAR RAMONA ROZALIA INTREPRINDERE FAMILIALAMS32620477
49PACURARU VASILICA PERSOANA FIZICA AUTORIZATABZ40033201
50PACUREAUALANU STELUTA INTREPRINDERE INDIVIDIVIDUALAILRO30914980
51Padi D.C. impex srlGRRO7517196
52padicod davidar srlBNRO39543398
53PADINA PEN SRLBVRO18941480
54PADMIXT COMERT SRLARRO39587963
55PADO SRLGRRO1283185
56PADRINO DRINKS SRLNTRO32105773
57PADURARIU V CRISTINA VERONICA INTREPRINDERE INDIVIDUALAVN16235976
58PADURARIU V CRISTINA VERONICA INTREPRINDERE INDIVIDUALAVN16235976
59PADURARIU V. CRISTINA VERONICA INTREPRINDERE INDIVIDUALAVN16235976
60PĂDURARU DRAGOȘ-BOGDAN PFAS532099663
61Paduraru NiculaiCTRO25838399
62PADURARU PETRONEL INTREPRINDERE INDIVIDUALAIS32607400
63PADURE IF DRAGOS FLORIN INTREPRINDERE INDIVIDUALADB24828320
64Pădurean Vasile IulianAB40037742
65PAFALIN MARKET SRLTMRO11045024
66PAFF SRLCLRO8710046
67PAFLO STAR COM SRLBNRO5124123
68PAG DIFFUSION SRLGJ38192124
69PagaleOTRO4866450
70PAGALODA FOREVER SRLGLRO32130440
71PAINCA ADRIANA VALENTINABVRO31473688
72PAIUDOR SRLBTRO16056741
73PAIUS E GHEORGHE INTREPRINDERE INDIVIDUALAGJ24136345
74PAJERION SRLBR21021901
75PAJURA COMERCIAL SRLARRO17903496
76PAJURA S.A.T. SRLPHRO5681116
77PAL LASZLO INTREPRINDERE INDIVIDUALAHR32550720
78PAL-TIG S.R.LHR40822892
79PALACEANCA SRLCJRO16873559
80PALADE A. NICOLAE IFAG8088262
81PALADE COSTACHE INTREPRINDERE FAMILIALABC25133924
82PALADE COSTINA S.N.C. LOC. ODAIA MANOALACHE, COM VANATORIGL5362419
83PALADE LUCIAN I IGL39855950
84PALADE MARKET SRLBC41251107
85PALADE V. OCTAV PFAVN20232943
86PALADIS 93BVRO5685649
87PALADIUM COM SRLS1RO4902880
88PALADIUM TRADING SYSTEM SRLBZRO37895860
89PALAGHIA DANIELA PERSOANA FIZICA AUTORIZATANT31098830
90PALAGHIA LAILA - DOINA INTREPRINDERE INDIVIDUALAVN30428549
91PALAGHIA NECULAI INTREPRINDERE INDIVIDUALASV38678397
92PALALOGA SRLMH15017809
93PALAS COM SRLMSRO6668000
94PALAURAL S.R.L.MMRO18515344
95PALCAU T. VIORICA PERSOANA FIZICA AUTORIZATAAB35488355
96Pălcău Viorica Întreprindere IndividualăDJ30155325
97PALEA S.R.L.TM16613710
98PALEU ELENA INTREPRINDERE INDIVIDUALANTRO27094007
99PÁLFI ANNA INTREPRINDERE INDIVIDUALHR34146370
100PALFI F. FERENC INTREPRINDERE FAMILIALAHR27932316