Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1P & C APUSEANA SRLSJ17676407
2P G ZEPPELIN SRLSBRO5192772
3P L NORIS SRLARRO6255950
4P&D MARKET SRLBVRO36853009
5P&G 71 COM SRLCLRO22709608
6P&P SELLING SRLCVRO17399314
7P.DUSSMANN SERV ROMANIA SRLS1RO9225651
8P.F. BIRSAN IONVS19968785
9P.F. HUMINIC AURICAVS27187386
10P.F. RADUCANU AURICAVS19375834
11P.F.A FLORE D. MIHAELABN19866807
12P.F.A ALBU S. SOFIASB33797060
13P.F.A BERECZ BRIGITTA ECATERINACJ30357480
14P.F.A CROITORU A. MIHAELAS440857491
15P.F.A PATRULESCU SERGOOT20871386
16P.F.A SIMON ADRIANHD21925441
17P.F.A Toader Marian PaulBZ21249536
18P.F.A. ANDREI GEANINAVS37964943
19P.F.A. Badita FloreaAG25137888
20P.F.A. Constantin A. VirginicaDB40928495
21P.F.A. Gagiu Coca LauraBZ28198030
22P.F.A. GALATANU ELENA-ALINAVS29251531
23P.F.A. Giurgiu Daniela-Felicia "D&A"AB24549856
24P.F.A. HAIDUC G. ELENASB40703379
25P.F.A. MIHAILA RUXANDRACJ19903662
26P.F.A. NASTASA M.V. MARIANT40924531
27P.F.A. POPA S.E GHEORGHEDJ33201639
28P.F.A. Răducan Cruceanu Gabriela DorinaIL20677640
29P.F.A. ȘOAVĂ LAURENȚIU NICOLAECT23177827
30P.F.A. STERLIU VASILCACT20031222
31P.F.A.PAPA FLOREAOT28789894
32P.F.A.TUDUR ADRIANAR32023339
33P.V.M.A. COM-SERV SRLAGRO6941672
34PA & R IDEAL MARKET SRLSJ39494759
35PA&PJ IMPEX SRLS538456587
36PACE IMPEX PRODCOMS3RO14583141
37PACHEL & LIILIANA MARKET SRLGL40876850
38PACHEL& LILIANA MARKET SRLGL40876850
39PACIFIC AUTO SRLS4RO17125068
40PACIFIC COM PROD S.R.L.S6RO454244
41PACIFIC COMPANY 93 S.R.L.S6RO3940613
42Pacor Best MarketIFRO38135811
43PACOS RIAM 88 S.R.LBZRO29443529
44PACSOMAT SRLMSRO24492580
45PACURAR ANGELA "DARTAM" PERSOANA FIZICA AUTORIZATAAB12766002
46PACURAR ECATERINA PFASJ11132376
47PACURAR RAMONA ROZALIA INTREPRINDERE FAMILIALAMS32620477
48PACURARU VASILICA PERSOANA FIZICA AUTORIZATABZ40033201
49Padi D.C. impex srlGRRO7517196
50padicod davidar srlBNRO39543398
51PADMIXT COMERT SRLARRO39587963
52PADO SRLGRRO1283185
53PADRINO DRINKS SRLNTRO32105773
54PADURARIU V CRISTINA VERONICA INTREPRINDERE INDIVIDUALAVN16235976
55PADURARIU V CRISTINA VERONICA INTREPRINDERE INDIVIDUALAVN16235976
56PADURARIU V. CRISTINA VERONICA INTREPRINDERE INDIVIDUALAVN16235976
57PĂDURARU DRAGOȘ-BOGDAN PFAS532099663
58Paduraru NiculaiCTRO25838399
59PADURARU PETRONEL INTREPRINDERE INDIVIDUALAIS32607400
60PADURE IF DRAGOS FLORIN INTREPRINDERE INDIVIDUALADB24828320
61Pădurean Vasile IulianAB40037742
62PAFALIN MARKET SRLTMRO11045024
63PAFF SRLCLRO8710046
64PAFLO STAR COM SRLBNRO5124123
65PAG DIFFUSION SRLGJ38192124
66PagaleOTRO4866450
67PAGALODA FOREVER SRLGLRO32130440
68PAINCA ADRIANA VALENTINABVRO31473688
69PAIUDOR SRLBTRO16056741
70PAIUS E GHEORGHE INTREPRINDERE INDIVIDUALAGJ24136345
71PAJERION SRLBR21021901
72PAJURA COMERCIAL SRLARRO17903496
73PAJURA S.A.T. SRLPHRO5681116
74PAL LASZLO INTREPRINDERE INDIVIDUALAHR32550720
75PAL-TIG S.R.LHR40822892
76PALACEANCA SRLCJRO16873559
77PALADE COSTACHE INTREPRINDERE FAMILIALABC25133924
78PALADE COSTINA S.N.C. LOC. ODAIA MANOALACHE, COM VANATORIGL5362419
79PALADE LUCIAN I IGL39855950
80PALADE V. OCTAV PFAVN20232943
81PALADIS 93BVRO5685649
82PALADIUM COM SRLS1RO4902880
83PALADIUM TRADING SYSTEM SRLBZRO37895860
84PALAGHIA DANIELA PERSOANA FIZICA AUTORIZATANT31098830
85PALAGHIA LAILA - DOINA INTREPRINDERE INDIVIDUALAVN30428549
86PALAGHIA NECULAI INTREPRINDERE INDIVIDUALASV38678397
87PALALOGA SRLMH15017809
88PALAS COM SRLMSRO6668000
89PALAURAL S.R.L.MMRO18515344
90PALCAU T. VIORICA PERSOANA FIZICA AUTORIZATAAB35488355
91Pălcău Viorica Întreprindere IndividualăDJ30155325
92PÁLFI ANNA INTREPRINDERE INDIVIDUALHR34146370
93PALFI F. FERENC INTREPRINDERE FAMILIALAHR27932316
94PALGEN 96 SRLGL8806575
95PALGEN 96 SRLGL8806575
96PALIMEX COMPLEX ALIMENTAR SRLCJRO5715960
97PALINA COM SRLNTRO6192037
98PALIVAN V.S.DUMITRU PERSOANA FIZICA AUTORIZATAPH30564494
99PALKO RETAIL SRLHDRO34535505
100PALL MAGDOLNA I.I.HR21093312