Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1O&G MARKETING SRLCT38340670
2O.D. SEROM PROD SRLCS8433964
3O.K.PROD IMPEX SRLS6RO451957
4O.L.T. NICOM SRLVNRO8414172
5O.M.F. STEEL SRLCTRO31041795
6O.N.M & CO S.R.L.IS17980952
7OAKĂ DESIGN CONSTRUCT SRLGRRO37302237
8Oaka design construct srlGRRO1579998
9OANA BUSSINESS WOMEN SRLIF34966141
10Oana Confecs Metal SRLS3RO3167764
11Oana Cristal Com SRLOTRO10252439
12OANA DARIA SRLBN15914200
13OANA I. CORNELIA INTREPRINDERE INDIVIDUALAHD38401123
14OANA ION INTRPRINDERE FAMILIALADB865363
15OANA L94 SERV SRLPHRO6028060
16OANA MARIA ELENA PFAAB31672230
17OANA MARIA RAY SRLIF33003062
18OANA MULTY SRLPHRO29215571
19OANA POPESCU GENERAL SRLBZ39729146
20OANA TRADING S.R.L.IF24584624
21OANCAS I.AUREL PERSOANA FIZICA AUTORIZATAAB34020983
22Oancea Adriana Maria I.ISB20501367
23OANCEA IMPEX TOTAL SRLAG17481006
24OANELIS REMUSFAM SRLAG40846930
25OANTA ECATERINA IFTRRO31282351
26OANTUREC COM SRLBRRO40970732
27OARCEA MARIA "SERVICE BAR TM" INTREPRINDERE FAMILIALAAR3026501
28OARGA STEFAN FRANCISC PFASB33074403
29OASENEGRE ALEXANDRU I.FGL23366680
30OASENEGRE ALEXANDRU I.FGL23366680
31OASIS DISCOUNT GROUP SRLBHRO35179724
32OAZIS COMBVRO10454608
33OBARSAN MARIA RAMONA RAMO & GIL SEB INTREPRINDERE INDIVIDUALAARRO25655804
34OBARSANU FLOREA INTREPRINDERE FAMILIALACL13979785
35OBEADĂ NICULINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂBZ24966284
36OBREJA CONSTANTIN INTERPRINDERE FAMILIARANT14527745
37OBREJA GHE. IULIAN CONSTANTIN INTREPRINDERE INDIVIDUALAVS34139381
38Obreja vasilicaBZRO15894154
39OBSIDIAN AESTHETIC SRLTMRO38498566
40OCEANUL PACIFIC SRLIFRO39003860
41OCHEA VICTOR-CRISTIANIF28987573
42OCHOINAVN33287851
43Ocolenescu Irinel intreprindere individualaOT39878229
44OCRE SRLCJRO14900371
45OCSI CONSTRUCT S.R.L.SMRO23962861
46OCTADENIMAR-CAFFE SRLARRO26595158
47Octadia Comp S.R.L.DBRO15170518
48Octalemn SrlTR28985483
49OCTATUD SRLVN36146229
50Octavian Cornel Petculescu i.iMH28250384
51OCTAVIAN IANCULESCU SRLBZ23112690
52OCTAVIAN PET COM SRLS6RO9312081
53OCTICAR S.R.L.OTRO15293715
54OCTOGON MG SRLPHRO2709271
55Octopus Comserv SrlHD9987780
56ODA MARKET SRLBN31671774
57ODAGIU VASILE INTREPRINDERE FAMILIALAVL15053097
58ODEN DIVERS SRLCT34747966
59ODEN IMPEX SRLILRO2080308
60ODEN STORE SRLIF25802352
61ODI ROSA BELLADJRO33563175
62ODOBAȘA MIRELA-ANGELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂIS33788461
63ODOREST S.R.L.HRRO524471
64OFEMI IMPEX SRLCJ5817839
65Office Smart It Pro SolutionsIFRO37327967
66OFICIAL INVEST SRLDJRO33385485
67Ofran FrankySMRO34005045
68OGE DEI SRLIS37201364
69OGE DEI SRLIS37201364
70OGE DEI SRLIS37201364
71OGNALECRIS SRLMSRO38948946
72OGNEAN VIRGINIA INTREPRINDERE INDIVIDUALASB26906750
73OGOREANU DRAGOȘ-MIHAIL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALAAG32872903
74OHA COMPANY SRLBV18443051
75OHIO LIMO SRLBZRO23040756
76OIL CLUB EXIM SRLGJ4243053
77OIL SMIL SRLCTRO7891742
78OIRAMLEOCA SRLGL40581972
79OITUZ SRLVL1473198
80OK MADY SRLS2RO33721356
81OKEYMIONI COM SRLGJ4808085
82OLAH IDA ERZSEBET S.O.S. INTREPRINDERE FAMILIALABH15668084
83OLAR C CASIAN FLORIN INTREPRINDERE INDIVIDUALASJ20159567
84OLAR SABINA ”LA COSTEL” ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂAB15583654
85OLAR V. MARIA P.F.ASJ40895819
86Olarcom SRLS28831293
87OLARIU i. AUREL-VASILETM38104149
88olariu I. Mirela P.F.A.TM40924922
89OLARIU OTIIA INTREPRINDERE INDIVIDUALANT32939183
90OLARIU OTILIA INTREPRINDERE INDIVIDUALANT32939183
91Olaru Bogdan Ionut Intreprindere IndividualaVL31030958
92Olaru Gheorghita Gabriela Intreprindere IndividualaVL19666760
93OLARU N. ANISOARA PERSOANA FIZICA AUTORIZATAVL39965899
94OLARU P. RODICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂSV32694504
95OLARU S.F. EUGEN INTREPRINDERE INDIVIDUALACS35720420
96OLARU VIOREL COMERT PERSOANA FIZICA AUTORIZATAHD29700282
97OLBROX-GRIG SRLVNRO34446149
98OLD MEDIA SRLISRO37452242
99oledani com impex srlPHRO8772588
100OLESYA EXPRESS SERVICES SRLS1RO26625593