Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1O&G MARKETING SRLCT38340670
2O.D. SEROM PROD SRLCS8433964
3O.K.PROD IMPEX SRLS6RO451957
4O.L.T. NICOM SRLVNRO8414172
5O.M.F. STEEL SRLCTRO31041795
6O.N.M & CO S.R.L.IS17980952
7OAKĂ DESIGN CONSTRUCT SRLGRRO37302237
8Oaka design construct srlGRRO1579998
9OANA BUSSINESS WOMEN SRLIF34966141
10Oana Confecs Metal SRLS3RO3167764
11Oana Cristal Com SRLOTRO10252439
12OANA I. CORNELIA INTREPRINDERE INDIVIDUALAHD38401123
13OANA ION INTRPRINDERE FAMILIALADB865363
14OANA L94 SERV SRLPHRO6028060
15OANA MARIA ELENA PFAAB31672230
16OANA MARIA RAY SRLIF33003062
17OANA MULTY SRLPHRO29215571
18OANA POPESCU GENERAL SRLBZ39729146
19OANA TRADING S.R.L.IF24584624
20OANCAS I.AUREL PERSOANA FIZICA AUTORIZATAAB34020983
21Oancea Adriana Maria I.ISB20501367
22OANCEA IMPEX TOTAL SRLAG17481006
23OANELIS REMUSFAM SRLAG40846930
24OANTA ECATERINA IFTRRO31282351
25OANTUREC COM SRLBRRO40970732
26OARCEA MARIA "SERVICE BAR TM" INTREPRINDERE FAMILIALAAR3026501
27OARGA STEFAN FRANCISC PFASB33074403
28OASENEGRE ALEXANDRU I.FGL23366680
29OASIS DISCOUNT GROUP SRLBHRO35179724
30OAZIS COMBVRO10454608
31OBARSAN MARIA RAMONA RAMO & GIL SEB INTREPRINDERE INDIVIDUALAARRO25655804
32OBARSANU FLOREA INTREPRINDERE FAMILIALACL13979785
33OBEADĂ NICULINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂBZ24966284
34OBREJA CONSTANTIN INTERPRINDERE FAMILIARANT14527745
35OBREJA GHE. IULIAN CONSTANTIN INTREPRINDERE INDIVIDUALAVS34139381
36Obreja vasilicaBZRO15894154
37OBSIDIAN AESTHETIC SRLTMRO38498566
38OCHEA VICTOR-CRISTIANIF28987573
39Ocolenescu Irinel intreprindere individualaOT39878229
40OCRE SRLCJRO14900371
41OCSI CONSTRUCT S.R.L.SMRO23962861
42OCTADENIMAR-CAFFE SRLARRO26595158
43Octadia Comp S.R.L.DBRO15170518
44Octalemn SrlTR28985483
45OCTATUD SRLVN36146229
46Octavian Cornel Petculescu i.iMH28250384
47OCTAVIAN IANCULESCU SRLBZ23112690
48OCTAVIAN PET COM SRLS6RO9312081
49OCTOGON MG SRLPHRO2709271
50Octopus Comserv SrlHD9987780
51ODAGIU VASILE INTREPRINDERE FAMILIALAVL15053097
52ODEN DIVERS SRLCT34747966
53ODEN IMPEX SRLILRO2080308
54ODEN STORE SRLIF25802352
55ODI ROSA BELLADJRO33563175
56ODOBAȘA MIRELA-ANGELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂIS33788461
57ODOREST S.R.L.HRRO524471
58OFEMI IMPEX SRLCJ5817839
59OFICIAL INVEST SRLDJRO33385485
60Ofran FrankySMRO34005045
61OGE DEI SRLIS37201364
62OGE DEI SRLIS37201364
63OGE DEI SRLIS37201364
64OGNALECRIS SRLMSRO38948946
65OGNEAN VIRGINIA INTREPRINDERE INDIVIDUALASB26906750
66OGOREANU DRAGOȘ-MIHAIL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALAAG32872903
67OHA COMPANY SRLBV18443051
68OHIO LIMO SRLBZRO23040756
69OIL CLUB EXIM SRLGJ4243053
70OIL SMIL SRLCTRO7891742
71OIRAMLEOCA SRLGL40581972
72OITUZ SRLVL1473198
73OK MADY SRLS2RO33721356
74OKEYMIONI COM SRLGJ4808085
75OLAH IDA ERZSEBET S.O.S. INTREPRINDERE FAMILIALABH15668084
76OLAR C CASIAN FLORIN INTREPRINDERE INDIVIDUALASJ20159567
77OLAR SABINA ”LA COSTEL” ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂAB15583654
78OLAR V. MARIA P.F.ASJ40895819
79Olarcom SRLS28831293
80OLARIU i. AUREL-VASILETM38104149
81olariu I. Mirela P.F.A.TM40924922
82OLARIU OTIIA INTREPRINDERE INDIVIDUALANT32939183
83OLARIU OTILIA INTREPRINDERE INDIVIDUALANT32939183
84Olaru Bogdan Ionut Intreprindere IndividualaVL31030958
85Olaru Gheorghita Gabriela Intreprindere IndividualaVL19666760
86OLARU N. ANISOARA PERSOANA FIZICA AUTORIZATAVL39965899
87OLARU P. RODICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂSV32694504
88OLARU S.F. EUGEN INTREPRINDERE INDIVIDUALACS35720420
89OLARU VIOREL COMERT PERSOANA FIZICA AUTORIZATAHD29700282
90OLBROX-GRIG SRLVNRO34446149
91OLD MEDIA SRLISRO37452242
92oledani com impex srlPHRO8772588
93OLESYA EXPRESS SERVICES SRLS1RO26625593
94OLFI LUP SRLPH37894660
95olflovion srlTR35881531
96OLIAND SRLTR13077006
97OLIC I CONSTANTIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂDBRO24964038
98OLIDUS SRLTMRO11476140
99OLIFLORI COM SRLSJRO7923682
100OLIGEO PRODCOM IMPEX S.R.L.CJ3844187