Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1O&G MARKETING SRLCT38340670
2O.D. SEROM PROD SRLCS8433964
3O.K.PROD IMPEX SRLS6RO451957
4O.L.T. NICOM SRLVNRO8414172
5O.M.F. STEEL SRLCTRO31041795
6O.N.M & CO S.R.L.IS17980952
7OAKĂ DESIGN CONSTRUCT SRLGRRO37302237
8Oaka design construct srlGRRO1579998
9OANA BUSSINESS WOMEN SRLIF34966141
10Oana Confecs Metal SRLS3RO3167764
11Oana Cristal Com SRLOTRO10252439
12OANA DARIA SRLBN15914200
13OANA I. CORNELIA INTREPRINDERE INDIVIDUALAHD38401123
14OANA ION INTRPRINDERE FAMILIALADB865363
15OANA L94 SERV SRLPHRO6028060
16OANA MARIA ELENA PFAAB31672230
17OANA MARIA RAY SRLIF33003062
18OANA MULTY SRLPHRO29215571
19OANA POPESCU GENERAL SRLBZ39729146
20OANA TRADING S.R.L.IF24584624
21OANCAS I.AUREL PERSOANA FIZICA AUTORIZATAAB34020983
22Oancea Adriana Maria I.ISB20501367
23OANCEA IMPEX TOTAL SRLAG17481006
24OANELIS REMUSFAM SRLAG40846930
25OANTA ECATERINA IFTRRO31282351
26OANTUREC COM SRLBRRO40970732
27OARCEA MARIA "SERVICE BAR TM" INTREPRINDERE FAMILIALAAR3026501
28OARGA STEFAN FRANCISC PFASB33074403
29OASENEGRE ALEXANDRU I.FGL23366680
30OASENEGRE ALEXANDRU I.FGL23366680
31OASIS DISCOUNT GROUP SRLBHRO35179724
32OAZE BLITZ CAFE S.R.L.BT41007219
33OAZIS COMBVRO10454608
34OBARSAN MARIA RAMONA RAMO & GIL SEB INTREPRINDERE INDIVIDUALAARRO25655804
35OBARSANU FLOREA INTREPRINDERE FAMILIALACL13979785
36OBCINA MESTECANISULUI-SOCIETATE COOPERATIVASVRO752607
37OBEADĂ NICULINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂBZ24966284
38OBREJA CONSTANTIN INTERPRINDERE FAMILIARANT14527745
39OBREJA GHE. IULIAN CONSTANTIN INTREPRINDERE INDIVIDUALAVS34139381
40Obreja vasilicaBZRO15894154
41OBSIDIAN AESTHETIC SRLTMRO38498566
42OCEANIA SRLGLRO1637568
43OCEANUL PACIFIC SRLIFRO39003860
44OCHEA VICTOR-CRISTIANIF28987573
45OCHOINAVN33287851
46Ocolenescu Irinel intreprindere individualaOT39878229
47OCRE SRLCJRO14900371
48OCSI CONSTRUCT S.R.L.SMRO23962861
49OCTADENIMAR-CAFFE SRLARRO26595158
50Octadia Comp S.R.L.DBRO15170518
51Octalemn SrlTR28985483
52OCTATUD SRLVN36146229
53Octavian Cornel Petculescu i.iMH28250384
54OCTAVIAN IANCULESCU SRLBZ23112690
55OCTAVIAN PET COM SRLS6RO9312081
56OCTICAR S.R.L.OTRO15293715
57OCTOGON MG SRLPHRO2709271
58Octopus Comserv SrlHD9987780
59ODA MARKET SRLBN31671774
60ODAGIU VASILE INTREPRINDERE FAMILIALAVL15053097
61ODEN DIVERS SRLCT34747966
62ODEN IMPEX SRLILRO2080308
63ODEN STORE SRLIF25802352
64ODI ROSA BELLADJRO33563175
65ODOBAȘA MIRELA-ANGELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂIS33788461
66ODOREST S.R.L.HRRO524471
67OFEMI IMPEX SRLCJ5817839
68Office Smart It Pro SolutionsIFRO37327967
69OFICIAL INVEST SRLDJRO33385485
70Ofran FrankySMRO34005045
71OGE DEI SRLIS37201364
72OGE DEI SRLIS37201364
73OGE DEI SRLIS37201364
74OGNALECRIS SRLMSRO38948946
75OGNEAN VIRGINIA INTREPRINDERE INDIVIDUALASB26906750
76Ogner Ioan-Marian IFSBRO14212259
77OGOREANU DRAGOȘ-MIHAIL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALAAG32872903
78OHA COMPANY SRLBV18443051
79OHIO LIMO SRLBZRO23040756
80OIL CLUB EXIM SRLGJ4243053
81OIL SMIL SRLCTRO7891742
82OIRAMLEOCA SRLGL40581972
83OITUZ SRLVL1473198
84OK MADY SRLS2RO33721356
85OKEYMIONI COM SRLGJ4808085
86OLAH IDA ERZSEBET S.O.S. INTREPRINDERE FAMILIALABH15668084
87OLAR C CASIAN FLORIN INTREPRINDERE INDIVIDUALASJ20159567
88OLAR SABINA ”LA COSTEL” ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂAB15583654
89OLAR V. MARIA P.F.ASJ40895819
90Olarcom SRLS28831293
91OLARIU i. AUREL-VASILETM38104149
92olariu I. Mirela P.F.A.TM40924922
93OLARIU OTIIA INTREPRINDERE INDIVIDUALANT32939183
94OLARIU OTILIA INTREPRINDERE INDIVIDUALANT32939183
95Olaru Bogdan Ionut Intreprindere IndividualaVL31030958
96Olaru Gheorghita Gabriela Intreprindere IndividualaVL19666760
97OLARU N. ANISOARA PERSOANA FIZICA AUTORIZATAVL39965899
98OLARU P. RODICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂSV32694504
99OLARU S.F. EUGEN INTREPRINDERE INDIVIDUALACS35720420
100OLARU VIOREL COMERT PERSOANA FIZICA AUTORIZATAHD29700282