Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
701NUTA GHEORGHITA INTREPRINDERE INDIVIDUALAMH40877065
702NUTA IRINA-IOANA PERSOANA FIZICA AUTORIZATAPH36335040
703NUTA MARKET SRLTR29256520
704NUTA MARKET SRLTR29256520
705NUTI SERBAN COMERT SRLDB32365188
706NUTU C.ELENA INTREPRINDERE INDIVIDUALAPH34915300
707NUTU ELISABETA INREPRINDERE INDIVIDUALACT27469670
708Nutu I. Maria Intreprindere IndividualaVL28537390
709Nutu P.D. VasileCL30448805
710NUTY & FLORY MARKET SRLGL33461370
711Nuvirom Moraresti 2003 SrlAGRO15929333
712nvi vicedina servicesS2RO35759110
713NYARAD AGRO CONSULT SRLMS28990986
714NYBLAX SRLBRRO38537541
715NYCO SERV GROUP SRLIFRO7238507
716Nyikó BarHR499068
717NYK 63 SIB SRLSBRO33677617
718NYK COM SRLGRRO8322583
719NYKGEN VICTORI SRLGL31330793
720NYKGEN VICTORY SRLGL31330793
721NYKY ANDRES HOUSE IMPEX SRLIFRO31346757
722NYP-TRANSINVEST SRLHRRO26560168
723NYSAD-STENY SRLPHRO32066755
724NYUSZI KER SRLHRRO17123970