Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
601Nita FloricaGR40931741
602NITA GHEORGHE INTREPRINDERE INDIVIDUALAIS36878925
603NITA GHEORGHITA IFDB11480303
604NITA I MARIAN INTREPRINDERE FAMILIALAOT13230451
605NITA IMPEX SRLGLRO4268961
606NITA IRINA INTREPRINDERE INDIVIDUALAIF21853000
607Nita J Gina IIVN28602847
608NITA LENUTA INTREPRINDERE INDIVIDUALACLRO17274175
609NITA M. ELISABETA I.I.CT29045191
610NIŢĂ NECULAI ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂVS19793144
611NITA RADUCU INTREPRINDERE INDIVIDUALAGJ34581935
612NITA RADUCU INTREPRINDERE INDIVIDUALAGJ34581935
613NITA SRLCLRO765542
614NITA T VIOLETA INTEPRINDERE FAMILIALADB9119740
615Nitemar Impex SRLVL27420995
616NITLAZ COMERT SRLDB14942091
617NITOM SRLVLRO7545722
618NITU CAMELIA S.R.L.OTRO7835602
619NITU CORNEL INTREPRIINDERE INDIVIDUALAPHRO20499666
620NITU DANA INTREPRINDERE INDIVIDUALASBRO31365546
621NITU F. LILIANA Intreprindere IndividualaAG40869615
622Nitu Maria Ana IIPH40862315
623NITU MARIAN POMICULTURA INTREPRINDERE FAMILIALAAG16040222
624NITU SIMONA DANIELA INTREPRINDERE FAMILIALAAG32181843
625Nitu Team SRLIF39990701
626Nițuc MariaNTRO9846578
627NITULESCU N. CATALIN INTREPRINDERE FAMILIARADB22871420
628NITURA N. DANIELA INTREPRINDERE INDIVIDUALAPHRO26736885
629NIV 2002 SRLILRO14467848
630NIVAMEC FAVORIT SRLCTRO37792953
631NIVAMI DISTRIBUTION SRLPHRO13421435
632NIVILU IMPEX SRLDJ16561565
633NIVILU IMPEX SRLDJ16561565
634NIVO SRLBVRO3584273
635NIZAM I.NICOLETA PERSOANA FIZICA AUTORIZATACL31951170
636NM GABRIELA PERIAM SRLTMRO3285514
637NOAPTES IULIANIIIL30705488
638Nobil Marioara Persoana Fizica AutorizataSB33870838
639Nobil Plus SRLMMRO15923870
640NOBILE SRLSBRO11456321
641NOEL CAFFEBAR SRLMS39835023
642NOEMI&SANA SRLSMRO29843398
643NOGEEY PROD COM SRLGJ9359866
644NOMISMA MARKET SRLBVRO31132915
645NON STOP ALEX SRLILRO38986265
646NON STOP CORNER SHOP SRLSBRO35639938
647NONI EXOTIC S.R.L.S6RO31101706
648NONIS-TALIDA S.R.L.VLRO6764740
649NONIX S.R.L.PH40228033
650NORBELA SRLARRO4881841
651Norbert S ComCV10260687
652NORBIKOM TT S.R.L.HRRO19042783
653NORBY CONTROL SRLSJ32276773
654NORD AZALEEA SRLMMRO38334512
655NORD STAR SRLISRO3419543
656NORD STAR TRANSPORT SRLMMRO22014040
657NORD TOM SRLSMRO3895350
658NORDIC COM SRLMSRO6525204
659NORDIC INVESTMENTS S.R.LTR31475298
660NORDIC LARIDORAGRO13627207
661Norel Impex "92 srlS6RO3156226
662NORELIMMSRO15150146
663NORICA SERV S.R.L.DB6656226
664Norikadorika SRLCV39407124
665NORMAPAN SRLSM15235498
666NOROC LUCICABV28507420
667North Exclusive SRLMMRO21749124
668NORVAD TRADE SRLVSRO6692458
669NORY & KIKO SRLBVRO36628309
670NOSTIM STAR SRLSVRO36289423
671NOSTRA PRODUCT SRLCJ39885595
672NOURAS COM SRLBZRO6536262
673NOUVA INAROM SRLMM28324830
674NOVA ROYAL MARKET SRLARRO38457116
675NOVA TAGO SRLCVRO32786101
676NOVA UNIVERSAL SRLVS10555343
677NOVAC UNIVERSAL MARKET SRLS640551416
678NOVAEDIL 2007 SRLBVRO19256582
679NOVAMIXT SRLGJRO2175050
680NOVASENS MED SRLSBRO36673300
681NOVELLI DESIGNCJRO17581188
682NOVICOMPLECT SRLGJ39284994
683Novorom srlOT16829448
684NOVOTRONIC SRLISRO12995065
685NOVREST-COM SRLCVRO29999347
686Novspal SrlBHRO17086341
687NOZO OTTOSI SRLMM40373700
688NP DRAGADOS S.R.L.OT25393673
689NRJ-GIOVANNY S.R.L.SV32650621
690NRMRAC SRLCLRO6787191
691NSB MAG SRLDJ38247874
692NSPNIC 2017 SRLGJRO37787698
693NUBETTI SRLGLRO8062637
694NUBOR GAS SRLMMRO26256488
695NUCET COMIMPEX S.R.L.MS5584474
696NUFARUL SAS6RO2633548
697NULLA SENZA DIO SRLNT30495599
698NUNILUS SRLMSRO22380393
699NUTA C ION PFAAGRO19711322
700NUTA GABRIELA INTREPRINDERE INDIVIDUALADB16869531