Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
501NICULAE Z.CRISTINA INTREPRINDERE INDIVIDUALABR36627192
502NICULCEA IOANA IITR40399998
503NICULESCU C CRISTINA I.I.TR30859240
504NICULESCU FLORINA I.F.DBRO6317564
505NICULESCU FLORINA I.I.DBRO6317564
506NICULESCU IMPEX SRLDBRO2856361
507NICULESCU ST. MARGARETA PERSOANA FIZICADB35803932
508NICULESCU VIRGIL ADRIAN IFTRRO26627276
509Niculina DogaruCT39542643
510Niculita daniela georgiana i iVN40362387
511NIDO PROFESSIONAL TRADE SRLIFRO26735863
512NIDO TRADING S.R.LIFRO4419436
513NIDVAL COMERCIAL SRLS6RO20857136
514NIEL STORE SRLCT36026729
515NIELY COM SRLPHRO18062111
516NIGERA EXPRES MARKET S.R.L.S3RO38701040
517NIGETIN CONS S.R.L.PH15700568
518NIK & ANNEMARIE MARKET SRLS132666318
519NIK & BOG DESIGN CONSTRUCT SRLS629615810
520nik dany prod srlS439936818
521NIK GOLD STAR SRLBZ38782451
522NIK MAR SRLCLRO3638780
523nik.geo.tur srlMH23807825
524NIKA DELICATESSE SRLARRO32696920
525NIKA NAV 99 SRLCTRO12033265
526NIKAMAR DISTIBZIM SRLTRRO36758589
527NIKE FLORI S.R.LOTRO7835858
528NIKI&DANY COMPANY SRLBCRO29553440
529NIKMAR MAGAZIN SRLGR29382235
530NIKO MON 2004 SRLBZRO16920995
531NIKODAN TRADE SRLGLRO39565736
532NIKOLAEV SUPERMARKET SRLS1RO28799782
533NIKOLAS STR SRLPH35262373
534NIKOLE OIL SRLBCRO31187350
535NIKOLETTA-TAMARA SRLCV41256066
536NIKONS COM S.R.LILRO8356756
537NIKOS KORALIS GRUP SRLIFRO32076791
538NIKOTIN 2018 S.R.L.HR39759244
539NIKRY-COM BAR S.R.L.PHRO16935937
540NIKSALI SRLGJRO23148260
541NIKY BAR GRILL SRLCL40991719
542NIKY ROSÉ S.R.LDJRO26112601
543NIKY UNO LIFE CARE SRLIFRO40496400
544NIKYSTEEL PALAS S.R.L.PH40819862
545NILCOS SPED SRLBVRO38994349
546NILUL SRLCLRO3231727
547NILVAS STAR SRLISRO5316960
548NIM COMPHRO17271691
549Nim Exim 94 srlCLRO7171130
550NIMABAR 98 SRLCTRO10924726
551NIMAND IMPEX SRLS1RO7965572
552NIMARA BOGDAN SRLGJ39565019
553NIMFOR SRLVNRO14336362
554NIMOLCO PETROLEUM SRL PLOIESTIPHRO16108271
555NINEL RIKI SRLTR18297681
556NINEL RIKI SRLTR18297681
557NINEL SRLBV1114801
558Ninman market srlS2RO35359814
559Ninu Serioja IIVS32437314
560NIOBEEA COM SRLBR5847635
561NIOKA IMPORT-EXPORT SRL.OTRO1519970
562NIPARO COM S.R.L.ILRO18921210
563NIRAM COM SRLILRO2080928
564NIRAM EXIM EUROTRADE SRLIF38382404
565NIRAMELIA CEF SRLGL34797360
566NIROM2001 SRLS3RO14018245
567NIRONA 3G COMPANY SRLCLRO15293448
568NIROSS TUD FAMILY S.R.L.GR39929926
569NIROSS TUD FAMILY SRLGR39929926
570NIS PETROL SRLS129111546
571NISA IVANESCU SRLOT33866691
572NISA TRADING 2001 SRLIFRO8140441
573NISA TRICOTEX S.R.L.VN8760583
574NISAGEO TRADE SRLCJ40937582
575NISANGIFLORI SRLBN39299529
576NISIMA UNIVERSAL SRLISRO29252243
577NISIOI V. RODICA-ELENA-INTREPRINDERE FAMILIALASV21627330
578NISMARI SRLMMRO18381781
579NISTADOR SRLBV28396224
580NISTOR C. ANCA-MARIA INTREPRINDERE INDIVIDUALĂIS35321135
581NISTOR C. GHEORGHE INTREPRINDERE INDIVIDUALADB30735802
582NISTOR CAD SRLTMRO19250229
583NISTOR CAMELIA CRISTINA "COLIBRI" INTREPRINDERE INDIVIDUALAAR1698654
584NISTOR COM SRLVNRO9760018
585NISTOR CORNELIA''CLAUDIU''AB29875381
586Nistor E. Petru PFAMS39990396
587NISTOR FASHION SRLS3RO27306398
588NISTOR G. GHEORGHE - INTREPRINDERE INDIVIDUALASB34965880
589NISTOR I RODICA PERSOANA FIZICA AUTORIZATABZ36505101
590NISTOR ION ION INTREPRINDERE FAMILIALAVL17852538
591NISTOR L. IOANA INTREPRINDERE INDIVIDUALĂMM27466224
592NISTOR LENUTA INTREPRINDERE INDIVIDUALAVN33335460
593NISTOR LIVIU NICOLAE I.I.AB39034815
594NISTOR M. FLORICA INTERPRINDERE INDIVIDUALĂBRRO33768545
595NISTOR NICOLETA ANGELICA INTREPRINDERE INDIVIDUALABR26155076
596NISTOR SILVIA INTREPRINDERE FAMILIALANT12375780
597Nistor V Floare Intreprindere IndividualaSM25845604
598Nita Baragan VeronicaBZRO37378863
599NITA C E ANA INTREPRINDERE FAMILIALADB35325129
600NITA F. ADRIANOT27238110