Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
401NICO IULY COM SRLVNRO6703280
402Nico Nobless SrlCT33504829
403NICO SILVA SRLCT2410368
404NICO SORCAMBV39628613
405NICO STAR FAMILYAGRO19082567
406NICO TEX SRLIS1958134
407Nico Top Star SRLCT31863907
408NICO-SILV. SRLDBRO23388930
409NICO-STEF MARKETSHOP S.R.L.PH40454618
410NICOARA A. RODICA PFAMS33037219
411NICOARA AFILON-MARIUS IICSRO29943168
412NICOARĂ CONSTANTIN "DIANA-COZONAC"AB8672694
413Nicoara Ioan Costel IIBH26283717
414NICOARA VALERIA IISJ33262385
415NICOARA Z. REMUS IISJ33542032
416NICOBAR COM SRLPHRO24050715
417NICOBILMAR SRLTL31693373
418nicodan club 07 srlPH20553200
419NICODOREL COM SRLDJRO27600945
420NICOGEL STAR SRLVNRO12478166
421NICOL SPAYD SRLBZRO1148766
422NICOLA & FETELE SRLDJ34017511
423NICOLA CARM IMPEX SRLCJRO2876563
424NICOLA COMIMEX S.R.L.S2RO6631
425nicola jean pfaAB23622258
426NICOLA S PRODUCTION SRLSBRO10759009
427NICOLA SRLSM2390538
428Nicolae Ana Maria Persoana Fizica AutorizataS320925400
429Nicolae Ana Maria PFAS320925400
430Nicolae Ani Mihaela Intreprindere IndividualaAG33896013
431NICOLAE BUSINESS SRLS1RO37670549
432NICOLAE BUSINESS SRLS1RO37670549
433NICOLAE CONSTANTIN INTREPRINDERE FAMILIALAVL11356810
434NICOLAE E ELENA PERSOANA FIZICA AUTORIZATAS127079759
435NICOLAE H. ELIZA EMANUELA INTREPRINDERE INDIVIDUALATR40852249
436NICOLAE I. F. ION PFAAG19848410
437NICOLAE I. IONEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂPH33330374
438NICOLAE I. MIHAI PERSOANA FIZICA AUTORIZATAS340959173
439Nicolae Z.Maria PFAS324156288
440NICOLAESCU F.ION INTREPRINDERE INDIVIDUALAVL4478505
441Nicolaescu N.Georgeta-Ionela I.I.MH23970570
442NICOLAIDE E CORNELIU PFAOT40895622
443NICOLAIDE GEORGE-GABRIEL PFAVN29835115
444NICOLAS CENTER SRLCJRO19124018
445NICOLAS TRADING SRLHDRO16096320
446NicolasDMD S.R.LDJRO39839386
447NICOLASDUM ALIMENT S.R.L.CT28604090
448NICOLAU SABINA-ANDREEA INTREPRINDERE INDIVIDUALAIS34904777
449NICOLESCU CONSTANTIN INTREPRINDERE INDIVIDUALANT31738483
450NICOLESCU ECATERINA-TEODORA INTREPRINDERE INDIVIDUALAPHRO34321943
451NICOLESCU GH MIHAELA INTREPRINDERE INDIVIDUALADB20628841
452NICOLESCU ION INTREPRINDERE INDIVIDUALADB20628833
453NICOLETA CERDAC MARKET SRLS539516911
454NICOLETA VASILICA DINU SNCPH2703007
455NICOLETA&EUGEN MARKET SRLOT37461771
456NICOLETA&IULIA&IOANA TRANS SRLBH36708912
457NICOLICIOIU D. CORNELIU INTREPRINDERE INDIVIDUALATM34197390
458NICOLII C GICU IIMHRO36342233
459NICOLMAR TRANS SRLTRRO27093907
460NICOLSER SRLPH14940961
461NICOLUC SRLILRO13444730
462NICOM IMPROEX S.R.L.S3RO5720134
463NICOMAR FAMILY SRLCTRO19097452
464NICOMAR SOLEIL SRLIL34218418
465NICOMAR SRLVLRO1480527
466NICOMEDA COM SRLIL8356519
467Nicomix Fan SRLTL21517876
468NICONTA-AL SRLVL35255910
469nicorob constructGJ27774755
470NICOROM PROD COM69 IMPEXIFRO8254373
471NICOS ALIMAG SRLHD33694987
472NICOS TRANS 2000 ALEGRO SRLS6RO33686755
473NICOS TRANS 2000 ALEGRO SRLS6RO33686755
474NICOS ZONE SRLARRO35889438
475NICOSAND COM SRLBHRO10000350
476Nicoscarm SrlMH38073310
477NICOSIL MIXTCOM SRLVNRO9703624
478NICOSILV UNIVERSAL S.R.L.BNRO38432006
479NICOSIM TOP TRADE S.R.L.AG35878382
480NICOSIMANI SRLSVRO35356400
481Nicostar Complet SRLS330782154
482NICOVAL STAR. SRLCT18203385
483NICOVEC SRLISRO4104837
484NICOVID S.R.L.SMRO6948344
485NICPINO SRLVSRO33975842
486NICRIS PETROCARS FUELLPHRO34197137
487NICSA CARMEN DORINA INTREPRINDERE INDIVIDUALAHD36451826
488NICSA LUCIAN SRLHD37518282
489NICU & MARIUS SRLCJRO8030163
490NICU ANGEL S.R.L.CT5532076
491NICU COMALIM SRLHD3187710
492NICU GH MARIAN IIVL38511185
493NICU MINA PFAVL20805110
494NICU PREM SI FIIIBV5553109
495NICU SI NICU SRLDJ22180310
496NICU& GIGI DISTRIBUTION SRLCL36906189
497NICU-SAN COMERT SRLS329867400
498NICULAE F MARIETA IOANA IIDB21283350
499Niculae I E IoanaDB41090795
500NICULAE LAVINIA INTREPRINDERE INDIVIDUALAPH34002154