Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
301NEMARVAL SRLIFRO36800730
302NEMAT IMPORT EXPORT SRLCJRO8617819
303Nemes aurelia persoana fizica autorizataABRO27730619
304Nemes R Ioan IFMS35423429
305NEMES SOFIA SERENIA INTREPRINDERE INDIVIDUALACJ39940207
306NEMES SRLMMRO2204163
307NEMES SRLCLRO1914952
308NEMES VIORICA INTREPRINDERE FAMILIALAMS22149799
309NEMIRAL S.R.LABRO2766781
310NEMO MITACA SRLBZ32467048
311NEMO S.R.L.SBRO18916303
312NEMO UDU SRLDJ34573312
313Nemtanu CiprianIS12951000
314Nemvit olimp SrlTLRO29080474
315NENCIU ION INTREPRINDERE FAMILIALĂIF11226055
316NENIDO SRLGRRO14779343
317NEOTURISM SRLDJRO23282130
318NEPAL INVEST SRLPHRO29009318
319NEPAL TOTAL IMPEX SRLCLRO35785283
320NEPLA SRLGLRO5134968
321NEPTUN SAPHRO1322535
322NEPTUN SRLABRO5665501
323NEPTUN SRLABRO5665501
324NERALEXIM SRLBRRO18419959
325NERANGY SRLSJ38697194
326NEREIDA S.R.L.OTRO15610635
327NERI FERYLOR S.R.LMS39891082
328nerri-com srlTRRO35644578
329nerri-com srlTRRO35644578
330NESO INVEST CONSULT SRLS2RO27774291
331NETA IONUT PFADJ31004983
332NETCORSO SRLBHRO37841223
333NETEDU MARIANA ”LAURA-MARIANA” INTREPRINDERE INDIVIDUALAARRO30262623
334NETEJORU ANGHEL ANGEL IITR20271080
335NETOIU GHE.ELENA INTREPRINDERE FAMILIALADJ18147242
336NETY-MAR SRLAR16797427
337NEUBURGHER A.ALBIN-CRISTIAN - INTREPRINDERE INDIVIDUALASV8917824
338NEVA RETAIL TRADE SRLS4RO28237946
339NEVADA-BUTNARU SRLGLRO3601803
340NEVADI SRLDJRO24769614
341NEVAN IMPEX SRLCJRO7488953
342NEW AMOND STAR SRLGR33672687
343NEW ART CATERINGS138609770
344NEW AVORA BET SRLCSRO38015386
345NEW BIACOM TRAND MARKET S.R.L.BZ40145345
346NEW BREAZUISRO36630651
347New Com 93 S.R.LS5RO4431391
348NEW DENIBAR SRLCJ30978160
349NEW GYT COM SRLMMRO12185395
350NEW KASANDRA SRLSJRO16957862
351NEW MANACOR SRLTM29873186
352NEW MARPIT CONSTRUCT S.R.LS420974950
353NEW MORARITA PROD SRLDJRO30828502
354NEW NODOMA COM SRLGJ40027676
355NEW PHOENIX SEBY SRLIF40141904
356NEW SHOP LILI SRLTMRO31183110
357New Sunrise srlNTRO26271089
358NEW TEMPLE BAR SRLNT38736021
359NEXT MOND SRLABRO32241538
360NI-SA IMPEX SRLDJRO2295749
361Niada Com SRLSBRO7230384
362Nialcos Com SRLPHRO8028376
363NIALVI IMPEX SRLVLRO16404129
364Nibia SRLTL15446444
365NIC ALFA S.R.L.SV23229349
366NIC ANCOS DUO S.R.L.AGRO7370019
367NIC DINAMIC SERVCOM SRLS3RO3012646
368NIC DOR COMEXIM SRLS53618570
369NIC GRIO SRLDJ36322139
370NIC IMPEX 95 SRLS1RO6705698
371Nic market concept srlS230269427
372NIC-ANA IMPEX S.R.LVSRO8421641
373NIC-TUD CONSTRUCT SRLDBRO23510092
374NICA C. GHEORGHE IIDJ33430314
375NICA EMILIA IOANA PERSOANA FIZICA AUTORIZATABH24328847
376NICA ION PERSOANA FIZICA AUTORIZATAIF20967945
377NICA M VASILICA INTREPRINDERE INDIVIDUALAAG26932237
378NICA MA VASILCA IIAG26932237
379NICA MARIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂBZ20377367
380NICA NECULA SERVICII SRLGR38547642
381NICA SRLSJ11215218
382NICA V LILIANA PERSOANA FIZICA AUTORIZATABZ33275806
383NICA-SANABRO5264771
384NICADEL COM S.R.L.MH6515502
385NICADENMIH SRLGR34501570
386NICANDRODJRO15859319
387NICDOR PRODCOM IMPEX SRLHDRO13429935
388NICFLOR SRLAGRO198430
389NICHIFOR MIRCEA INTREPRINDERE FAMILIALABT25772014
390Nichiforoiu Alexandru Igor Intreprindere IndividualaBZ28259430
391NICHITA COM SRLSMRO17795238
392NICK PRO'78 SRLS5RO16330978
393NICKOS SI MYHA COM SRLBR38634935
394NICMOND IMPEX SRLBVRO10823292
395NICO C.N '94 S.R.LS46057146
396Nico CL Cornelia SRLMH41244444
397Nico Com service impex srlS4RO07222012
398Nico Com service impex srlS4RO7222012
399NICO DAN POP PRESTCOM SRLHD8013715
400NICO IMPORT EXPORT SRLTRRO3279555