Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
201NEBORA RALIXIM SRL-DSJ32638601
202NEC PLUS ULTRA IMPEX SRLIF36442291
203NECHITA A.ANICA INTREPRINDERE INDIVIDUALABC35390356
204NECHITA ANICA INTREPRINDERE INDIVIDUALAIS34293622
205NECHITA ARGENTINA IIBV32519821
206Nechita Ileana Persoana Fizica AutorizataBN7412335
207NECHITA OANA-GEORGIANA INTREPRINDERE INDIVIDUALĂNT31369696
208NECIU PROD SRLTRRO7948717
209NECSOIU AVRAM NICOLAE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂVL10155819
210NECSOIU MARIA ANDRAMAR - INTREPRINDERE FAMILIALAHD9314643
211NECSOIU MARIA ANDRAMAR INTREPRINDERE INDIVIDUALAHD9314643
212NECULA RADU MIHAIL INTREPRINDERE INDIVIDUALAILRO2084890
213NECULA TENUTA PERSOANA FIZICA AUTORIZATADB34997733
214NECULAI NATALITA PERSOANA FIZICA AUTORIZATAIS19773422
215NECULCEA CRISTINA AMALIA INTREPRINDERE INDIVIDUALAGJ33337763
216NECULENA SRLCTRO14933549
217NED COMSERV 68 SRLS4RO5299389
218NED CONSTRUCT SERVICE SRLS226756912
219NED MARALY SRLTR27274180
220NEDEA CORNEL NICOLAE INTREPRINDERE INDIVIDUALABC40864413
221NEDELCIOIU PAVELUTA INTREPRINDERE INDIVIDUALADB40125518
222Nedelcu Constantin Persoana Fizică AutorizatăIF19824879
223NEDELCU FELICIA ELENA INTREPRINDERE FAMILIALAAG40046139
224Nedelcu G. Eugenia pfaTLRO27807020
225NEDELCU GENOVICA IIBR38234238
226NEDELCU II MARIA INTREPRINDERE INDIVIDUALABC40852311
227NEDELCU M STELUTA PERSOANA FIZICA AUTORIZATAVN33428713
228NEDELCU MARIAN SEBASTIAN INTREPRINDERE INDIVIDUALAPH39406064
229NEDELCU P. ION I.I.TR40012012
230NEDELCU RALESIANA SRLDBRO37466108
231NEDELCU S. DANIELA INTREPRINDERE INDIVIDUALATR37201054
232NEDELCU T ION PERSOANA FIZICA AUTORIZATABZ28565277
233NEDELCU VASILE I.I.AG30010120
234NEDELEA I.R. GHEORGHE INTREPRINDERE INDIVIDUALAMH39816927
235NEDESI LOGISTIC SRLPH40797977
236NEDION COM S.R.L.TR27554830
237NEDU COM SRLSJ8891325
238NEES THOR 05 PROD SRL -DSJ34556184
239NEF 2002 SRLS2RO14821650
240NEFIL COMERT SRLCVRO8509680
241NEFIX SRLGJ6820433
242NEGEMIVAS MIXT SRLGL32295465
243NEGMA IMPEX SRLIFRO5119313
244NEGOESCU PROSPERCT37586066
245NEGOITA AMELIA DIANA INTREPRINDERE INDIVIDUALAPH34040760
246NEGOITA S. COSTEL INTREPRINDERE INDIVIDUALABR32883252
247NEGOITA V DAN"COMERT CU PRODUSE DIVERSE"INTREPRINDERE INDIVIDUALAPH26922730
248Negoita V. Elena I.I.PH35508843
249NEGOTEI M GABRIELA MIHAELA IIPH26894249
250Negoteiu Răzvan Vasilică IIPH30637766
251Negoteiu Răzvan Vasilică IIPH30637766
252NEGREA C. MIRCEA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂSVRO34127271
253NEGREA I.L VASILE IIDB31271000
254NEGREA MARIN FLORIN "CRISTI N"ARRO17269080
255Negrea Nita I.ISM28422013
256NEGREANU GEORGETA ITREPRINDERE INDIVIDIALAVL19692468
257NEGRESCU CRINA PETRONELA PERSOANA FIZICA AUTORIZATAIF33092043
258NEGRESCU CRINA PETRONELA PERSOANA FIZICA AUTORIZATAIF33092043
259Negrila Eduard ValentinDJ37633087
260NEGROTA NAE INTREPRINDERE FAMILIALADBRO6069019
261NEGRU O ION INTREPRINDERE INDIVIDUALABRRO28288320
262NEGRUT VIRVOARA INTREPRINDERE INDIVIDUALABH23220684
263NEGULESCU F. GEORGETA INTREPRINDERE INDIVIDUALACL33394475
264NEGUȚ P V ION ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂDB25280992
265NEIDAL UNIC SRLCT39169286
266NEIO SRLGLRO6657612
267NEIRA SRLBNRO3094158
268NEJLOVEANU MITI INTREPRINDERE INDIVIDUALATR40753253
269NEL ACTIV SRLCT17069952
270NEL ACTIV SRLCT17069952
271Nela & Cristi Family SRLCL28468207
272NELABO PREMIUM LINE SRLS636621041
273NELANI MIPEX S.R.L.MS15807140
274NELAURA COMIMPEX SRLCJRO5547930
275NELCAR-DAM SRLGJRO15065482
276NELCAROX-DUO SRLSJ29799136
277NELCOM S.R.L.CTRO5375036
278Nelconf SRLILRO2079346
279NELCOR SRLVSRO6071531
280NELCOR SUD SRLS4RO17833935
281NELCRIN PRODIMPEX S.R.L.MSRO6753679
282Neldor FavoritAR33613052
283Nelfeny SRLCLRO21404729
284NELI ALEX FAST SRLS5RO25883659
285NELIANA PRODCOM IMPEX SRLCJRO0260850
286NELIANA SRLSJRO21851433
287Nelida SRLTL2362651
288Nelis SRLBC987395
289NELMAGVAL SUPERCOM SRLAGRO25670456
290NELMAR '96 IMPEX SRLS6RO8774481
291NELMAR SERV COM PROD SRLHDRO11832728
292NELMAS IMPEX SRLDBRO891060
293NELSON CAFFE SRLOT30610507
294NELU & KATY MARKET SRLIFRO38134492
295NELU & NICU AD MEDIA SRLCSRO40634449
296Nelu DanielaGJ6958453
297NELUMIL MARKET EXPRES SRLBZ40073397
298NELYCOST S.R.L.IS16493100
299NELYCOST S.R.L.IS16493100
300NEMA CRISTINA CORINA PERSOANA FIZICA AUTORIZATASM30820118