Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
101NASTASE LUCA ION PERSOANA FIZICAIF19438894
102Năstase O Maria PFABZ25906701
103Năstase O Maria PFABZ25906701
104NĂSTASE PAUFLAVCSRO39780513
105NASTASE V FLORENTINA RODICA INTREPRINDERE FAMILIALADB14709747
106NASTASE V. SABINA - MARGARETA INTREPRINDERE INDIVIDUALAPH28763533
107NASTI MARATON IMPEX SRLS4RO3269594
108NASTIA TRADING SRLIS41022910
109NASTICOM IMPEX SRLCJRO4045390
110NASTILEN MUGUREL SRLSV37027897
111Nastmari impex srlS4RO9198468
112Nasty Champignion SRLIF25751720
113NASTYBAN COMERT SRLBT37187928
114NASUI ST. ILEANA INTREPRINDERE INDIVIDUALĂMMRO27815006
115NASUI VASILE PERSOANA FIZICA AUTORIZATAMM11540804
116Natale srlBC967061
117NATALIA GABRIELA SRLCL35592134
118NATANTICU LOREMIXTBZ39955305
119NATI OLIMPIA SRLOTRO25282756
120NATICOMBV16487850
121NATON S.R.L.ISRO4489440
122NATROIC BAM SRLVSRO38606536
123Natt Impex SRLCJ6437919
124NATURAL MONDO SRLTR32667518
125Naturalis SRLBC17342482
126Naturkost Catering SRLVL40258859
127NATURVIL TEAM SRL-DAR36337601
128NAU I. IONELIA-CRISTINA INTREPRINDERE INDIVIDUALAMH26530000
129NAVAGIO SRLBVRO39312547
130NAVALA CTIN VIORICA INTREPRINDERE INDIVIDUALAMHRO19896395
131NAVEL STAR SRLNT37920688
132NAVETA SRLMM18173985
133NAVETA SRLMM18173985
134navidaSVRO14431801
135NAVIRA-COMINDBC6586309
136Navirina com srlPH7236247
137NAZANDY INTERNATIONAL S.R.LNT18963224
138NAZARE MARIANA INTREPRINDERE INDIVIDUALABT26494528
139NAZARE MARIANA-VIORICA PFATM35874402
140NAZARIAN CHARLIE SRLTLRO3430975
141NBC LINE SRLCTRO5806651
142NBF S.R.L.IFRO18531633
143NCA DRINKS SRLTMRO18388992
144NEA ION ISTETU SRLS2RO32337544
145NEA MARIN MARKET SRLCTRO33974766
146NEACSA CRISTINA MONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂBHRO26084099
147NEACSU &CO ELENA SRLTLRO10352241
148NEACSU COSTINEL INTREPRINDERE INDIVIDUALATR30510419
149Neacsu Elena Cecilia I.I.NT39314688
150NEACSU EMANUEL AUGUSTIN INTEPRINDERE FAMILIALAPH34247022
151NEACSU GH M GABRIELA PERSOANA FIZICA AUTORIZATADB40847919
152Neacsu Gh. Valeria IIDB14698060
153Neacsu IonVLRO23554153
154NEACSU M IOANA IITR29178074
155NEACSU M MARIA INTEPRINDERE INDIVIDUALADB9322735
156NEACSU N.DANIELA NICOLAE INTREPRINDERE INDIVIDUALAPHRO27226280
157NEACSU N.MARIAN NICOLAE INTREPRINDERE INDIVIDUALAPH29922378
158NEACSU T. ELENA MARIA INTREPRINDERE INDIVIDUALAPH28239025
159Neacsu Viorel Intreprindere IndividualaOT13767901
160NEAG ANGELA INTREPRINDERE FAMILIALAAB7334849
161Neag Ciprian Alin Întreprindere IndividualaCJ26374165
162NEAG FAMILYCJRO38056327
163NEAG FAMILYCJRO38056327
164Neag I FloreaOT40943690
165NEAG SI FIUL SRLTM8259885
166NEAGA ANTONIA CERASELA INTREPRINDERE INDIVIDUALADB28202654
167NEAGA AURICA IITR27881794
168NEAGA IMPEXOTRO4393794
169NEAGOE NICULIN INTEPRINDERE INDIVIDUALADB36728332
170NEAGOE S. GHEORGHE INTREPRINDERE INDIVIDUALADB28018059
171NEAGOE V. CATALIN-IULIAN INTREPRINDERE INDIVIDUALAOT39345145
172NEAGOE-TURCIN LUMINITA INTREPRINDERE INDIVIDUALAGJ34605422
173Neagoie Mirena Intreprindere IndividualaDB40061082
174NEAGOIE ROMEO ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂBZRO20505253
175NEAGU 93 IMPEXIFRO4058340
176NEAGU A M CRISTIAN IIDB39482231
177Neagu Adrian Cătălin IIDB32926043
178Neagu CosminaNT35667563
179NEAGU CRISTINA LIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALAPH40954443
180NEAGU D. GHEORGHE I.I.CL27163271
181NEAGU DORINELA INTREPRINDERE INDIVIDUALACLRO10322941
182Neagu Elena LoredanaDB30937330
183NEAGU I. VASILICA PERSOANA FIZICA AUTORIZATATL26440510
184Neagu Iosefina IICL39391648
185NEAGU MARIANA ALINA IIDBRO26713725
186NEAGU OANA- MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂDB34772315
187NEAGU S. DENIS LIGIA INTREPRINDERE INDIVIDUALAPH20165577
188NEAGU STELICA MARIAN INTREPRINDERE INDIVIDUALABR26053300
189Neagu Store srlDJ40789443
190NEAGU V CRISTIAN INTR INDIVIDUALAVS27004926
191NEAGU V. NATALIA INTREPRINDERE INDIVIDUALAMH31722835
192NEAGU. I. ELENA PERSOANA FIZICA AUTORIZATAAG19621017
193Neamtu Diana-Alexandra Întreprindere IndividualaSV34822898
194NEAMTU FLORINA INTREPRINDERE INDIVIDUALADB24907911
195NEAMTU IMPEX SRLS4RO5677972
196NEAMTU IULIANA INTREPRINDERE INDVIDUALADB19499433
197NEAMTU SRLDBRO893061
198NEAMTU V. VIORICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂSV24194770
199NEAMU FLORENTINA-NADIA INTREPRINDERE INDIVIDUALAPH40638084
200NEBORA BOGDICOM SRL -DSJ35466900