Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1N & B IMPEX SRLPHRO4621370
2N & D & NATY STAR 2006 SRLAG18500556
3N & D RAPID MARKET SRLS440394192
4N & M BUDESCU S.R.L.CSRO13498463
5N Horia D SRLPH37647015
6N OLIMP S.R.LPHRO3876103
7N&C TURISM S.R.L.BVRO18184437
8N&CO DEIUS S.R.L.TMRO22710815
9N&D IRIAN MIXT SRLNT39347561
10N&T IDEAL MINIMARKET SRLS6RO29462709
11N.E.W.ADICOM SERV S.R.L.DJRO28413902
12N.F.Y.IMPEX SRLCT24394093
13N.G. PRODCOMIMPEX SRLS18488870
14N.R.A.-COM SERVICE S.R.L.CTRO24233240
15Nabe Serv SRLBH9031817
16Nablea NicolaeBZRO20228756
17NACHE DEN-FLA SRLAG24375091
18NACHE VALENTINA INTREPRINDERE INDIVIDUALAGJ38782362
19NACIU ST. FELICIAOT26982146
20NACK TOTAL SRLCTRO18209884
21NACK TOTAL SRLCTRO18209884
22NACO GROUP 2018 SRLARRO38614059
23NACSET SRLBZ18573752
24NACU GHEORGHE INTREPRINDERE INDIVIDUALANTRO12869717
25Nada Brex Plan SRLS630378823
26NADABAN STELIAN "AMIGO" IIARRO2758681
27NADAMAR SRLBHRO26625364
28NADER SRLTMRO3488179
29NADERA PAUL IMPEX SRLS634478795
30NADI BEST OPTIM SRLHD39418921
31NADIA LEX TRADE SRLBZ39285523
32NADIA@MARIUS COMEX SRLVN6381508
33NADIDA SRLCJRO14247400
34NADINE IMPEX SRLSBRO2459108
35NADINE SRLS6RO10473162
36NAE I ELENA CRISTINA INTREPRINDERE INDIVIDUALAAG36685711
37NAE PROD S.R.L.VL14529029
38NAEMI SRLGR7709124
39NAFAREANU GH. DANUT - INTREPRINDERE INDIVIDUALASV5193824
40Naframa Com SrlMHRO6976018
41NAGAMI SRLSVRO18175129
42NAGANO INTERCOM SRLPH10784894
43NAGRIDAN SRLILRO15994285
44NAGRIDAN SRLIL15994285
45NAGY AKAC-SOR SRLHRRO15553793
46NAGY ALISIA PFAAB20753780
47NAGY ANA MARIA INTREPRINDERE INDIVIDUALABH34212679
48NAGY BELA -COMERT INTREPRINDERE INDIVIDUALABH32901111
49NAGY CT SRLMSRO17062520
50NAGY D-I CSABA INTREPRINDERE INDIVIDUALAHRRO26006325
51NAGY D. IOSIF INTREPRINDERE FAMILIALAHR6958720
52NAGY ENIKO-KATALIN INTREPRINDERE INDIVIDUALACV32056557
53NAGY GABRIEL INTREPRINDERE INDIVIDUALANT31586784
54Nagy Gyongyi PFABH30164269
55NAGY IR IMRE INTREPRINDERE INDIVIDUALAMSRO29775102
56NAGY LEVENTE PERSOANA FIZICA AUTORIZATACV20627749
57NAGY MARIETA CRISTINA INTREPRINDERE INDIVIDUALAHDRO33542571
58NAGY NICOLETA CAMELIA INTREPRINDERE INDIVIDUALATR26231645
59Nagy Noemi Intrepridere IndividualaCV41169865
60NAGY NOEMI INTREPRINDERE INDIVIDUALACV41169865
61Nagy R Lorand Intreprindere IndividualaMS30079520
62Nagy Szilamér-Szabolcs Intreprindere IndividualaCV32819063
63NAGYI KAVE SRLCV31030400
64NAIDIM V MARIA I IVN39564455
65NAITA CRISTINA PERSOANA FIZICA AUTORIZATAIF20987586
66NAL COM IMPEX SRLMSRO3563904
67NALBEX S R LPH15306645
68Naming Market SrlTLRO36027430
69NAN F. MARIA P.F.ABHRO37262230
70Nan Florina Simona IiBVRO32386946
71NAN-CELEAPCA SRLTR37555540
72NANCIU MIRCEA GHEORGHE S.R.LDB38132912
73NANDUPET COM S.R.L.PH10664340
74NANO&STONE SRL-DBHRO35703585
75Nano-ButikCV36335562
76NANRO COM SRLBHRO26615450
77NANU IULICA IIOT17629693
78NAOMI SERVCOM SRLS5RO5404450
79NAPOCA IMPEX SRLMMRO7551007
80NAPUS COM SRLBHRO6733361
81NARCIMACO S.R.L.SV41357184
82NARCIS DARIA TOTAL SRLAG35617085
83NARCIS MARKET IMPEX SRLTR4566828
84NARCISA SRLCLRO1914189
85NARCISA VERDE SRLCJRO34864737
86NARCOTIC SOUND SRLOT38103437
87NARCRISMY IMPEX SRLHDRO9611032
88NARDAGRIF SRLDJRO34952081
89NARIIOLEX IMPEX SRLTR7994470
90NARIN CRISTIAN SRLSBRO38224439
91Narugifa ComexTL31301950
92NASA LI & FINA CRI S.R.L.CTRO21289808
93NĂSĂUDEAN CRISTIAN RADUBN30000304
94NASIL SPORT SRLMS24144720
95NASTA FAMILY SERV COM SRLHD38190859
96NASTACĂ ALINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂSV40721294
97NASTASA IULIAN PERSOANA FIZICA AUTORIZATANT30026380
98NASTASA NICOLAE IIVS26257254
99NASTASE ADRIANO CATALIN INTREPRINDERE INDIVIDUALATR38810063
100NASTASE AURICA PERSOANA FIZICA AUTORIZATAIF20744668