Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1N & B IMPEX SRLPHRO4621370
2N & D & NATY STAR 2006 SRLAG18500556
3N & D RAPID MARKET SRLS440394192
4N & M BUDESCU S.R.L.CSRO13498463
5N Horia D SRLPH37647015
6N OLIMP S.R.LPHRO3876103
7N&C TURISM S.R.L.BVRO18184437
8N&D IRIAN MIXT SRLNT39347561
9N&T IDEAL MINIMARKET SRLS6RO29462709
10N.E.W.ADICOM SERV S.R.L.DJRO28413902
11N.F.Y.IMPEX SRLCT24394093
12N.G. PRODCOMIMPEX SRLS18488870
13N.R.A.-COM SERVICE S.R.L.CTRO24233240
14Nabe Serv SRLBH9031817
15Nablea NicolaeBZRO20228756
16NACHE VALENTINA INTREPRINDERE INDIVIDUALAGJ38782362
17NACIU ST. FELICIAOT26982146
18NACK TOTAL SRLCTRO18209884
19NACK TOTAL SRLCTRO18209884
20NACO GROUP 2018 SRLARRO38614059
21NACU GHEORGHE INTREPRINDERE INDIVIDUALANTRO12869717
22Nada Brex Plan SRLS630378823
23NADABAN STELIAN "AMIGO" IIARRO2758681
24NADAMAR SRLBHRO26625364
25NADER SRLTMRO3488179
26NADERA PAUL IMPEX SRLS634478795
27NADI BEST OPTIM SRLHD39418921
28NADIA LEX TRADE SRLBZ39285523
29NADIA@MARIUS COMEX SRLVN6381508
30NADIDA SRLCJRO14247400
31NADINE IMPEX SRLSBRO2459108
32NADINE SRLS6RO10473162
33NAE I ELENA CRISTINA INTREPRINDERE INDIVIDUALAAG36685711
34NAE PROD S.R.L.VL14529029
35NAEMI SRLGR7709124
36Naframa Com SrlMHRO6976018
37NAGANO INTERCOM SRLPH10784894
38NAGRIDAN SRLILRO15994285
39NAGRIDAN SRLIL15994285
40NAGY AKAC-SOR SRLHRRO15553793
41NAGY ANA MARIA INTREPRINDERE INDIVIDUALABH34212679
42NAGY BELA -COMERT INTREPRINDERE INDIVIDUALABH32901111
43NAGY CT SRLMSRO17062520
44NAGY D-I CSABA INTREPRINDERE INDIVIDUALAHRRO26006325
45NAGY D. IOSIF INTREPRINDERE FAMILIALAHR6958720
46NAGY ENIKO-KATALIN INTREPRINDERE INDIVIDUALACV32056557
47NAGY GABRIEL INTREPRINDERE INDIVIDUALANT31586784
48NAGY IR IMRE INTREPRINDERE INDIVIDUALAMSRO29775102
49NAGY LEVENTE PERSOANA FIZICA AUTORIZATACV20627749
50NAGY MARIETA CRISTINA INTREPRINDERE INDIVIDUALAHDRO33542571
51NAGY NICOLETA CAMELIA INTREPRINDERE INDIVIDUALATR26231645
52Nagy Szilamér-Szabolcs Intreprindere IndividualaCV32819063
53NAGYI KAVE SRLCV31030400
54NAIDIM V MARIA I IVN39564455
55NAITA CRISTINA PERSOANA FIZICA AUTORIZATAIF20987586
56NAL COM IMPEX SRLMSRO3563904
57NALBEX S R LPH15306645
58NAN F. MARIA P.F.ABHRO37262230
59Nan Florina Simona IiBVRO32386946
60NAN-CELEAPCA SRLTR37555540
61NANCIU MIRCEA GHEORGHE S.R.LDB38132912
62NANDUPET COM S.R.L.PH10664340
63NANO&STONE SRL-DBHRO35703585
64Nano-ButikCV36335562
65NANRO COM SRLBHRO26615450
66NANU IULICA IIOT17629693
67NAOMI SERVCOM SRLS5RO5404450
68NAPOCA IMPEX SRLMMRO7551007
69NAPUS COM SRLBHRO6733361
70NARCISA SRLCLRO1914189
71NARCISA VERDE SRLCJRO34864737
72NARCOTIC SOUND SRLOT38103437
73NARCRISMY IMPEX SRLHDRO9611032
74NARDAGRIF SRLDJRO34952081
75NARIIOLEX IMPEX SRLTR7994470
76NARIN CRISTIAN SRLSBRO38224439
77Narugifa ComexTL31301950
78NASA LI & FINA CRI S.R.L.CTRO21289808
79NĂSĂUDEAN CRISTIAN RADUBN30000304
80NASTA FAMILY SERV COM SRLHD38190859
81NASTASA NICOLAE IIVS26257254
82NASTASE ADRIANO CATALIN INTREPRINDERE INDIVIDUALATR38810063
83NASTASE AURICA PERSOANA FIZICA AUTORIZATAIF20744668
84NASTASE E. MARCIAN INTREPRINDERE INDIVIDUALAPH26350166
85NASTASE GABRIELA FILOFTEIA INTREPRINDERE INDIVIDUALAS140833166
86Nastase Giorgiana Intreprindere FamilialaDBRO14061202
87NASTASE INVESTS54667849
88NASTASE LUCA ION PERSOANA FIZICAIF19438894
89Năstase O Maria PFABZ25906701
90Năstase O Maria PFABZ25906701
91NĂSTASE PAUFLAVCSRO39780513
92NASTASE V FLORENTINA RODICA INTREPRINDERE FAMILIALADB14709747
93NASTASE V. SABINA - MARGARETA INTREPRINDERE INDIVIDUALAPH28763533
94NASTI MARATON IMPEX SRLS4RO0590076
95NASTIA TRADING SRLIS41022910
96NASTICOM IMPEX SRLCJRO4045390
97NASTILEN MUGUREL SRLSV37027897
98Nastmari impex srlS4RO9198468
99Nasty Champignion SRLIF25751720
100NASTYBAN COMERT SRLBT37187928