Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1M & A Business Trading SRLS237131099
2M & A DI NOSTRADAMUS S.R.L.SVRO4674455
3M & I NICORETA SRLBV40086672
4M & J BOUTIQ CONCEPT S.R.L.IL36770701
5M & M PRODCOM SRLGRRO8604770
6M & V LAURINACTRO21904163
7M &D COM SRLILRO22198830
8M 102 SRLAG145680
9M BOSS com 95 S.R.LIFRO7257118
10M CORNELIUS S.R.LS5RO13660823
11M F E MIHAFLOR SRLDJ38129704
12M&A ALEGAB DISTRIBUȚIE SRLDJ39818847
13M&b complet urban srlS4RO31225380
14M&B MARI-LEXIF36228000
15M&C DIANA 1997AGRO15591371
16M&C MUSCLES SRLCJRO15408610
17M&C PACIFIC TRANS TOUR SRLHDRO7349653
18M&C TEHNO SOLUTIONS INVESTMENTS SRLCLRO34270912
19M&D COM SRLILRO22198830
20M&D DINU CO SNCDJRO2331515
21M&F BARBU SRLGR32464653
22M&G CALIPSO S.R.L.S4RO18002187
23M&M STILL SRLSBRO18444324
24M&N BALABAN COMPANY SRLAG38670350
25M&N LUX SRLCTRO7814456
26M&O COMPANY SRLARRO11743876
27M&P Roata Norocului CIOCOVENI.S.R.L.GR4502166
28M&V MAG HORSE COM SRLIF39514880
29M+M SRLCLRO3964973
30M-KRISZTINA SRLCV39218974
31M-TIM SERV-COM SRLILRO2066753
32M-Z PRODUCTIE SRLCVRO5627702
33M. Tabac srlHRRO12090783
34M.B. PEGAS OIL S.R.L.DJRO33186288
35M.B.C.D. SERVICE SRLMMRO7173769
36M.C.&H S.R.L.BVRO1101291
37M.C.G. TURIST SRLMHRO27375274
38M.C.T. MANU SRLCTRO16798252
39M.D. DANYMARY COM SRLCLRO18829240
40M.D. SHOP.COMCT37387462
41M.D.D.TOTAL TRUST SRLSB29855880
42M.G. NICOM SERV IMPEX S.R.L.S2RO5249593
43M.G.GABRIELA COMERT SI SERVICII SRLS24396839
44M.G.GABRIELA COMERT SI SERVICII SRLCT4396839
45M.G.GABRIELA COMERT SI SERVICII SRLCT4396839
46M.I.T. IMPEX SRLS3RO333501
47M.N. MIV AVANTAJ SRLCSRO32228334
48M.N. PREFERINTA COMERCIALIZAREA PRODUSELOR ALIMENTARE SI NEALIMENTARE SRLS5405187
49M.N.B. LAURA COM SRLVNRO8145147
50M.V.UNICORI SRLCTRO3386055
51MA IMPRESSION SRLCJRO31355550
52MA&GC DEPOCON SRLHDRO24169164
53MA&GCDEPOCON SRLHDRO24169164
54MA&OV COMEXIM S.R.L.S2RO15494883
55MA-NU-VA SRLPH4215053
56MAAVIS S.R.L.BVRO1097409
57MABY COM S.R.L.PH24633816
58MACARGHIL SRLSJRO35072590
59MACARIE ROXANA MIRALENA IIMS33717703
60MACARIE SILVIA "SILVIANA" PERSOANA FIZICA AUTORIZATAAB20753933
61Macavei Mircea Intreprindere FamilialaAB16306970
62Macelaru Dumitru întreprindere individualaAG15420231
63Maceșanu MarianOT2653910
64MACH NICO S.R.L.ILRO36862015
65Macher com srlBCRO18292978
66MACI LACI TRANS SRLSM37349655
67MACI V. ANGELICA INTREPRINDERE INDIVIDUALACL29851447
68MACICASAN NICOLAE INTREPRINDERE FAMILIALACJRO14427762
69MACIU IONEL SI ROMELIA INTREPRINDERE INDIVIDUALAHD26222264
70MacmariaCV34289460
71MACODEN MARKET SRLISRO31741551
72MACOGENIS SRLBCRO9218417
73MACOMI EX SRLIFRO16295
74MACOMI MPS LOGISTIC SRLBHRO5858227
75MACONDO CONSULTING SRLCJRO27469824
76MACOTIM IMPEX SRLCJRO2870447
77MACOVEI I. MARIANA IIIS35292684
78MACOVEICIUC SORIN-DUMITRU INTREPRINDERE INDIVIDUALASV29520672
79MACOVEICIUC SORIN-DUMITRU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂSV29520672
80MACOVI TRANSMSRO23972164
81Macra Camelia Sofia Intreprindere IndividualaBN37060753
82MACREA DANIELA INTREPRINDERE FAMILIALASBRO5687453
83MACRINAROM SRLVS4975750
84Macriși Carmen ClaudiaGJ36553702
85MACRIVALEM SRLVSRO27171193
86MACROMA LUCK SRLOT40748320
87MACSI SONIARD PATRU S.R.L.IFRO37190362
88MactradeVN21275284
89MactradeVNRO21275284
90Macul impexABRO7177701
91MACVIL COM SRLBCRO3784310
92MAD EXCLUSIVE ART S.R.L.S2RO32505400
93MAD MIS AGROCHEM SRLOT29879359
94MADA F.IOAN IISJ33117920
95MĂDĂ-GLI OPTIM SRLCSRO33712196
96MADADIA SRLSBRO14128353
97MADALIN PROD COM 2000 IMPEXS5RO6809230
98madalin si andrei market srlS536944646
99madalin&dumi com srlNT16874961
100MADALINA 2003 COM SRLS2RO15357444