Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1M & A Business Trading SRLS237131099
2M & A DI NOSTRADAMUS S.R.L.SVRO4674455
3M & I NICORETA SRLBV40086672
4M & J BOUTIQ CONCEPT S.R.L.IL36770701
5M & M PRODCOM SRLGRRO8604770
6M & V LAURINACTRO21904163
7M &D COM SRLILRO22198830
8M 102 SRLAG145680
9M BOSS com 95 S.R.LIFRO7257118
10M CORNELIUS S.R.LS5RO13660823
11M F E MIHAFLOR SRLDJ38129704
12M&b complet urban srlS4RO31225380
13M&B MARI-LEXIF36228000
14M&C DIANA 1997AGRO15591371
15M&C MUSCLES SRLCJRO15408610
16M&C PACIFIC TRANS TOUR SRLHDRO7349653
17M&C TEHNO SOLUTIONS INVESTMENTS SRLCLRO34270912
18M&D COM SRLILRO22198830
19M&D DINU CO SNCDJRO2331515
20M&F BARBU SRLGR32464653
21M&G CALIPSO S.R.L.S4RO18002187
22M&N BALABAN COMPANY SRLAG38670350
23M&N LUX SRLCTRO7814456
24M&O COMPANY SRLARRO11743876
25M&P Roata Norocului CIOCOVENI.S.R.L.GR4502166
26M&V MAG HORSE COM SRLIF39514880
27M+M SRLCLRO3964973
28M-KRISZTINA SRLCV39218974
29M-TIM SERV-COM SRLILRO2066753
30M-Z PRODUCTIE SRLCVRO5627702
31M. Tabac srlHRRO12090783
32M.B. PEGAS OIL S.R.L.DJRO33186288
33M.B.C.D. SERVICE SRLMMRO7173769
34M.C.G. TURIST SRLMHRO27375274
35M.C.T. MANU SRLCTRO16798252
36M.D. DANYMARY COM SRLCLRO18829240
37M.D. SHOP.COMCT37387462
38M.D.D.TOTAL TRUST SRLSB29855880
39M.G. NICOM SERV IMPEX S.R.L.S2RO5249593
40M.G.GABRIELA COMERT SI SERVICII SRLS24396839
41M.G.GABRIELA COMERT SI SERVICII SRLCT4396839
42M.G.GABRIELA COMERT SI SERVICII SRLCT4396839
43M.I.T. IMPEX SRLS3RO333501
44M.N. MIV AVANTAJ SRLCSRO32228334
45M.N. PREFERINTA COMERCIALIZAREA PRODUSELOR ALIMENTARE SI NEALIMENTARE SRLS5405187
46M.N.B. LAURA COM SRLVNRO8145147
47M.V.UNICORI SRLCTRO3386055
48MA IMPRESSION SRLCJRO31355550
49MA&GC DEPOCON SRLHDRO24169164
50MA&GCDEPOCON SRLHDRO24169164
51MA&OV COMEXIM S.R.L.S2RO15494883
52MA-NU-VA SRLPH4215053
53MAAVIS S.R.L.BVRO1097409
54MABY COM S.R.L.PH24633816
55MACARGHIL SRLSJRO35072590
56MACARIE SILVIA "SILVIANA" PERSOANA FIZICA AUTORIZATAAB20753933
57Macavei Mircea Intreprindere FamilialaAB16306970
58Macelaru Dumitru întreprindere individualaAG15420231
59Maceșanu MarianOT2653910
60MACH NICO S.R.L.ILRO36862015
61Macher com srlBCRO18292978
62MACI LACI TRANS SRLSM37349655
63MACI V. ANGELICA INTREPRINDERE INDIVIDUALACL29851447
64MACICASAN NICOLAE INTREPRINDERE FAMILIALACJRO14427762
65MACIU IONEL SI ROMELIA INTREPRINDERE INDIVIDUALAHD26222264
66MacmariaCV34289460
67MACODEN MARKET SRLISRO31741551
68MACOGENIS SRLBCRO9218417
69MACOMI EX SRLIFRO16295
70MACOMI MPS LOGISTIC SRLBHRO5858227
71MACONDO CONSULTING SRLCJRO27469824
72MACOTIM IMPEX SRLCJRO2870447
73MACOVEICIUC SORIN-DUMITRU INTREPRINDERE INDIVIDUALASV29520672
74MACOVEICIUC SORIN-DUMITRU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂSV29520672
75MACOVI TRANSMSRO23972164
76Macra Camelia Sofia Intreprindere IndividualaBN37060753
77MACREA DANIELA INTREPRINDERE FAMILIALASBRO5687453
78MACRINAROM SRLVS4975750
79Macriși Carmen ClaudiaGJ36553702
80MACRIVALEM SRLVSRO27171193
81MACROMA LUCK SRLOT40748320
82MACSI SONIARD PATRU S.R.L.IFRO37190362
83MactradeVN21275284
84MactradeVNRO21275284
85Macul impexABRO7177701
86MACVIL COM SRLBCRO3784310
87MAD EXCLUSIVE ART S.R.L.S2RO32505400
88MAD MIS AGROCHEM SRLOT29879359
89MADA F.IOAN IISJ33117920
90MĂDĂ-GLI OPTIM SRLCSRO33712196
91MADADIA SRLSBRO14128353
92MADALIN PROD COM 2000 IMPEXS5RO6809230
93madalin si andrei market srlS536944646
94madalin&dumi com srlNT16874961
95MADALINA 2003 COM SRLS2RO15357444
96MADALINA PRODCOM S.R.L.BZRO9622201
97MADALINA SERVIMPEXHDRO17601650
98MADALINA SRLIF16454593
99MADALORE ABC MPEX SRLBH40337847
100MADALUNA GOLD SRLS328377931