Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1M & A Business Trading SRLS237131099
2M & A Business Trading SRLS237131099
3M & A DI NOSTRADAMUS S.R.L.SVRO4674455
4M & I NICORETA SRLBV40086672
5M & J BOUTIQ CONCEPT S.R.L.IL36770701
6M & M PRODCOM SRLGRRO8604770
7M & V LAURINACTRO21904163
8M &D COM SRLILRO22198830
9M 102 SRLAG145680
10M BOSS com 95 S.R.LIFRO7257118
11M CORNELIUS S.R.LS5RO13660823
12M F E MIHAFLOR SRLDJ38129704
13M&A ALEGAB DISTRIBUȚIE SRLDJ39818847
14M&b complet urban srlS4RO31225380
15M&B MARI-LEXIF36228000
16M&C DIANA 1997AGRO15591371
17M&C MUSCLES SRLCJRO15408610
18M&C PACIFIC TRANS TOUR SRLHDRO7349653
19M&C TEHNO SOLUTIONS INVESTMENTS SRLCLRO34270912
20M&D COM SRLILRO22198830
21M&D DINU CO SNCDJRO2331515
22M&E PRESS SRLBVRO22990910
23M&F BARBU SRLGR32464653
24M&G CALIPSO S.R.L.S4RO18002187
25M&M STILL SRLSBRO18444324
26M&N BALABAN COMPANY SRLAG38670350
27M&N LUX SRLCTRO7814456
28M&O COMPANY SRLARRO11743876
29M&P Roata Norocului CIOCOVENI.S.R.L.GR4502166
30M&V MAG HORSE COM SRLIF39514880
31M+M SRLCLRO3964973
32M-KRISZTINA SRLCV39218974
33M-TIM SERV-COM SRLILRO2066753
34M-Z PRODUCTIE SRLCVRO5627702
35M. Tabac srlHRRO12090783
36M.B. PEGAS OIL S.R.L.DJRO33186288
37M.B.C.D. SERVICE SRLMMRO7173769
38M.C.&H S.R.L.BVRO1101291
39M.C.G. TURIST SRLMHRO27375274
40M.C.T. MANU SRLCTRO16798252
41M.D. DANYMARY COM SRLCLRO18829240
42M.D. SHOP.COMCT37387462
43M.D.D.TOTAL TRUST SRLSB29855880
44M.G. NICOM SERV IMPEX S.R.L.S2RO5249593
45M.G.GABRIELA COMERT SI SERVICII SRLS24396839
46M.G.GABRIELA COMERT SI SERVICII SRLCT4396839
47M.G.GABRIELA COMERT SI SERVICII SRLCT4396839
48M.I.T. IMPEX SRLS3RO333501
49M.N. MIV AVANTAJ SRLCSRO32228334
50M.N. PREFERINTA COMERCIALIZAREA PRODUSELOR ALIMENTARE SI NEALIMENTARE SRLS5405187
51M.N.B. LAURA COM SRLVNRO8145147
52M.V.UNICORI SRLCTRO3386055
53MA IMPRESSION SRLCJRO31355550
54MA&GC DEPOCON SRLHDRO24169164
55MA&GCDEPOCON SRLHDRO24169164
56MA&OV COMEXIM S.R.L.S2RO15494883
57MA-NU-VA SRLPH4215053
58MAAVIS S.R.L.BVRO1097409
59MABY COM S.R.L.PH24633816
60MACARGHIL SRLSJRO35072590
61MACARIE ROXANA MIRALENA IIMS33717703
62MACARIE SILVIA "SILVIANA" PERSOANA FIZICA AUTORIZATAAB20753933
63Macavei Mircea Intreprindere FamilialaAB16306970
64Macelaru Dumitru întreprindere individualaAG15420231
65Maceșanu MarianOT2653910
66MACH NICO S.R.L.ILRO36862015
67Macher com srlBCRO18292978
68MACI LACI TRANS SRLSM37349655
69MACI V. ANGELICA INTREPRINDERE INDIVIDUALACL29851447
70MACICASAN NICOLAE INTREPRINDERE FAMILIALACJRO14427762
71MACIU IONEL SI ROMELIA INTREPRINDERE INDIVIDUALAHD26222264
72MacmariaCV34289460
73MACODEN MARKET SRLISRO31741551
74MACOGENIS SRLBCRO9218417
75MACOMI EX SRLIFRO16295
76MACOMI MPS LOGISTIC SRLBHRO5858227
77MACONDO CONSULTING SRLCJRO27469824
78MACOTIM IMPEX SRLCJRO2870447
79MACOVEI I. MARIANA IIIS35292684
80MACOVEICIUC SORIN-DUMITRU INTREPRINDERE INDIVIDUALASV29520672
81MACOVEICIUC SORIN-DUMITRU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂSV29520672
82MACOVI TRANSMSRO23972164
83Macra Camelia Sofia Intreprindere IndividualaBN37060753
84MACREA DANIELA INTREPRINDERE FAMILIALASBRO5687453
85MACRINAROM SRLVS4975750
86Macriși Carmen ClaudiaGJ36553702
87MACRIVALEM SRLVSRO27171193
88MACROMA LUCK SRLOT40748320
89MACSI SONIARD PATRU S.R.L.IFRO37190362
90MactradeVN21275284
91MactradeVNRO21275284
92Macul impexABRO7177701
93MACVIL COM SRLBCRO3784310
94MAD EXCLUSIVE ART S.R.L.S2RO32505400
95MAD MIS AGROCHEM SRLOT29879359
96MADA F.IOAN IISJ33117920
97MĂDĂ-GLI OPTIM SRLCSRO33712196
98MADADIA SRLSBRO14128353
99MADALIN PROD COM 2000 IMPEXS5RO6809230
100madalin si andrei market srlS536944646