Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1L & F SRLCJRO15982876
2L INCONTRO ALTEREGO SRLTMRO36724144
3L VATAMANU SRLTMRO21921121
4L`ESPERANCE-ESTELLA S.R.L.HR16714057
5L&B FORTE ENERGY SRLGJRO37044332
6L&D BUILDING SOLUTIONS SRLIFRO31763231
7L&D COM SRLIF15653601
8L&D MARKETING S.R.L.ISRO17946233
9L&L ATCRIS SRLHRRO3944585
10L&M FRESH DISTRIBUTION SRLTMRO19028010
11L&M PRIETENII SRLGJ2711093
12L&N BULLY SUPER MARKET SRLBZRO35221110
13L. SUSANU SRLMMRO2946880
14L.D.A. IMPEX S.R.L.CTRO5568690
15L.G. IULIUS SRLISRO16167650
16L.I.-FIDDLASTMRO8220540
17L.N.LARNIC SRLS2RO32318100
18L.S. PRODCOMIMPEX S.R.L.DJ2338220
19L.T.WORLD SERVICECTRO32756437
20LA ARENA SRLARRO1711850
21LA NOI DOI SRLAG40516397
22La adi si cosminOT40199353
23LA ALINA ROS SRLBN37812082
24La ama si tanta spornic grup srlS239600230
25LA ANA SI NECULAIVS40423905
26LA ANDRA SRLS2RO12106073
27La Andreea 2014 srlTMRO33005373
28LA ANDREI BIMBIRICA SRLTR35292889
29LA ANITUCA SRLBR36497297
30LA AURARU DANI SRLVS35510606
31LA BABA DIVNACSRO40098561
32LA BABANU URSU SRLVS39221538
33LA BĂCIUCĂ S.R.L.VLRO36068503
34LA BADEA PROD COMBVRO33769648
35LA BAR ULTIMUL LEU SRLAB34718707
36LA BEBE S.R.LS5RO17872861
37LA BIBANU PUB SRLIF34245838
38LA BICICLETA MARKET SRLPH38949828
39LA BOBIȚĂ CARCIUMARUL SRLAG41159292
40LA BOBITA TOP SRLBV39923729
41LA BOLTA SATULUI SRLABRO33641605
42LA BONICO MARKET SRLGRRO40327720
43La Bunicu Ilie S R LHD40206671
44LA BURSUCU ABC SRL-DHD35736388
45La Butuc SRLABRO11172192
46La Cabana Roxi SrlS636792831
47LA CABARI SRLBV40344194
48LA CALIN SRLBC22204567
49LA CALIN SRLBC22204567
50LA CAMI& PETRE FAMILY MARKET S.R.L.AG41008125
51LA CAMORRA SRLSM21652066
52LA CARASEL SRLGJ39013383
53LA CARINA BORDEI SRLGL33443420
54LA CASA NICOMAR SRLGL31772914
55LA CATA SRLVLRO22946078
56LA CATALIN CALARE S.R.L.PH39583546
57LA CHARLIE’S MARKET SRLIFRO35919601
58LA CIOATE GABI SRLNT37069850
59La ciocluGL6581484
60LA COANA TUTA S.R.L.AG35570748
61LA COAPII SRLSMRO39288643
62LA CODRUTA SRLBH36101197
63LA COLINA COM SRLDJRO5470747
64La colonelu 2003 srlCTRO15901480
65La colonelu 2003 srlCTRO15901480
66La colt market exim srlIFRO31584945
67La Conu Alecu SRLIS28600528
68LA CORBU SRLSVRO17336626
69LA COS CAT SRLGL38629629
70LA COSTEL NONSTOP S.R.L.CT40823146
71LA COSTEL TRIFU SRLGRRO9300133
72LA COVRIGARU SRLDJ38804029
73LA CRETU SRLIFRO17466219
74LA CUCU S.R.L.S2RO15881359
75LA DADICA MAGAZIN MIXT SRLBZ37225495
76LA DAN SI PAUL SRLVLRO6586007
77LA DANI EXCLUSIV SRLIF30381888
78LA DAVIDUTZU MIHAI S.R.L.IL31568192
79La Diacu Economic SRLMMRO34161290
80LA DINU MARKET SRLPH39704400
81LA DOMICILIU BEST SHOPPING SRLPHRO31299434
82LA DORUTU SI ANDREI SRLTMRO39321839
83LA ELENA RASU GABCON SRLOT37303941
84LA EUG IOAN-CRY SRLOT37251699
85LA EUGEN SRLSVRO742450
86LA FAMILIA SERV S.R.L.PH21451690
87LA FANFI SRLCT35875777
88LA FANICA SRLPHRO5331242
89LA FANTANA DE PIATRA SRLCJ38472914
90LA FERITTI IMPEX S.R.L.HD6963700
91LA FRANCE SRLGJRO6820190
92LA FRATEAN MAGAZIN SRLCJ15821519
93LA FRENDU SRLBRRO17164474
94LA FRINTU IMPEX SRLS5RO28915070
95LA GAIA SRLGL24349998
96LA GÂLEA STAR SRLIS40926044
97La george si raluca despina srlOT39733996
98LA GHIO S.R.L.DJ35643378
99LA GHITU SRLDBRO4742380
100LA GHYGHY SRLGJ40741828