Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8 9
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1L INCONTRO ALTEREGO SRLTMRO36724144
2L`ESPERANCE-ESTELLA S.R.L.HR16714057
3L&B FORTE ENERGY SRLGJRO37044332
4L&D BUILDING SOLUTIONS SRLIFRO31763231
5L&D COM SRLIF15653601
6L&D MARKETING S.R.L.ISRO17946233
7L&M FRESH DISTRIBUTION SRLTMRO19028010
8L&N BULLY SUPER MARKET SRLBZRO35221110
9L. SUSANU SRLMMRO2946880
10L.D.A. IMPEX S.R.L.CTRO5568690
11L.I.-FIDDLASTMRO8220540
12L.N.LARNIC SRLS2RO32318100
13L.S. PRODCOMIMPEX S.R.L.DJ2338220
14L.T.WORLD SERVICECTRO32756437
15LA ARENA SRLARRO1711850
16LA NOI DOI SRLAG40516397
17LA ALINA ROS SRLBN37812082
18La ama si tanta spornic grup srlS239600230
19LA ANDRA SRLS2RO12106073
20La Andreea 2014 srlTMRO33005373
21LA ANDREI BIMBIRICA SRLTR35292889
22LA ANITUCA SRLBR36497297
23LA AURARU DANI SRLVS35510606
24LA BABA DIVNACSRO40098561
25LA BABANU URSU SRLVS39221538
26LA BĂCIUCĂ S.R.L.VLRO36068503
27LA BADEA PROD COMBVRO33769648
28LA BAR ULTIMUL LEU SRLAB34718707
29LA BEBE S.R.LS5RO17872861
30LA BIBANU PUB SRLIF34245838
31LA BICICLETA MARKET SRLPH38949828
32LA BOBITA TOP SRLBV39923729
33LA BOLTA SATULUI SRLABRO33641605
34LA BONICO MARKET SRLGRRO40327720
35La Bunicu Ilie S R LHD40206671
36LA BURSUCU ABC SRL-DHD35736388
37La Butuc SRLABRO11172192
38La Cabana Roxi SrlS636792831
39LA CABARI SRLBV40344194
40LA CALIN SRLBC22204567
41LA CALIN SRLBC22204567
42LA CAMI& PETRE FAMILY MARKET S.R.L.AG41008125
43LA CAMORRA SRLSM21652066
44LA CARASEL SRLGJ39013383
45LA CARINA BORDEI SRLGL33443420
46LA CATA SRLVLRO22946078
47LA CATALIN CALARE S.R.L.PH39583546
48LA CHARLIE’S MARKET SRLIFRO35919601
49LA CIOATE GABI SRLNT37069850
50La ciocluGL6581484
51LA COANA TUTA S.R.L.AG35570748
52LA COAPII SRLSMRO39288643
53LA CODRUTA SRLBH36101197
54LA COLINA COM SRLDJRO5470747
55La colonelu 2003 srlCTRO15901480
56La colonelu 2003 srlCTRO15901480
57La colt market exim srlIFRO31584945
58LA COS CAT SRLGL38629629
59LA COSTEL NONSTOP S.R.L.CT40823146
60LA COSTEL TRIFU SRLGRRO9300133
61LA COVRIGARU SRLDJ38804029
62LA CRETU SRLIFRO17466219
63LA CUCU S.R.L.S2RO15881359
64LA DADICA MAGAZIN MIXT SRLBZ37225495
65LA DAN SI PAUL SRLVLRO6586007
66LA DANI EXCLUSIV SRLIF30381888
67LA DAVIDUTZU MIHAI S.R.L.IL31568192
68La Diacu Economic SRLMMRO34161290
69LA DINU MARKET SRLPH39704400
70LA DOMICILIU BEST SHOPPING SRLPHRO31299434
71LA ELENA RASU GABCON SRLOT37303941
72LA EUGEN SRLSVRO742450
73LA FAMILIA SERV S.R.L.PH21451690
74LA FANFI SRLCT35875777
75LA FANICA SRLPHRO5331242
76LA FANTANA DE PIATRA SRLCJ38472914
77LA FRANCE SRLGJRO6820190
78LA FRATEAN MAGAZIN SRLCJ15821519
79LA FRENDU SRLBRRO17164474
80LA FRINTU IMPEX SRLS5RO28915070
81LA GAIA SRLGL24349998
82La george si raluca despina srlOT39733996
83LA GHITU SRLDBRO4742380
84LA GHYGHY SRLGJ40741828
85LA GIOGI ACASA S.R.L.MS39689068
86LA GONGONE SRLTR38785482
87LA GRASU MI-NI-MAR S.R.L.IF26155580
88LA GRIGORE COM SRLMM8679161
89LA GUTA COM SRLDB38508040
90LA HAIDAU SRLIS35529005
91LA HARNICUTA SRLIFRO20950439
92La hotar luncasiBZ28305005
93La Iancu Concept S.R.LIF40978132
94LA KASSY MARKETTMRO34255513
95LA KRISTIN 9-MAGAZIN ALIMENTAR SRLS5RO30881310
96LA LAUTARI MARKET SRLS138955560
97LA LAZARESCU & MARIANA SRLCS28826593
98LA LIVIU COM SRLBVRO1139857
99LA MADALIN SRLTR17986734
100La Magazinul Lui Monel SRLDJRO29927243