Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1L INCONTRO ALTEREGO SRLTMRO36724144
2L VATAMANU SRLTMRO21921121
3L`ESPERANCE-ESTELLA S.R.L.HR16714057
4L&B FORTE ENERGY SRLGJRO37044332
5L&D BUILDING SOLUTIONS SRLIFRO31763231
6L&D COM SRLIF15653601
7L&D MARKETING S.R.L.ISRO17946233
8L&L ATCRIS SRLHRRO3944585
9L&M FRESH DISTRIBUTION SRLTMRO19028010
10L&M PRIETENII SRLGJ2711093
11L&N BULLY SUPER MARKET SRLBZRO35221110
12L. SUSANU SRLMMRO2946880
13L.D.A. IMPEX S.R.L.CTRO5568690
14L.I.-FIDDLASTMRO8220540
15L.N.LARNIC SRLS2RO32318100
16L.S. PRODCOMIMPEX S.R.L.DJ2338220
17L.T.WORLD SERVICECTRO32756437
18LA ARENA SRLARRO1711850
19LA NOI DOI SRLAG40516397
20La adi si cosminOT40199353
21LA ALINA ROS SRLBN37812082
22La ama si tanta spornic grup srlS239600230
23LA ANA SI NECULAIVS40423905
24LA ANDRA SRLS2RO12106073
25La Andreea 2014 srlTMRO33005373
26LA ANDREI BIMBIRICA SRLTR35292889
27LA ANITUCA SRLBR36497297
28LA AURARU DANI SRLVS35510606
29LA BABA DIVNACSRO40098561
30LA BABANU URSU SRLVS39221538
31LA BĂCIUCĂ S.R.L.VLRO36068503
32LA BADEA PROD COMBVRO33769648
33LA BAR ULTIMUL LEU SRLAB34718707
34LA BEBE S.R.LS5RO17872861
35LA BIBANU PUB SRLIF34245838
36LA BICICLETA MARKET SRLPH38949828
37LA BOBIȚĂ CARCIUMARUL SRLAG41159292
38LA BOBITA TOP SRLBV39923729
39LA BOLTA SATULUI SRLABRO33641605
40LA BONICO MARKET SRLGRRO40327720
41La Bunicu Ilie S R LHD40206671
42LA BURSUCU ABC SRL-DHD35736388
43La Butuc SRLABRO11172192
44La Cabana Roxi SrlS636792831
45LA CABARI SRLBV40344194
46LA CALIN SRLBC22204567
47LA CALIN SRLBC22204567
48LA CAMI& PETRE FAMILY MARKET S.R.L.AG41008125
49LA CAMORRA SRLSM21652066
50LA CARASEL SRLGJ39013383
51LA CARINA BORDEI SRLGL33443420
52LA CASA NICOMAR SRLGL31772914
53LA CATA SRLVLRO22946078
54LA CATALIN CALARE S.R.L.PH39583546
55LA CHARLIE’S MARKET SRLIFRO35919601
56LA CIOATE GABI SRLNT37069850
57La ciocluGL6581484
58LA COANA TUTA S.R.L.AG35570748
59LA COAPII SRLSMRO39288643
60LA CODRUTA SRLBH36101197
61LA COLINA COM SRLDJRO5470747
62La colonelu 2003 srlCTRO15901480
63La colonelu 2003 srlCTRO15901480
64La colt market exim srlIFRO31584945
65LA CORBU SRLSVRO17336626
66LA COS CAT SRLGL38629629
67LA COSTEL NONSTOP S.R.L.CT40823146
68LA COSTEL TRIFU SRLGRRO9300133
69LA COVRIGARU SRLDJ38804029
70LA CRETU SRLIFRO17466219
71LA CUCU S.R.L.S2RO15881359
72LA DADICA MAGAZIN MIXT SRLBZ37225495
73LA DAN SI PAUL SRLVLRO6586007
74LA DANI EXCLUSIV SRLIF30381888
75LA DAVIDUTZU MIHAI S.R.L.IL31568192
76La Diacu Economic SRLMMRO34161290
77LA DINU MARKET SRLPH39704400
78LA DOMICILIU BEST SHOPPING SRLPHRO31299434
79LA ELENA RASU GABCON SRLOT37303941
80LA EUGEN SRLSVRO742450
81LA FAMILIA SERV S.R.L.PH21451690
82LA FANFI SRLCT35875777
83LA FANICA SRLPHRO5331242
84LA FANTANA DE PIATRA SRLCJ38472914
85LA FERITTI IMPEX S.R.L.HD6963700
86LA FRANCE SRLGJRO6820190
87LA FRATEAN MAGAZIN SRLCJ15821519
88LA FRENDU SRLBRRO17164474
89LA FRINTU IMPEX SRLS5RO28915070
90LA GAIA SRLGL24349998
91La george si raluca despina srlOT39733996
92LA GHIO S.R.L.DJ35643378
93LA GHITU SRLDBRO4742380
94LA GHYGHY SRLGJ40741828
95LA GICA COMPROD SRLBN15405754
96LA GIOGI ACASA S.R.L.MS39689068
97LA GONGONE SRLTR38785482
98LA GRASU MI-NI-MAR S.R.L.IF26155580
99LA GRIGORE COM SRLMM8679161
100LA GUTA COM SRLDB38508040