Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1K&C CONFLUX SRLBCRO36022913
2K&D LONDON ENTERTAINMENT SRLPHRO26783402
3K&M COM SRLBRRO8830190
4K-MAX SRLISRO15970383
5K.E.N. INVEST REGAL SRLCT32552895
6K.T.S. STONE SRLHRRO6582579
7KA-MI SUPER MARKET SRLIF39880776
8Kabai Emoke PFAMSRO19852852
9Kabina Cafe SRLDJ38952580
10KACSO IMOLA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂMS33266301
11KACSO NOEMI PERSOANA FIZICA AUTORIZATAMS37559835
12KACSO PETER INTREPRINERE INDIVIDUALAMSRO9007215
13KACY PRESTARICVRO6830909
14Kádár B. Attila intreprindere individualaCV33483718
15KADAR STORE SRLARRO21719581
16Kadar Zsuzsanna Edit I.ISM33508910
17KADARGYUSZI SRLCV41557697
18KADARGYUZI SRLCV41557697
19KADINA AVANTAJ SRLIF31169469
20KAFETI SRLSJRO22298600
21KAGO COMPANY SRLIFRO24860312
22KAKUKKHEGY SRLCV4969324
23KALANYOS MARTON I.F.MS27816540
24KALIMERA EL GRECO SRLHD41008532
25Kalipso Aurora SRLARRO22314438
26KALLO IUTKA PERSOANA FIZICA AUTORIZATASJRO19607306
27kallo olimpia corina intreprindere individualaSJRO26865839
28KALLOS CSABA INTREPRINDERE INDIVIDUALASM17898063
29KALMAN BRIGITTA EVA PFABH38056092
30Kalman SRLMMRO4522244
31Kalman Zelinda “abc” Interprindere IndividualaAB30050280
32KALORISZ IMPEX SRLHRRO6754410
33Kamarad Games SRLOT39505092
34KAMARINI TEAM SRLIF29346402
35KAMASONY MYM SRLVNRO34980049
36KAMKAD SRL-DDJ33407540
37KAMPUS IMPEX SRLNTRO7943973
38KANTAL SRLCVRO24846040
39kapadamu s.r.lS3RO34402193
40KAR SPEDITION SRLMMRO22030703
41KARAMELLO DELICIOUS FOOD SRLARRO23409498
42KARAT TRADING SRLHRRO6682209
43KARDINAL BRAND SRLS1RO26527463
44KARDINAL DISTRIBUTIONS S.R.L.IS40631035
45KARELIS SRLBH20120036
46Karen Com SRLSBRO2831740
47Karetka Mihai MiklosBHRO18870575
48Kargo Tranzit SRLS5RO17935218
49KARIANNA SRLBHRO22651131
50KARIFARM SRLVL33771133
51Karin EdikaDJRO29511178
52KARINA 1 SRLGLRO6530820
53Karina Rod Fresh SRLIFRO33359702
54Karol Adrian Marketing SrlTR40292036
55KAROLY COMSERV SRLBVRO18184380
56Karolyn Market SRLMMRO38340158
57KARPATEN MILK S.R.L.HRRO14888200
58KARPATEN TURISM SRLS3RO8653641
59KARPATHIA SRLTRRO1392760
60KARYNA COFFE TIME SRLTR32043697
61KASIA COMERT INTERN EXTERN SRLS6RO30113877
62KASLER RAMONA SRLHD38313617
63KASTEPHY COM SRLPHRO6696972
64Kasu & Max SRLSMRO34383091
65KASZONI IBOLYA BEATA PERSOANA FIZICA AUTORIZATABHRO31622976
66KAT FOREST BY KATY S.R.L.DB40293945
67KATI REBECA MARKETGR40760951
68KATI REBECA MARKET SRLGR40760951
69katimi&imidorSMRO36012529
70KATIPAS INFINITY SRLTRRO33556950
71KATKING MIXT SRLHRRO29875055
72KATONA GYULA INTREPRINDERE INDIVIDUALAMS20678351
73KATONA ILONA IFSJ9528671
74KATORZSA SRLHRRO507500
75KATORZSA SRLHRRO507500
76KATRADING PRODCOM SRLBC39728655
77Katy Travel SRLCL35628173
78KATYFEL SRLBR17399063
79KAUERAUF SRLGLRO8276339
80KAUFLAND ROMANIA SCSS2RO15991149
81KAYA MARKET SRLIL33237942
82KAZO MAGAZIN MIXT S.R.LCVRO5731745
83KAZOMOL SRLMMRO27128215
84KA^BY IMPACT SRLS532453352
85KEDRA SRLVS9916754
86KEDVES MARIA MAGDALENA INTREPRINDERE INDIVIDUALACJ27304621
87Kelemen I. Gabor Întreprindere IndividualaCV36893976
88KELEMEN M JUDIT IIHR32332946
89Kelet srlHRRO6178407
90Kelly dayMM28147860
91KELY CUKI SRLHRRO523921
92Kema Impex SrlBH119908
93KEMOZ&HENI SRLHR36117797
94KENBAR SULINA SRLTL38798032
95KENDYS RIO DG SRLBT33155494
96KENTUKYCJRO15825219
97KEOPS SERV SRLHDRO17920489
98KEREK SRLHRRO5100230
99KEREKES STEFAN INTREPRINDERE FAMILIALACJ2936649
100KERMIT CONCEPT SRLCT31077209