Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1K&C CONFLUX SRLBCRO36022913
2K&D LONDON ENTERTAINMENT SRLPHRO26783402
3K&M COM SRLBRRO8830190
4K-MAX SRLISRO15970383
5K.E.N. INVEST REGAL SRLCT32552895
6K.T.S. STONE SRLHRRO6582579
7KA-MI SUPER MARKET SRLIF39880776
8Kabina Cafe SRLDJ38952580
9KACSO IMOLA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂMS33266301
10KACSO NOEMI PERSOANA FIZICA AUTORIZATAMS37559835
11KACSO PETER INTREPRINERE INDIVIDUALAMSRO9007215
12KACY PRESTARICVRO6830909
13Kádár B. Attila intreprindere individualaCV33483718
14KADAR STORE SRLARRO21719581
15Kadar Zsuzsanna Edit I.ISM33508910
16KADINA AVANTAJ SRLIF31169469
17KAGO COMPANY SRLIFRO24860312
18KAKUKKHEGY SRLCV4969324
19KALANYOS MARTON I.F.MS27816540
20KALIMERA EL GRECO SRLHD41008532
21Kalipso Aurora SRLARRO22314438
22KALLO IUTKA PERSOANA FIZICA AUTORIZATASJRO19607306
23kallo olimpia corina intreprindere individualaSJRO26865839
24KALLOS CSABA INTREPRINDERE INDIVIDUALASM17898063
25KALMAN BRIGITTA EVA PFABH38056092
26Kalman SRLMMRO4522244
27Kalman Zelinda “abc” Interprindere IndividualaAB30050280
28KALORISZ IMPEX SRLHRRO6754410
29Kamarad Games SRLOT39505092
30KAMARINI TEAM SRLIF29346402
31KAMASONY MYM SRLVNRO34980049
32KAMKAD SRL-DDJ33407540
33KAMPUS IMPEX SRLNTRO7943973
34KANTAL SRLCVRO24846040
35kapadamu s.r.lS3RO34402193
36KAR SPEDITION SRLMMRO22030703
37KARAMELLO DELICIOUS FOOD SRLARRO23409498
38KARAT TRADING SRLHRRO6682209
39KARDINAL BRAND SRLS1RO26527463
40KARDINAL DISTRIBUTIONS S.R.L.IS40631035
41KARELIS SRLBH20120036
42Karetka Mihai MiklosBHRO18870575
43Kargo Tranzit SRLS5RO17935218
44KARIANNA SRLBHRO22651131
45KARIFARM SRLVL33771133
46Karin EdikaDJRO29511178
47KARINA 1 SRLGLRO6530820
48Karina Rod Fresh SRLIFRO33359702
49Karol Adrian Marketing SrlTR40292036
50KAROLY COMSERV SRLBVRO18184380
51Karolyn Market SRLMMRO38340158
52KARPATEN MILK S.R.L.HRRO14888200
53KARPATEN TURISM SRLS3RO8653641
54KARPATHIA SRLTRRO1392760
55KARYNA COFFE TIME SRLTR32043697
56KASIA COMERT INTERN EXTERN SRLS6RO30113877
57KASLER RAMONA SRLHD38313617
58KASTEPHY COM SRLPHRO6696972
59Kasu & Max SRLSMRO34383091
60KASZONI IBOLYA BEATA PERSOANA FIZICA AUTORIZATABHRO31622976
61KAT FOREST BY KATY S.R.L.DB40293945
62KATI REBECA MARKETGR40760951
63KATI REBECA MARKET SRLGR40760951
64katimi&imidorSMRO36012529
65KATIPAS INFINITY SRLTRRO33556950
66KATKING MIXT SRLHRRO29875055
67KATORZSA SRLHRRO507500
68KATORZSA SRLHRRO507500
69KATRADING PRODCOM SRLBC39728655
70Katy Travel SRLCL35628173
71KATYFEL SRLBR17399063
72KAUERAUF SRLGLRO8276339
73KAUFLAND ROMANIA SCSS2RO15991149
74KAZO MAGAZIN MIXT S.R.LCVRO5731745
75KAZOMOL SRLMMRO27128215
76KA^BY IMPACT SRLS532453352
77KEDRA SRLVS9916754
78KEDVES MARIA MAGDALENA INTREPRINDERE INDIVIDUALACJ27304621
79Kelemen I. Gabor Întreprindere IndividualaCV36893976
80KELEMEN M JUDIT IIHR32332946
81Kelet srlHRRO6178407
82KELY CUKI SRLHRRO523921
83Kema Impex SrlBH119908
84KEMOZ&HENI SRLHR36117797
85KENBAR SULINA SRLTL38798032
86KENDYS RIO DG SRLBT33155494
87KENTUKYCJRO15825219
88KEREKES STEFAN INTREPRINDERE FAMILIALACJ2936649
89KERMIT CONCEPT SRLCT31077209
90KERRIA 07 SRLS419238187
91keszek-evelyn intreprindere familialaCS1077452
92Kevin 2013 SRLDBRO31503185
93KEVIN COMEXIM SRLDJRO3086589
94KEVIN MARIAN SRLPH38525814
95KEVINKO SRLBHRO18907488
96keynepoDBRO25170272
97keynepo barDBRO25170272
98KID MARKET KID SRLAR31960659
99KIKA FRUITS SRLS123966618
100KILYEN CSABAMSRO6782224