Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1K&C CONFLUX SRLBCRO36022913
2K&D LONDON ENTERTAINMENT SRLPHRO26783402
3K&M COM SRLBRRO8830190
4K-MAX SRLISRO15970383
5K.E.N. INVEST REGAL SRLCT32552895
6K.T.S. STONE SRLHRRO6582579
7KA-MI SUPER MARKET SRLIF39880776
8Kabai Emoke PFAMSRO19852852
9Kabina Cafe SRLDJ38952580
10KACSO IMOLA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂMS33266301
11KACSO NOEMI PERSOANA FIZICA AUTORIZATAMS37559835
12KACSO PETER INTREPRINERE INDIVIDUALAMSRO9007215
13KACY PRESTARICVRO6830909
14Kádár B. Attila intreprindere individualaCV33483718
15KADAR STORE SRLARRO21719581
16Kadar Zsuzsanna Edit I.ISM33508910
17KADINA AVANTAJ SRLIF31169469
18KAFETI SRLSJRO22298600
19KAGO COMPANY SRLIFRO24860312
20KAKUKKHEGY SRLCV4969324
21KALANYOS MARTON I.F.MS27816540
22KALIMERA EL GRECO SRLHD41008532
23Kalipso Aurora SRLARRO22314438
24KALLO IUTKA PERSOANA FIZICA AUTORIZATASJRO19607306
25kallo olimpia corina intreprindere individualaSJRO26865839
26KALLOS CSABA INTREPRINDERE INDIVIDUALASM17898063
27KALMAN BRIGITTA EVA PFABH38056092
28Kalman SRLMMRO4522244
29Kalman Zelinda “abc” Interprindere IndividualaAB30050280
30KALORISZ IMPEX SRLHRRO6754410
31Kamarad Games SRLOT39505092
32KAMARINI TEAM SRLIF29346402
33KAMASONY MYM SRLVNRO34980049
34KAMKAD SRL-DDJ33407540
35KAMPUS IMPEX SRLNTRO7943973
36KANTAL SRLCVRO24846040
37kapadamu s.r.lS3RO34402193
38KAR SPEDITION SRLMMRO22030703
39KARAMELLO DELICIOUS FOOD SRLARRO23409498
40KARAT TRADING SRLHRRO6682209
41KARDINAL BRAND SRLS1RO26527463
42KARDINAL DISTRIBUTIONS S.R.L.IS40631035
43KARELIS SRLBH20120036
44Karen Com SRLSBRO2831740
45Karetka Mihai MiklosBHRO18870575
46Kargo Tranzit SRLS5RO17935218
47KARIANNA SRLBHRO22651131
48KARIFARM SRLVL33771133
49Karin EdikaDJRO29511178
50KARINA 1 SRLGLRO6530820
51Karina Rod Fresh SRLIFRO33359702
52Karol Adrian Marketing SrlTR40292036
53KAROLY COMSERV SRLBVRO18184380
54Karolyn Market SRLMMRO38340158
55KARPATEN MILK S.R.L.HRRO14888200
56KARPATEN TURISM SRLS3RO8653641
57KARPATHIA SRLTRRO1392760
58KARYNA COFFE TIME SRLTR32043697
59KASIA COMERT INTERN EXTERN SRLS6RO30113877
60KASLER RAMONA SRLHD38313617
61KASTEPHY COM SRLPHRO6696972
62Kasu & Max SRLSMRO34383091
63KASZONI IBOLYA BEATA PERSOANA FIZICA AUTORIZATABHRO31622976
64KAT FOREST BY KATY S.R.L.DB40293945
65KATI REBECA MARKETGR40760951
66KATI REBECA MARKET SRLGR40760951
67katimi&imidorSMRO36012529
68KATIPAS INFINITY SRLTRRO33556950
69KATKING MIXT SRLHRRO29875055
70KATONA GYULA INTREPRINDERE INDIVIDUALAMS20678351
71KATONA ILONA IFSJ9528671
72KATORZSA SRLHRRO507500
73KATORZSA SRLHRRO507500
74KATRADING PRODCOM SRLBC39728655
75Katy Travel SRLCL35628173
76KATYFEL SRLBR17399063
77KAUERAUF SRLGLRO8276339
78KAUFLAND ROMANIA SCSS2RO15991149
79KAZO MAGAZIN MIXT S.R.LCVRO5731745
80KAZOMOL SRLMMRO27128215
81KA^BY IMPACT SRLS532453352
82KEDRA SRLVS9916754
83KEDVES MARIA MAGDALENA INTREPRINDERE INDIVIDUALACJ27304621
84Kelemen I. Gabor Întreprindere IndividualaCV36893976
85KELEMEN M JUDIT IIHR32332946
86Kelet srlHRRO6178407
87Kelly dayMM28147860
88KELY CUKI SRLHRRO523921
89Kema Impex SrlBH119908
90KEMOZ&HENI SRLHR36117797
91KENBAR SULINA SRLTL38798032
92KENDYS RIO DG SRLBT33155494
93KENTUKYCJRO15825219
94KEOPS SERV SRLHDRO17920489
95KEREK SRLHRRO5100230
96KEREKES STEFAN INTREPRINDERE FAMILIALACJ2936649
97KERMIT CONCEPT SRLCT31077209
98KERRIA 07 SRLS419238187
99KESKERIAN CAFFEE S.R.;.S441031004
100keszek-evelyn intreprindere familialaCS1077452