Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1J M G TOMIS SERVCOM SRLS4RO5720452
2J`ARCRIS COM SRLGJRO15210787
3J'FLORENCE S.R.L.ILRO14419905
4J&F Junior Market SrlCJRO38938322
5J-DOUBLE PRECIOUS MARKET SRLOTRO29903090
6J.A. PETROL SRLBVRO21132349
7J.M. DONE MOLD S.R.L.IF41007820
8J.T. INTERNATIONAL (ROMANIA) SRLS2RO5110535
9J.T. INTERNATIONAL MANUFACTURING SAS2RO4364012
10J13/720/16.02.1995CTRO7002270
11J14/17/1992CVRO537064
12J15/20176/92DBRO0130922
13J40/9308/2015S634829160
14Jachil DorinaCT32476330
15JACKPOT SERVGLRO20744358
16JACKPOT SRLSBRO3500868
17Jadbro business group srlS437346900
18JADBRO SI ASOCIATII SRLS640933211
19JAGAGHI SRLBHRO10380756
20JAKAB EMILIA INTREPRINDERE INDIVIDUALAHR20699230
21Jakab-Balogh Erika -Ella Întreprindere IndividualăMS33646599
22Jali Personal SRLIL32703920
23JAMARO SRLHRRO2973850
24JAN ACTIV SRLS216956050
25JAN IMPACT SRLCJ28157839
26JANA&VERO.SRLABRO30796672
27JANCRIS COM.SRLGRRO15444834
28Jancsó Zoltan IFCV9732077
29JANELLEN SRLARRO9023539
30JANI'S CRI MARKET SRLCTRO37026840
31JANLUIS COM SRLVN36985867
32JANO TIBOR MIHALY I.I.HRRO8134296
33JANOS ANGELA I.F.HRRO7145653
34JANTA DANIELA PERSOANA FIZICA AUTORIZATAAG20368113
35JAQUELINE BOUTIQUE EXPRESS 2IF38699438
36Jar Algevi Team SRL_DBT36095419
37JARCALAU I. ELENA ANCA INTREPRINDERE INDIVIDUALAPHRO29888918
38Jarcu Carolina I.I.MH40858179
39JARDA RODICA INTREPRINDERE INDIVIDUALAIS38639223
40JARED TRADING SRLDJRO28865193
41JARI EXIM SRLBHRO4650332
42Jasmin Fruits SRLABRO31745804
43JASMIN SRLSMRO3737245
44Jazminkata SrlBH38791662
45JB PARTNERS PUB SRLS2RO28488441
46JE NADIA RO SRLCJRO13776390
47JEAN CLAUDE SRLCSRO24443404
48JEAN MARI S.R.LTR13285228
49JECA DANI SRLCLRO3638560
50Jecan Nicolae IIHD33319627
51JEKEI TUNDE INTREPRINDERE INDIVIDUALASMRO9597108
52JEKEI TUNDE INTREPRINDERE INDIVIDUALASMRO9597108
53Jelea-Candea Octavian Persoana Fizica AutorizataAB35040121
54JELER V. MARIA INTREPRINDERE INDIVIDUALAMS29861840
55JEMAX MIR SRLSBRO37802933
56JEMIPRESTGJRO17978456
57JENI & DENNIS PROD SRLBV30399575
58JENI &NELU CONCEPT SRLBZ36162950
59JENIK IMPEX S.R.L.VLRO23153356
60jeny florian market srlBZ40933793
61JENYNOVAMERICA SRLGJRO6068471
62JEPO COM SRLCTRO3338333
63JERCOM S.R.L.MSRO3935021
64JEREMIAS COM SRLMSRO4960619
65JERISTEF S.R.L.PH16481288
66JESCU IONUT PERSOANA FIZICA AUTORIZATASV33824874
67Jessica Cristian SrlGRRO29002905
68JET DIESEL ENERGY SRLARRO34116108
69JET OIL MARKETING SRLS337014773
70JETOIL DOWNSTREAM SRLBTRO25119245
71JHON DARY STEFBZ36538303
72Jhonycris impex srlIF36761282
73Jianu FanicaDJ35850756
74JIANU GH.STEFAN INTREPRINDERE INDIVIDUALACT31945950
75Jianu I. Maria Com I.I.MH31142951
76Jianu Luminița Întreprindere IndividualaMH12145056
77JIANU UNIVERSAL SRLTRRO29587834
78JIBERTEANCABVRO1139415
79JIDOV MARINELA-VIORICA PERSOANA FIZICA AUTORIZATASJ28768395
80JIGA EMANUELA MARCELA IIABRO30081708
81JIGA PETRU - DUMITRU PERSOANA FIZICA AUTORIZATASB28180777
82JIGA PETRU - DUMITRU PERSOANA FIZICA AUTORIZATASB28180777
83JIMBU I. CARMELUS INTREPRINDERE INDIVIDUALABC18187930
84JINGA E LUMINITA I.I.PHRO24753804
85JIPA C. RODICA INTREPRINDERE FAMILIALAPH1317156
86JIPA M. ELENA INTREPRINDERE INDIVIDUALAIS40863078
87JIPSOR COM SRLPH22384468
88JIROVEANU ROXANDA INTREPRINDERE INDIVIDUALAMH39892002
89JITARU D. FLORIN IFVS22653582
90JOCRISTEF SRLGLRO16942730
91JOEL MARKETSV38543853
92Johann Laden SRLHD39932220
93JOHN & GABRIELA FOOD SRLS5RO25370149
94JOHN DRY SRLCLRO22428416
95JohnSimona srlSV39297714
96Joke srlMMRO6360270
97JOLDEA FABIAN MADALIN IIAR35463580
98JOLDES VIORICA INTREPRINDERE INDIVIDUALAAR29908438
99JOLITA SRLBH38093600
100JOLLY SELECT SRLHDRO25277342