Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1J M G TOMIS SERVCOM SRLS4RO5720452
2J`ARCRIS COM SRLGJRO15210787
3J'FLORENCE S.R.L.ILRO14419905
4J&F Junior Market SrlCJRO38938322
5J-DOUBLE PRECIOUS MARKET SRLOTRO29903090
6J.A. PETROL SRLBVRO21132349
7J.M. DONE MOLD S.R.L.IF41007820
8J.T. INTERNATIONAL (ROMANIA) SRLS2RO5110535
9J.T. INTERNATIONAL MANUFACTURING SAS2RO4364012
10J04/710/04.04.2008BCRO23660677
11J13/720/16.02.1995CTRO7002270
12J14/17/1992CVRO537064
13J15/20176/92DBRO0130922
14J40/9308/2015S634829160
15Jachil DorinaCT32476330
16JACK UP ON THE HILL SRLGL34057001
17JACKPOT SERVGLRO20744358
18JACKPOT SRLSBRO3500868
19Jadbro business group srlS437346900
20JADBRO SI ASOCIATII SRLS640933211
21JAGAGHI SRLBHRO10380756
22JAKAB EMILIA INTREPRINDERE INDIVIDUALAHR20699230
23JAKAB JOZSEF-LASZLO INTREPRINDERE FAMILIALAHRRO9110910
24Jakab-Balogh Erika -Ella Întreprindere IndividualăMS33646599
25Jali Personal SRLIL32703920
26JAMARO SRLHRRO2973850
27JAN ACTIV SRLS216956050
28JAN IMPACT SRLCJ28157839
29JANA&VERO.SRLABRO30796672
30JANCRIS COM.SRLGRRO15444834
31Jancsó Zoltan IFCV9732077
32JANELLEN SRLARRO9023539
33JANI'S CRI MARKET SRLCTRO37026840
34JANLUIS COM SRLVN36985867
35JANO TIBOR MIHALY I.I.HRRO8134296
36JANOS ANGELA I.F.HRRO7145653
37JANTA DANIELA PERSOANA FIZICA AUTORIZATAAG20368113
38JANTEA VALENTINA-VASILICA INTREPRINDERE INDIVIDUALABR38507478
39JAQUELINE BOUTIQUE EXPRESS 2IF38699438
40Jar Algevi Team SRL_DBT36095419
41JARCALAU I. ELENA ANCA INTREPRINDERE INDIVIDUALAPHRO29888918
42Jarcu Carolina I.I.MH40858179
43JARDA RODICA INTREPRINDERE INDIVIDUALAIS38639223
44JARED TRADING SRLDJRO28865193
45JARI EXIM SRLBHRO4650332
46Jasmin Fruits SRLABRO31745804
47JASMIN SRLSMRO3737245
48Jazminkata SrlBH38791662
49JAZZ FOOD STORE SRLGR38620166
50JAZZMASTER INVEST SRLGR38620123
51JB PARTNERS PUB SRLS2RO28488441
52JE NADIA RO SRLCJRO13776390
53JEAN CLAUDE SRLCSRO24443404
54JEAN MARI S.R.LTR13285228
55JEAN-LUC IMPEX SRLSVRO12085833
56JECA DANI SRLCLRO3638560
57Jecan Nicolae IIHD33319627
58JEEVES PROD CO SRLMMRO7367234
59JEKEI TUNDE INTREPRINDERE INDIVIDUALASMRO9597108
60JEKEI TUNDE INTREPRINDERE INDIVIDUALASMRO9597108
61Jelea-Candea Octavian Persoana Fizica AutorizataAB35040121
62JELER V. MARIA INTREPRINDERE INDIVIDUALAMS29861840
63JEMAX MIR SRLSBRO37802933
64JEMIPRESTGJRO17978456
65JENI & DENNIS PROD SRLBV30399575
66JENI &NELU CONCEPT SRLBZ36162950
67JENI JOY SRLCL41126830
68JENI SI ADI SRLVLRO20668684
69JENICA SIMONA POP SRLSJ39649330
70JENIK IMPEX S.R.L.VLRO23153356
71jeny florian market srlBZ40933793
72JENYNOVAMERICA SRLGJRO6068471
73JEPO COM SRLCTRO3338333
74JERCOM S.R.L.MSRO3935021
75JEREMIAS COM SRLMSRO4960619
76JERISTEF S.R.L.PH16481288
77JESCU IONUT PERSOANA FIZICA AUTORIZATASV33824874
78Jessica Cristian SrlGRRO29002905
79JET DIESEL ENERGY SRLARRO34116108
80JET OIL MARKETING SRLS337014773
81JETOIL DOWNSTREAM SRLBTRO25119245
82JFN DEPOTAN SRLVN34888469
83JHON DARY STEFBZ36538303
84Jhonycris impex srlIF36761282
85Jianu FanicaDJ35850756
86JIANU GH.STEFAN INTREPRINDERE INDIVIDUALACT31945950
87Jianu I. Maria Com I.I.MH31142951
88Jianu Luminița Întreprindere IndividualaMH12145056
89JIANU UNIVERSAL SRLTRRO29587834
90JIBERTEANCABVRO1139415
91JIDOV MARINELA-VIORICA PERSOANA FIZICA AUTORIZATASJ28768395
92JIGA EMANUELA MARCELA IIABRO30081708
93JIGA PETRU - DUMITRU PERSOANA FIZICA AUTORIZATASB28180777
94JIGA PETRU - DUMITRU PERSOANA FIZICA AUTORIZATASB28180777
95JILAVU COMPANY SRLTR25161304
96JIMBU I. CARMELUS INTREPRINDERE INDIVIDUALABC18187930
97JINGA E LUMINITA I.I.PHRO24753804
98JIPA C. RODICA INTREPRINDERE FAMILIALAPH1317156
99JIPA M. ELENA INTREPRINDERE INDIVIDUALAIS40863078
100JIPSOR COM SRLPH22384468