Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1J M G TOMIS SERVCOM SRLS4RO5720452
2J`ARCRIS COM SRLGJRO15210787
3J'FLORENCE S.R.L.ILRO14419905
4J&F Junior Market SrlCJRO38938322
5J-DOUBLE PRECIOUS MARKET SRLOTRO29903090
6J.A. PETROL SRLBVRO21132349
7J.M. DONE MOLD S.R.L.IF41007820
8J.T. INTERNATIONAL (ROMANIA) SRLS2RO5110535
9J.T. INTERNATIONAL MANUFACTURING SAS2RO4364012
10J13/720/16.02.1995CTRO7002270
11J14/17/1992CVRO537064
12J15/20176/92DBRO0130922
13J40/9308/2015S634829160
14Jachil DorinaCT32476330
15JACK UP ON THE HILL SRLGL34057001
16JACKPOT SERVGLRO20744358
17JACKPOT SRLSBRO3500868
18Jadbro business group srlS437346900
19JADBRO SI ASOCIATII SRLS640933211
20JAGAGHI SRLBHRO10380756
21JAKAB EMILIA INTREPRINDERE INDIVIDUALAHR20699230
22JAKAB JOZSEF-LASZLO INTREPRINDERE FAMILIALAHRRO9110910
23Jakab-Balogh Erika -Ella Întreprindere IndividualăMS33646599
24Jali Personal SRLIL32703920
25JAMARO SRLHRRO2973850
26JAN ACTIV SRLS216956050
27JAN IMPACT SRLCJ28157839
28JANA&VERO.SRLABRO30796672
29JANCRIS COM.SRLGRRO15444834
30Jancsó Zoltan IFCV9732077
31JANELLEN SRLARRO9023539
32JANI'S CRI MARKET SRLCTRO37026840
33JANLUIS COM SRLVN36985867
34JANO TIBOR MIHALY I.I.HRRO8134296
35JANOS ANGELA I.F.HRRO7145653
36JANTA DANIELA PERSOANA FIZICA AUTORIZATAAG20368113
37JANTEA VALENTINA-VASILICA INTREPRINDERE INDIVIDUALABR38507478
38JAQUELINE BOUTIQUE EXPRESS 2IF38699438
39Jar Algevi Team SRL_DBT36095419
40JARCALAU I. ELENA ANCA INTREPRINDERE INDIVIDUALAPHRO29888918
41Jarcu Carolina I.I.MH40858179
42JARDA RODICA INTREPRINDERE INDIVIDUALAIS38639223
43JARED TRADING SRLDJRO28865193
44JARI EXIM SRLBHRO4650332
45Jasmin Fruits SRLABRO31745804
46JASMIN SRLSMRO3737245
47Jazminkata SrlBH38791662
48JAZZ FOOD STORE SRLGR38620166
49JAZZMASTER INVEST SRLGR38620123
50JB PARTNERS PUB SRLS2RO28488441
51JE NADIA RO SRLCJRO13776390
52JEAN CLAUDE SRLCSRO24443404
53JEAN MARI S.R.LTR13285228
54JECA DANI SRLCLRO3638560
55Jecan Nicolae IIHD33319627
56JEEVES PROD CO SRLMMRO7367234
57JEKEI TUNDE INTREPRINDERE INDIVIDUALASMRO9597108
58JEKEI TUNDE INTREPRINDERE INDIVIDUALASMRO9597108
59Jelea-Candea Octavian Persoana Fizica AutorizataAB35040121
60JELER V. MARIA INTREPRINDERE INDIVIDUALAMS29861840
61JEMAX MIR SRLSBRO37802933
62JEMIPRESTGJRO17978456
63JENI & DENNIS PROD SRLBV30399575
64JENI &NELU CONCEPT SRLBZ36162950
65JENI JOY SRLCL41126830
66JENI SI ADI SRLVLRO20668684
67JENICA SIMONA POP SRLSJ39649330
68JENIK IMPEX S.R.L.VLRO23153356
69jeny florian market srlBZ40933793
70JENYNOVAMERICA SRLGJRO6068471
71JEPO COM SRLCTRO3338333
72JERCOM S.R.L.MSRO3935021
73JEREMIAS COM SRLMSRO4960619
74JERISTEF S.R.L.PH16481288
75JESCU IONUT PERSOANA FIZICA AUTORIZATASV33824874
76Jessica Cristian SrlGRRO29002905
77JET DIESEL ENERGY SRLARRO34116108
78JET OIL MARKETING SRLS337014773
79JETOIL DOWNSTREAM SRLBTRO25119245
80JFN DEPOTAN SRLVN34888469
81JHON DARY STEFBZ36538303
82Jhonycris impex srlIF36761282
83Jianu FanicaDJ35850756
84JIANU GH.STEFAN INTREPRINDERE INDIVIDUALACT31945950
85Jianu I. Maria Com I.I.MH31142951
86Jianu Luminița Întreprindere IndividualaMH12145056
87JIANU UNIVERSAL SRLTRRO29587834
88JIBERTEANCABVRO1139415
89JIDOV MARINELA-VIORICA PERSOANA FIZICA AUTORIZATASJ28768395
90JIGA EMANUELA MARCELA IIABRO30081708
91JIGA PETRU - DUMITRU PERSOANA FIZICA AUTORIZATASB28180777
92JIGA PETRU - DUMITRU PERSOANA FIZICA AUTORIZATASB28180777
93JILAVU COMPANY SRLTR25161304
94JIMBU I. CARMELUS INTREPRINDERE INDIVIDUALABC18187930
95JINGA E LUMINITA I.I.PHRO24753804
96JIPA C. RODICA INTREPRINDERE FAMILIALAPH1317156
97JIPA M. ELENA INTREPRINDERE INDIVIDUALAIS40863078
98JIPSOR COM SRLPH22384468
99JIROVEANU ROXANDA INTREPRINDERE INDIVIDUALAMH39892002
100JITARIU M. VIOLETA - ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂSV27053260