Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1E & M SRLGLRO4789080
2E&D ORSIPOJAR SRLSJ37281398
3E&E CATERING & FOOD SRLBV40858527
4E&M MARKET SRLDJRO21831142
5E&N GHIRISAN COM SRLCJRO13720887
6E-GENIA LIMITED SRLBC38757237
7E.F.F. TRANS SRLMMRO8552973
8E.M.C. PRODCOM SRLOTRO9035967
9EASY COFFEE SRLIFRO33150586
10EBCO STORE S.R.L.TR40026336
11EBOB MARKET SRLMHRO34432330
12Ecar SRLCVRO15027926
13ECEBBA SRLHDRO13824250
14ECHIPAMENTE PREXEM S.R.L.IF2634241
15ECO CRIS OIL & GAS SRLIFRO33801633
16ECO D.M.D. S.R.L.BV36839012
17ECO MONTAN DOM 2000 SRLAGRO16676131
18ECO SELECT SRLS6RO35398023
19ECOM ORITRANZ S.R.L.DB35164952
20ECOM SRLDJRO2313209
21ECOMED SRLDJRO2290008
22ECONAD SERVCOM SRLPH38417995
23ECONOMAT SECTOR 5 SRLS5RO14330840
24ECONOMIC BEST TEAM SRLAG37978884
25ECONOMIC TOP MARKETAG40857777
26ecoplus nica company srlHD31290230
27ECOPROM S.R.L.BC981783
28ECOSAULIA COMIMPEX S.R.LMS2848946
29ECOSTIL S.R.LMSRO16276895
30ECTRON IMPEX S.R.LDB6720590
31ECTRON IMPEX SRLDBRO6720590
32ED-CO INTER TRADINGCTRO15154660
33EDA & EDA LEADER SRLCT38383493
34EDA IMINIS SRL-DSMRO34870305
35EDA ROSIA SRLSB38681872
36EDAA FAMILY MARKET S.R.L.IFRO32466727
37Edalion Com SRLVS22929913
38EDCOM SRLPH8868551
39edcomar optimS5RO38271937
40Eddy's Global Market SRLIFRO31113859
41EDE REAL CONSTRUCT S.R.LS4RO19577094
42EDEL BOUTIQUE SRLS1RO39417586
43EDEL WAISS COMERCIAL 58DJ32867370
44EDEN MARKET IMPEX SRLS3RO29869118
45EDEN PASS 95 SRLCTRO7278510
46EDEN PRODUCTIE PRESTARI SERVICII SI DESFACERE MARFURI SRLCJRO211490
47EDEN SRLGLRO1627297
48EDERA SRLTLRO7916995
49EDESA MOTAIENI SRLDB40342428
50edessaMMRO11611263
51EDG EDIL PITESTI SRLAGRO34858867
52EDI ȘI ALIN COMERȚ SRLTR41159713
53EDI ȘI ALIN COMERȚ SRLGR41159713
54EDI SOFT SRLCTRO24115512
55EDI'S FAMILY STORE SRLTM40095212
56EDI&ERIC INVEST SRLAG40908439
57EDIALEX CRIS COM SRLDBRO15831334
58EDIL SAL PREST SAHDRO36443211
59EDIL SISTEMS SRLTMRO35664702
60EDILIZIA BLU SRLSJ21535880
61Edimarko Prestserv SrlBHRO7591508
62EDIMIR ACTIV SRLBZRO36184826
63EDIMO MVE COMPANY S.R.L.CTRO16332022
64EDINA IMPEX SRLMS8193560
65EDION CONSTRUCT SRLVLRO24788853
66EDIPETCOM SRLGJ17077521
67EDIRUS SELECT SRLBZRO18317770
68EDISON OILISRO32712392
69EDITH & CLARA SRLCS29276110
70EDITURA ADEVARUL SAS2RO1581157
71EDIX STORE S.R.L.SVRO33517144
72EDNICO FUELL SRL PLOIESTIPHRO24471838
73EDNIK PALKID SRLBHRO38538148
74EDO&BIBOBC23711878
75EDU ALINA-PETRONELA PFAIS32932550
76EDUADIA CONS S.R.L.BRRO33572203
77EDUARD COMGR18189990
78EDUARD COM SRLVNRO6913672
79EDUARD SI ANDRADA S.R.LCJ40537934
80EDUNEC COM SRLBRRO7258946
81Edwardlord srd-dMMRO37088070
82edwin&ovi.srlARRO16718547
83EDY & NATY PROPERTY SRLCTRO39442687
84EDY FLORICOM SRLTR19173282
85EDY&KANYA SRLSM23919560
86EDYCOT INTERCONS SRLPHRO30596887
87EDYFLO BUILDING SRLBN38777552
88EDYLUCADIN SRL-DGJ36939054
89EDYNIC COM SERV SRLPHRO6128352
90EDYS SRLCVRO13981750
91EENI IMPEX SRLS1RO1578968
92Efect staf srlTL31371980
93EFIGIA SRLMMRO4004820
94EFISPOR SRLBV38102393
95EFR CVMS SRLDJ38009511
96EFRASIMPF MARKET SRLSM40958755
97EFRATA SRLBCRO963191
98EFTIMIE ELENA EFTIMIE PFABZRO13679303
99Eftimie-Ioan S.R.LTL5363740
100EGINA SE COM SRLIFRO5830730