Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1E & M SRLGLRO4789080
2E&D ORSIPOJAR SRLSJ37281398
3E&M MARKET SRLDJRO21831142
4E&N GHIRISAN COM SRLCJRO13720887
5E-GENIA LIMITED SRLBC38757237
6E.M.C. PRODCOM SRLOTRO9035967
7EASY COFFEE SRLIFRO33150586
8EBCO STORE S.R.L.TR40026336
9EBOB MARKET SRLMHRO34432330
10Ecar SRLCVRO15027926
11ECEBBA SRLHDRO13824250
12ECHIPAMENTE PREXEM S.R.L.IF2634241
13ECO CRIS OIL & GAS SRLIFRO33801633
14ECO D.M.D. S.R.L.BV36839012
15ECO MONTAN DOM 2000 SRLAGRO16676131
16ECO SELECT SRLS6RO35398023
17ECOM SRLDJRO2313209
18ECOMED SRLDJRO2290008
19ECONAD SERVCOM SRLPH38417995
20ECONOMAT SECTOR 5 SRLS5RO14330840
21ECONOMIC BEST TEAM SRLAG37978884
22ECONOMIC TOP MARKETAG40857777
23ECOSAULIA COMIMPEX S.R.LMS2848946
24ECOSTIL S.R.LMSRO16276895
25ECTRON IMPEX S.R.LDB6720590
26ECTRON IMPEX SRLDBRO6720590
27ED-CO INTER TRADINGCTRO15154660
28EDA & EDA LEADER SRLCT38383493
29EDA ROSIA SRLSB38681872
30EDAA FAMILY MARKET S.R.L.IFRO32466727
31Edalion Com SRLVS22929913
32EDCOM SRLPH8868551
33edcomar optimS5RO38271937
34Eddy's Global Market SRLIFRO31113859
35EDE REAL CONSTRUCT S.R.LS4RO19577094
36EDEL BOUTIQUE SRLS1RO39417586
37EDEL WAISS COMERCIAL 58DJ32867370
38EDEN MARKET IMPEX SRLS3RO29869118
39EDEN PASS 95 SRLCTRO7278510
40EDEN PRODUCTIE PRESTARI SERVICII SI DESFACERE MARFURI SRLCJRO211490
41EDEN SRLGLRO1627297
42EDERA SRLTLRO7916995
43EDESA MOTAIENI SRLDB40342428
44edessaMMRO11611263
45EDG EDIL PITESTI SRLAGRO34858867
46EDI SOFT SRLCTRO24115512
47EDI'S FAMILY STORE SRLTM40095212
48EDI&ERIC INVEST SRLAG40908439
49EDIALEX CRIS COM SRLDBRO15831334
50EDIL SAL PREST SAHDRO36443211
51EDIL SISTEMS SRLTMRO35664702
52EDILIZIA BLU SRLSJ21535880
53Edimarko Prestserv SrlBHRO7591508
54EDIMIR ACTIV SRLBZRO36184826
55EDIMO MVE COMPANY S.R.L.CTRO16332022
56EDINA IMPEX SRLMS8193560
57EDION CONSTRUCT SRLVLRO24788853
58EDIPETCOM SRLGJ17077521
59EDIRUS SELECT SRLBZRO18317770
60EDISON OILISRO32712392
61EDITH & CLARA SRLCS29276110
62EDITURA ADEVARUL SAS2RO1581157
63EDNICO FUELL SRL PLOIESTIPHRO24471838
64EDNIK PALKID SRLBHRO38538148
65EDO&BIBOBC23711878
66EDU ALINA-PETRONELA PFAIS32932550
67EDUADIA CONS S.R.L.BRRO33572203
68EDUARD COMGR18189990
69EDUARD COM SRLVNRO6913672
70EDUARD SI ANDRADA S.R.LCJ40537934
71Edwardlord srd-dMMRO37088070
72edwin&ovi.srlARRO16718547
73EDY&KANYA SRLSM23919560
74EDYCOT INTERCONS SRLPHRO30596887
75EDYFLO BUILDING SRLBN38777552
76EDYLUCADIN SRL-DGJ36939054
77EDYNIC COM SERV SRLPHRO6128352
78EDYS SRLCVRO13981750
79EENI IMPEX SRLS1RO1578968
80Efect staf srlTL31371980
81EFISPOR SRLBV38102393
82EFR CVMS SRLDJ38009511
83EFRASIMPF MARKET SRLSM40958755
84EFTIMIE ELENA EFTIMIE PFABZRO13679303
85Eftimie-Ioan S.R.LTL5363740
86EGINA SE COM SRLIFRO5830730
87EGMA DELTA COM S.R.L.AGRO9937080
88EGMA DELTA COM S.R.L.AGRO9937080
89EGMA DELTA COM S.R.L.AGRO9937080
90EGMA DELTA COM S.R.L.AGRO9937080
91EIGAM ANDREI INTREPRINDERE INDIVIDUALAHR19642214
92EITRAM COM SRLGJ6068730
93EJON - INSTAL S.R.L.TMRO21747611
94EKDI OANA-LOREDANA PERSOANA FIZICA AUTORIZATAIS29968944
95EKKO ANDALEX SRLIFRO36656902
96EL BAROON MARKET S.R.L.S2RO40395953
97El dorado impex srlS3RO17584397
98EL IMPEX SRLHDRO2116657
99El Mar el MarcoARRO16297774
100EL&COMHD2149107