Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1E & M SRLGLRO4789080
2E&D ORSIPOJAR SRLSJ37281398
3E&E CATERING & FOOD SRLBV40858527
4E&F bonbad internationalBZRO34884475
5E&M MARKET SRLDJRO21831142
6E&N GHIRISAN COM SRLCJRO13720887
7E-GENIA LIMITED SRLBC38757237
8E.F.F. TRANS SRLMMRO8552973
9E.I.E.-SOFIDEN COMPANY SRLISRO29178902
10E.M.C. PRODCOM SRLOTRO9035967
11E.T.I.C. Tour SrlISRO16514865
12EAL MARI PROD COM SRLNT6840627
13EASY COFFEE SRLIFRO33150586
14EBCO STORE S.R.L.TR40026336
15EBOB MARKET SRLMHRO34432330
16Ecar SRLCVRO15027926
17ECEBBA SRLHDRO13824250
18ECHIPAMENTE PREXEM S.R.L.IF2634241
19ECO CRIS OIL & GAS SRLIFRO33801633
20ECO D.M.D. S.R.L.BV36839012
21ECO MONTAN DOM 2000 SRLAGRO16676131
22ECO SELECT SRLS6RO35398023
23ECOM ORITRANZ S.R.L.DB35164952
24ECOM SRLDJRO2313209
25ECOMED SRLDJRO2290008
26ECONAD SERVCOM SRLPH38417995
27ECONOMAT SECTOR 5 SRLS5RO14330840
28ECONOMIC BEST TEAM SRLAG37978884
29ECONOMIC TOP MARKETAG40857777
30ecoplus nica company srlHD31290230
31ECOPROM S.R.L.BC981783
32ECOSAULIA COMIMPEX S.R.LMS2848946
33ECOSTEL BLUE SRLTLRO32780257
34ECOSTIL S.R.LMSRO16276895
35ECTRON IMPEX S.R.LDB6720590
36ECTRON IMPEX SRLDBRO6720590
37ED-CO INTER TRADINGCTRO15154660
38EDA & EDA LEADER SRLCT38383493
39EDA IMINIS SRL-DSMRO34870305
40EDA ROSIA SRLSB38681872
41EDAA FAMILY MARKET S.R.L.IFRO32466727
42Edalion Com SRLVS22929913
43EDCOM SRLPH8868551
44edcomar optimS5RO38271937
45Eddy's Global Market SRLIFRO31113859
46EDE REAL CONSTRUCT S.R.LS4RO19577094
47EDEL BOUTIQUE SRLS1RO39417586
48EDEL WAISS COMERCIAL 58DJ32867370
49Eden Com srlBZRO6092550
50EDEN MARKET IMPEX SRLS3RO29869118
51EDEN PASS 95 SRLCTRO7278510
52EDEN PRODUCTIE PRESTARI SERVICII SI DESFACERE MARFURI SRLCJRO211490
53EDEN SRLGLRO1627297
54EDERA SRLTLRO7916995
55EDESA MOTAIENI SRLDB40342428
56edessaMMRO11611263
57EDG EDIL PITESTI SRLAGRO34858867
58EDI ȘI ALIN COMERȚ SRLTR41159713
59EDI ȘI ALIN COMERȚ SRLGR41159713
60EDI SOFT SRLCTRO24115512
61EDI'S FAMILY STORE SRLTM40095212
62EDI&ERIC INVEST SRLAG40908439
63EDIALEX CRIS COM SRLDBRO15831334
64EDIL PROFESIONAL CONSTRUCT SRLIS38852654
65EDIL SAL PREST SAHDRO36443211
66EDIL SISTEMS SRLTMRO35664702
67EDILIZIA BLU SRLSJ21535880
68Edimarko Prestserv SrlBHRO7591508
69EDIMIR ACTIV SRLBZRO36184826
70EDIMO MVE COMPANY S.R.L.CTRO16332022
71EDINA IMPEX SRLMS8193560
72EDION CONSTRUCT SRLVLRO24788853
73EDIPETCOM SRLGJ17077521
74EDIRUS SELECT SRLBZRO18317770
75EDISON OILISRO32712392
76EDITH & CLARA SRLCS29276110
77EDITURA ADEVARUL SAS2RO1581157
78EDIX STORE S.R.L.SVRO33517144
79EDNICO FUELL SRL PLOIESTIPHRO24471838
80EDNIK PALKID SRLBHRO38538148
81EDO&BIBOBC23711878
82EDU ALINA-PETRONELA PFAIS32932550
83EDUADIA CONS S.R.L.BRRO33572203
84EDUARD COMGR18189990
85EDUARD COM SRLVNRO6913672
86EDUARD SI ANDRADA S.R.LCJ40537934
87EDUNEC COM SRLBRRO7258946
88Edwardlord srd-dMMRO37088070
89edwin&ovi.srlARRO16718547
90EDY & NATY PROPERTY SRLCTRO39442687
91EDY FLORICOM SRLTR19173282
92EDY&KANYA SRLSM23919560
93EDYCOT INTERCONS SRLPHRO30596887
94EDYFLO BUILDING SRLBN38777552
95EDYLUCADIN SRL-DGJ36939054
96EDYNIC COM SERV SRLPHRO6128352
97EDYS SRLCVRO13981750
98EENI IMPEX SRLS1RO1578968
99Efect staf srlTL31371980
100EFIGIA SRLMMRO4004820