Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1D & D DECOR SRLNT19064790
2D & D PRO ALEX DISTRIBUTIONS432441668
3D & S POPASUL PASTRAVULUI SRLSV17995945
4D & V PRODCOM S.R.L.CJRO11600930
5D C FASHION TREND SRLCL38274852
6D N F S.R.L.ILRO17023912
7D N S.R.LGR16093529
8D S V COMEXPO SRLBZ5499476
9D&A Comercial S.R.LTR41147778
10D&D DISTRICT CAFE SRLS2RO32715704
11D&D IMPULS MEDIA SRLAGRO37566840
12D&D laurpreco srlBZ27970735
13D&D laurpreco srlBZ27970735
14D&D MARKET INVEST SRLSBRO34149504
15D&D SERVICE BEST COMPANY S.R.LS535451224
16D&D TOP TREND SRLS6RO35313337
17D&G DELICIOS COOKIE SRLIFRO33019069
18D&H COMPROD IMPEX SRLHDRO3628469
19D&H COMPROD IMPEX SRLHDRO3628469
20D&M BESTMARKET SRLPH39999751
21D&M RUSTIC MARKET SRLGJ39047734
22D&N SRLSM7329230
23D&R SHOPPING SRLIF40112984
24D&R VADORAR SRLTM9990181
25D&V Gardel Flor Ali SRLBZ25820111
26D.A. SOFI SRLTMRO5729249
27D.C. DEDEALEX SRLDJRO32852787
28D.C.N. LORY COM SRLVNRO8169332
29D.E. SRLGRRO3353139
30D.F.G. SRLBVRO3050208
31D.G. CRISMARKET SRLSBRO35379196
32D.G.D.TRANS SRLIFRO5541058
33D.G.F. COM SRLS4RO3902903
34D.H.I. LUX SERVICES SRL -DBV36351967
35D.I.V.E SUPER COM SRLIFRO31451680
36D.I.V.E. SUPER COM SRLIFRO31451680
37D.M. ADRIAN IMPEX SRLS5RO425427
38D.P.C. HORECA SRLBVRO29494662
39D.R.M. ECOPLAST SRLMHRO33143988
40D@NDANELA SRLS6RO38522788
41DA & PE COM 73 SRLS5RO9750839
42DA-OC DOVARYATMRO0826666
43DAB PRODCOM SRLSVRO2690160
44DABIS-BELL SRLBN39862770
45DAC RETAIL SRLBVRO32487614
46DACAPO SRL.CLRO7171024
47DACIA SAABRO1760047
48DACIA SRLCSRO1067920
49DACIAN IMPEX SRLAG3665289
50DACIAN TOUR SRLHDRO32482609
51DACIANA MARKET SRLTMRO35080886
52DACII CO MARTINY SRLSJRO3643167
53Dacos Doru Total SRLSMRO26235728
54DACOSERV CMB SRLISRO6267180
55DACRI SERV 2001 SRLS3RO16738048
56DACRIS SRLMS17321900
57DACRISAN PRESTIGE SRLAGRO8876147
58DACROM BUSSINES SRLAGRO34191509
59DACRY CHICHI SRLSJRO40039573
60DACTARI COSTY SUV S.R.L.OT28740173
61DACTYLIS PROD SRLMSRO4564835
62DACTYLIS PROD SRL LUDUSMSRO4564835
63DACZO TIBOR I.I.HRRO26867023
64DADYN MARKET STANDARD INTERNATIONAL SRLIFRO25536765
65DAE SEMNIFICATIV SRLBR38911734
66DAE STORE IMPACT SRLIF37901309
67Dafara Simply SRLTL31924494
68DAFI IMPEX SRLGLRO4614909
69DAFI TRADING EVOLUTION SRLAGRO39759740
70DAFIN S.R.L.BT18683216
71DAG`MAR EXIMIFRO4397575
72DAGADA SRLS333840756
73DAGAU FLORIN INTREPRINDERE INDIVIDUALAAR29930818
74DAGHEMANA COM SRLMS10177469
75DAGIANA - REC SRLTMRO35815023
76Dagli Market SRLSBRO35951017
77DAI ALEXA&BIANCA SRLTM35842443
78DAI DOAMNE SRLGJ9433040
79DAIA LUMINITA INTREPRINDERE INDIVIDUALADB37595420
80DAILY MARKET IMPEX SRLBVRO32307594
81DAILY SHOP MINIMARKETIS40885203
82DAIRATRADE SRLDJ38217628
83DAJKA MARIA PERSOANA FIZICA AUTORIZATABH37200911
84DAKAR FITNESS CENTER SRLHR29244011
85DAKTARI MARKET SRLGRRO36567961
86daktari srlVLRO1509216
87DAL PALAS COMPREST SRLHDRO7348852
88Dalbey Activ srlCTRO18866965
89DALBISERV SRLVL19029547
90DALBONERA AVANTAJ SRLCSRO29042837
91DALEX SERV 94 SRLS6RO14727972
92Dalex-tib med srlSB39225157
93DALEXINALEX SRLBC38880379
94DALGEN SRLGRRO16182855
95DALI DIVERS OPTIONS S.R.LBZ40646656
96DALI&GAB MARKET SRLDJRO36351215
97DALIA MIXX MARKET SRLGRRO36456254
98DALIA SRLNTRO2056997
99DALIA SRLDB922191
100DALIAN'S PUB SRLBN30263343