Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1D & D DECOR SRLNT19064790
2D & D PRO ALEX DISTRIBUTIONS432441668
3D & S POPASUL PASTRAVULUI SRLSV17995945
4D & V PRODCOM S.R.L.CJRO11600930
5D C FASHION TREND SRLCL38274852
6D N F S.R.L.ILRO17023912
7D N S.R.LGR16093529
8D&D DISTRICT CAFE SRLS2RO32715704
9D&D IMPULS MEDIA SRLAGRO37566840
10D&D laurpreco srlBZ27970735
11D&D laurpreco srlBZ27970735
12D&D MARKET INVEST SRLSBRO34149504
13D&D SERVICE BEST COMPANY S.R.LS535451224
14D&D TOP TREND SRLS6RO35313337
15D&G DELICIOS COOKIE SRLIFRO33019069
16D&H COMPROD IMPEX SRLHDRO3628469
17D&H COMPROD IMPEX SRLHDRO3628469
18D&M BESTMARKET SRLPH39999751
19D&M RUSTIC MARKET SRLGJ39047734
20D&N SRLSM7329230
21D&R SHOPPING SRLIF40112984
22D&R VADORAR SRLTM9990181
23D&V Gardel Flor Ali SRLBZ25820111
24D.A. SOFI SRLTMRO5729249
25D.C. DEDEALEX SRLDJRO32852787
26D.C.N. LORY COM SRLVNRO8169332
27D.E. SRLGRRO3353139
28D.F.G. SRLBVRO3050208
29D.G. CRISMARKET SRLSBRO35379196
30D.G.D.TRANS SRLIFRO5541058
31D.G.F. COM SRLS4RO3902903
32D.H.I. LUX SERVICES SRL -DBV36351967
33D.I.V.E SUPER COM SRLIFRO31451680
34D.I.V.E. SUPER COM SRLIFRO31451680
35D.M. ADRIAN IMPEX SRLS5RO425427
36D.P.C. HORECA SRLBVRO29494662
37D.R.M. ECOPLAST SRLMHRO33143988
38D@NDANELA SRLS6RO38522788
39DA & PE COM 73 SRLS5RO9750839
40DA-OC DOVARYATMRO0826666
41DAB PRODCOM SRLSVRO2690160
42DAC RETAIL SRLBVRO32487614
43DACAPO SRL.CLRO7171024
44DACIA SAABRO1760047
45DACIA SRLCSRO1067920
46DACIAN TOUR SRLHDRO32482609
47DACIANA MARKET SRLTMRO35080886
48DACII CO MARTINY SRLSJRO3643167
49Dacos Doru Total SRLSMRO26235728
50DACOSERV CMB SRLISRO6267180
51DACRI SERV 2001 SRLS3RO16738048
52DACRIS SRLMS17321900
53DACROM BUSSINES SRLAGRO34191509
54DACRY CHICHI SRLSJRO40039573
55DACTARI COSTY SUV S.R.L.OT28740173
56DACTYLIS PROD SRLMSRO4564835
57DACTYLIS PROD SRL LUDUSMSRO4564835
58DACZO TIBOR I.I.HRRO26867023
59DADYN MARKET STANDARD INTERNATIONAL SRLIFRO25536765
60DAE SEMNIFICATIV SRLBR38911734
61Dafara Simply SRLTL31924494
62DAFI IMPEX SRLGLRO4614909
63DAFI TRADING EVOLUTION SRLAGRO39759740
64DAFIN S.R.L.BT18683216
65DAG`MAR EXIMIFRO4397575
66DAGADA SRLS333840756
67DAGAU FLORIN INTREPRINDERE INDIVIDUALAAR29930818
68DAGIANA - REC SRLTMRO35815023
69DAI ALEXA&BIANCA SRLTM35842443
70DAI DOAMNE SRLGJ9433040
71DAIA LUMINITA INTREPRINDERE INDIVIDUALADB37595420
72DAILY MARKET IMPEX SRLBVRO32307594
73DAILY SHOP MINIMARKETIS40885203
74DAIRATRADE SRLDJ38217628
75DAJKA MARIA PERSOANA FIZICA AUTORIZATABH37200911
76DAKTARI MARKET SRLGRRO36567961
77DAL PALAS COMPREST SRLHDRO7348852
78Dalbey Activ srlCTRO18866965
79DALBISERV SRLVL19029547
80DALBONERA AVANTAJ SRLCSRO29042837
81Dalex-tib med srlSB39225157
82DALEXINALEX SRLBC38880379
83DALGEN SRLGRRO16182855
84DALI DIVERS OPTIONS S.R.LBZ40646656
85DALIA MIXX MARKET SRLGRRO36456254
86DALIA SRLDB922191
87DALIEVA SHOP S.R.L.HD40863264
88DALIMAST S.R.L.TMRO23458423
89Dalimati SrlMHRO15549938
90DALIOMEXBVRO31264959
91DALMENA SRLPHRO19156451
92DALOR ALIM SRLHDRO30872109
93DALSEGNIO GRUP S.R.L.IFRO20950234
94DaltransPHRO14875170
95DALVALEX SERV SRLPHRO28167336
96DALVAOIL SRLVLRO15402324
97DALVEN PROD SRLBVRO6838422
98DALVEN PROD SRLBVRO6838422
99DALY LAURA COM SRLBZRO6020635
100DALYBOR ASSENAV SRLTM40948158