Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1C & A FAMILY STORE SRLIF35263131
2C & C Prest S.R.L.S17400390
3C & D MARYCIP S.R.L.TMRO34921417
4C & T SRLVLRO2534676
5C&C CONCEPT DIRECT SRLCTRO33865335
6C&D AVANTAJ MARKETTR31393031
7C&D HOLDING SRLCTRO9684328
8C&M MARKET STORE SRLIF30404930
9C&N DODEA GRUP S. R. L.CJ40185277
10C&PI COMPROD SRLMSRO1252391
11C&S SANITARYISRO32144080
12C-AGLA-C COM SRLSVRO8129524
13C.D.G INTERNATIONAL SRLVNRO9686035
14C.I.N.I.PRODCOM IMPEX SRLS1RO7003748
15C.M.A. INVESTMENT S.R.L.SVRO34917521
16C.M.M CONSTRUCT IMPEX SRLISRO16695320
17C.M.SOPHIE FAMILY SRLAGRO38339730
18C.M.SOPHIE FAMILY SRLAGRO38339730
19C.P.M. CRIOPAMA GRUP SRLTMRO26561155
20C.R. FLAVI DAC SRLARRO34765105
21C24/14/2005NTRO2004416
22C2D SRLBCRO23419572
23CA&MB GRUP SRLMSRO30713588
24CABA RAUL NICOLAE I.IBH41086190
25CABANA DINTRE NUCI S.R.LBC11534640
26CABANA S.R.L.OTRO8930009
27CABANA STEJARILOR SABRRO7976768
28CABANUTA LUI AMY SRLAG15800915
29CABARAMA COM SRLS6RO15952255
30Cabpet ComNTRO15179673
31Caceamyky2018 srlOT40290388
32Caceres SRLDJRO22252513
33CADAR SRLSJRO674851
34CADEX EXIM SRLILRO9615441
35Cadiana Market SRLS2RO34663920
36Cadir AinurCTRO11087682
37CADIS GH IMPORT EXPORT SRLCJRO241661
38CAERU TUDOREL ZAHARIA PERSOANA FIZICA AUTORIZATABT20954740
39CAFE ANGLAISGLRO30909666
40Cafe Bar Central SRLOT5524545
41Cafe bar cristi s.r.l.BZ18621396
42CAFE BAR LA BENGHEA SRLBZ8444750
43Cafe Bar La Stela SRLMM39868586
44CAFE BAR LONGE CAFE SRLSJ39537370
45CAFE BAR ORIENT SRLTR3745914
46Cafe Bar Select SRLBNRO566183
47CAFE BIANCA REECA SRLMS31278806
48CAFE CLAU & SORIN SRLMM28669901
49CAFE CRINUL RESTAURANT S.R.LMSRO1234530
50CAFE-BAR DINDIA SRLBC40501930
51CAFECHA SRLTMRO29377697
52CAFEE DIVA ACTIV SRLMM35318385
53Cafemera prestTL36188682
54CAFENEAUA BUCURESTIULUI D'ALTADATA SRLS526083433
55CAFENEAUA NOASTRA SRLISRO35102747
56CAFFE BAR CARTIER SRLARRO36999099
57CAFFE BAR DRAGALINA SRLCL40868059
58CAFFE CORINT SRLTM27413041
59CAFFE TIM NORDTM27413041
60CAILEAN POMPEI IONEL INTREPRINDERE INDIVIDUALABN31172596
61Cainiceanu I. Iie I.I.MH24445758
62CAISA MARKET SRLGR35425110
63Caisul FermecatTL13789586
64CAITAS A. MARIANA INTREPRINDERE INDIVIDUALACT40035474
65CAIUS SI DIANA SRLTMRO17262170
66CAIUS SRLARRO1748027
67CALA SRLVNRO10834755
68Calacean vasile gheorghe iiSJ31613560
69CALAE srlABRO11106520
70CALANDRION SRLGLRO20744463
71CALARETUL SRLBVRO1138703
72CALATOAE S DUMITRA IIBR39480346
73CALBOREAN ANA INTREPRINDERE INDIVIDUALASB40882096
74Calcan Florentina IulianaBR36360582
75CALDARARU M. GIANI-VIOREL INTREPRINDERE INDIVIDUALAIL40932143
76Caldararu VasilicaIFRO22506743
77CALEIDOSCOP SRL GALATIGLRO7822793
78CALENDAR SRLPHRO10577503
79Calenic-Com SRLTL8401873
80CALESCU A. CORNELIA VIORICA INTREPRINDERE INDIVIDUALAMH26063819
81CALGIRA TRANSILVANIA SRLSMRO30177269
82CALIFORNIA IMPORT EXPORT SRLAG5713633
83Calimera Distribution Com SrlMHRO24785806
84CALIN ALEX SRLIFRO17636550
85CALIN AUREL IITR10401107
86Calin Carmen Persoana Fizica AutorizataCTRO19999552
87CĂLIN D. PARASCHIVA DOINA INTREPRINDERE INDIVIDUALAPH30131784
88CALIN FLORIAN IRINEL IIVN27265174
89CALIN IULIANA-MARIA PFASB36183103
90CALIN V. MARIAN INTREPRINDERE FAMILIALAGRRO37617049
91CALIN V. VASILE-MARIUS INTREPRINDERE FAMILIALASV5295174
92CALIN VASILICA-ADRIANA INTERPRINDERE INDIVIDUALAAG31065204
93CALINESCU ANGELA-GEORGIANA IIDBRO38100333
94CALINESCU F. IOANA INTREPRINDERE INDIVIDUALĂOT40866104
95CALINGRAND SRLBVRO34441168
96CALINOIU GIANINA CECILIA I.I GIANI&MICHAEL FAMILYARRO26327384
97CALIOPE PROD SRLDJ11429742
98CALIPSO TOPART SRLAGRO38429515
99CALITAFLO SRLMMRO27698453
100Calofir AdrianIFRO22433560