Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1C & A FAMILY STORE SRLIF35263131
2C & C Prest S.R.L.S17400390
3C & D MARYCIP S.R.L.TMRO34921417
4C & T SRLVLRO2534676
5C&C CONCEPT DIRECT SRLCTRO33865335
6C&C VALDAVIDCOM SRLHD38411704
7C&D AVANTAJ MARKETTR31393031
8C&D HOLDING SRLCTRO9684328
9C&M MARKET STORE SRLIF30404930
10C&N DODEA GRUP S. R. L.CJ40185277
11C&PI COMPROD SRLMSRO1252391
12C&S SANITARYISRO32144080
13C-AGLA-C COM SRLSVRO8129524
14C.A BIO EGGS SRLDJRO38052600
15C.D.G INTERNATIONAL SRLVNRO9686035
16C.I.N.I.PRODCOM IMPEX SRLS1RO7003748
17C.M.A. INVESTMENT S.R.L.SVRO34917521
18C.M.M CONSTRUCT IMPEX SRLISRO16695320
19C.M.SOPHIE FAMILY SRLAGRO38339730
20C.M.SOPHIE FAMILY SRLAGRO38339730
21C.P.M. CRIOPAMA GRUP SRLTMRO26561155
22C.R. FLAVI DAC SRLARRO34765105
23C24/14/2005NTRO2004416
24C2D SRLBCRO23419572
25CA&MB GRUP SRLMSRO30713588
26CABA RAUL NICOLAE I.IBH41086190
27CABANA BRADULUI SERV SRLBN8243811
28CABANA DINTRE NUCI S.R.LBC11534640
29Cabana Julius RomerBVRO16774547
30CABANA S.R.L.OTRO8930009
31CABANA STEJARILOR SABRRO7976768
32CABANUTA LUI AMY SRLAG15800915
33CABARAMA COM SRLS6RO15952255
34Cabpet ComNTRO15179673
35Cabuta Belinda Monica Intreprindere IndividualaBH29924689
36Caceamyky2018 srlOT40290388
37Caceres SRLDJRO22252513
38CADAR KATALIN ENIKO IIBHRO28384955
39CADAR SRLSJRO674851
40CADESO IMPEX SRLSVRO7785539
41CADEX EXIM SRLILRO9615441
42Cadiana Market SRLS2RO34663920
43Cadir AinurCTRO11087682
44CADIS GH IMPORT EXPORT SRLCJRO241661
45CADO NOEL SRLCSRO32718638
46CAERU TUDOREL ZAHARIA PERSOANA FIZICA AUTORIZATABT20954740
47CAFE ANGLAISGLRO30909666
48Cafe Bar Central SRLOT5524545
49Cafe bar cristi s.r.l.BZ18621396
50CAFE BAR LA BENGHEA SRLBZ8444750
51Cafe Bar La Stela SRLMM39868586
52CAFE BAR LONGE CAFE SRLSJ39537370
53CAFE BAR ORIENT SRLTR3745914
54Cafe Bar Select SRLBNRO566183
55CAFE BAR STUPINA S.R.L.CT39148950
56CAFE BIANCA REECA SRLMS31278806
57CAFE CLAU & SORIN SRLMM28669901
58CAFE CRINUL RESTAURANT S.R.LMSRO1234530
59CAFE-BAR DINDIA SRLBC40501930
60CAFECHA SRLTMRO29377697
61CAFEE DIVA ACTIV SRLMM35318385
62Cafemera prestTL36188682
63CAFENEAUA BUCURESTIULUI D'ALTADATA SRLS526083433
64CAFENEAUA NOASTRA SRLISRO35102747
65CAFENEAUA VERONA SRLS1RO25436260
66CAFFE BAR CARTIER SRLARRO36999099
67CAFFE BAR DRAGALINA SRLCL40868059
68CAFFE CORINT SRLTM27413041
69CAFFE COSTADOROS1RO31234150
70CAFFE TIM NORDTM27413041
71CAILEAN POMPEI IONEL INTREPRINDERE INDIVIDUALABN31172596
72Cainiceanu I. Iie I.I.MH24445758
73CAISA MARKET SRLGR35425110
74Caisul FermecatTL13789586
75CAITAS A. MARIANA INTREPRINDERE INDIVIDUALACT40035474
76CAIUS SI DIANA SRLTMRO17262170
77CAIUS SRLARRO1748027
78CALA SRLVNRO10834755
79Calacean vasile gheorghe iiSJ31613560
80CALAE srlABRO11106520
81CALANCEA GABRIEL-TOADER INTREPRINDERE INDIVIDUALAHD34848332
82CALANDRION SRLGLRO20744463
83CALARETUL SRLBVRO1138703
84CALATOAE S DUMITRA IIBR39480346
85CĂLĂUZ NADIA GABRIELA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂMM18600121
86CALBOREAN ANA INTREPRINDERE INDIVIDUALASB40882096
87Calcan Florentina IulianaBR36360582
88CALDARARU M. GIANI-VIOREL INTREPRINDERE INDIVIDUALAIL40932143
89Caldararu VasilicaIFRO22506743
90CALEIDOSCOP SRL GALATIGLRO7822793
91CALENDAR SRLPHRO10577503
92Calenic-Com SRLTL8401873
93CALESCU A. CORNELIA VIORICA INTREPRINDERE INDIVIDUALAMH26063819
94CALGIRA TRANSILVANIA SRLSMRO30177269
95CALIAN MINIMARKET S.R.LBC40060052
96CALIFORNIA IMPORT EXPORT SRLAG5713633
97CALIFORNIA SRLSJRO11330349
98Calimera Distribution Com SrlMHRO24785806
99CALIN ALEX SRLIFRO17636550
100CALIN AUREL IITR10401107