Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1A & AF COMIMPEX SRLS65426407
2A - PROPOS SRLISRO3420742
3A SI C MANANCA BUN SRLIF40349205
4A&A IMPORT EXPORT SRLCJRO253232
5A&B GALANTUS SRLGJRO29840774
6A&B GALANTUS SRLGJRO29840774
7A&B GALANTUS SRLGJRO29840774
8A&C ALESSANDRA SRLNTRO40076970
9A&C DINAMIC NICOVER SRLS4RO23800037
10A&C EXPRES MARKET SRLS439575454
11A&C FRESH MARKET S.R.LS4RO32425565
12A&C JOY CONSTRUCT SRLTMRO32242630
13A&D MARIDAN MARKET SRLABRO22634114
14A&D SIBCOM S.R.L.SBRO30962597
15A&D SOMIR ORATIA S.R.L.BZ26700113
16A&I DEDYS SRLNTRO31170889
17A&N&T ImpexCJRO252610
18A&S CORAL BUSINESS S.R.LS3RO39075335
19A+ER CONECT HOLIDAY SRLTL40890625
20A-SODA WATER S.R.L.MMRO15232696
21A. B. C. POINT DESIGN SRLS536575727
22A.B.C HORGA S.R.LARRO20796225
23A.B.C. DANA S.R.L.ABRO6995036
24A.B.C. LA DRIDA SRLAR31171973
25A.B.C. LA DRIDA SRLAR31171973
26A.E.C.C.D. SERV SRLBRRO2274746
27A.F.D.CAFEBAR SRLTRRO35101105
28A.H. AVALANCHE SRLILRO28388124
29A.H.A.BUSSINES COMS3RO33776963
30A.M.A. FUCIU SRLBV28597201
31A.M.A. Mirali Com SRLCSRO10986249
32A.M.P.I. COM IMPEX SRLS3RO350472
33A.n.c. 98 comexprod s.r.l.S5RO10751587
34A.V. ALDY IMPEX SRLS1RO3618252
35A.V.A.M SRLIFRO14756056
36A3A Business SRLBCRO33994933
37AAD MARA CONSULTING SRLMMRO28557096
38AAN 25 SRLDJRO37058613
39AAN 25 SRLDJRO37058605
40AANITEI VICTORIA IIBN15793265
41AARON & AL FLO SRLMSRO15520770
42ABABEI LOREDANA INTREPRINDERE INDIVIDUALAVS39310104
43ABABEI LUMINTA INTREPRINDERE FAMILIALAVS15921496
44ABABI MIRCEA INTREPRINDERE INDIVIDUALABT36525001
45ABAGIU VALENTINA INTREPRINDERE INDIVIDUALAAG31923766
46Abalasei A. Daniela-Mihaela Intreprindere IndividualaIS40916679
47ABC ALMAR SRLSJRO15822654
48ABC CASA SOFRONICI SRLMM37681297
49ABC CASIMCEA SRLCTRO0776860
50ABC DEBO COM SRLHDRO10779502
51ABC HAPPY CAR SRLBVRO18749388
52ABC MARKET SRLSVRO3177598
53ABC MARKET SRLSVRO3177598
54ABC POIANA SALAJULUI SRLSJRO38429337
55ABC QUICK COMMERCE SRLS6RO29890101
56ABC RANYSTAR SRLTM32688642
57ABELTAV SRLOT17190880
58ABI STEFANITA MARKETDJ39960336
59ABIBULA KAMER INTREPRINDERE INDIVIDUALACT31546690
60ABILITY TRADE SRLBRRO7292131
61ABIMIRAVI SRLGJ30323658
62ABINIM SRLMSRO23504341
63ABRAHAM MADAR SRLHRRO35720578
64ABRIVABVRO35995765
65ABRUZZO CAFFE GROUP SRLS531127935
66ABȘAR SRLS1RO36576609
67ABSTRACT MOBBVRO26667335
68Abundent&EconomicCTRO37771446
69ABUSAN LIANA PERSOANA FIZICA AUTORIZATAAB37998946
70ABY LAND TRADE SRLCLRO36585780
71ABYSAR ANG SRLDB38952963
72ACAI CRISTIAN INTREPRINDERE FAMILIALANTRO27779310
73ACANTHA SRLBRRO14420020
74ACAPULCO SRLBN6248820
75ACASA CAFEA S.R.L.GRRO35708094
76ACASA LA TINE SRLCL40585010
77ACATINCAI VIORICA INTREP. INDIV.IS38471900
78ACATRINEI GH. MARIA INTREPRINDERE INDIVIDUALAIS25714730
79ACATRINEI TRANS SRLVSRO21013070
80ACCENTO MARKET S.R.LPH39994185
81ACCES CLASS SRLCV37714807
82accolade impex srlCJRO8930912
83ACEME 2012 SRLMHRO29669330
84ACG KLEOPATRA SRLNT36052795
85ACHIM A VERGINIA INTREPRINDERE INDIVIDUALADB26336927
86ACHIM ANA "FLORIAN" INTREPRINDERE INDIVIDUALAAB30158496
87ACHIM EUGENIA IIPH34924863
88ACHIM EUGENIA INTREPRINDERE INDIVIDUALAPH34924863
89ACHIM F. ANA IIAG40908633
90ACHIM ION COMERȚ INTREPRINDERE INDIVIDUALĂAG28045177
91Achim Sebastian-Ionut pfaTL38182554
92ACHIM VALENTIN INTREPRINDERE INDIVIDUALADB24985448
93ACHIZITIE SI DEZVOLTARE SRLAGRO3524999
94ACILECOM SRLBR35360029
95ACIPEX TIP-TOPHRRO526766
96ACIT PREST SRLMSRO12524505
97ACKA & BELL IMPEX SRLPH35287319
98ACL STORY S.R.LMS21825086
99ACN PROD SRLILRO11513028
100ACOJOCARITEI CAMELIA INTREPRINDERE INDIVIDUALABTRO25757456