Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr 1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1A & AF COMIMPEX SRLS65426407
2A - PROPOS SRLISRO3420742
3A SI C MANANCA BUN SRLIF40349205
4A&A IMPORT EXPORT SRLCJRO253232
5A&B GALANTUS SRLGJRO29840774
6A&B GALANTUS SRLGJRO29840774
7A&B GALANTUS SRLGJRO29840774
8A&C ALESSANDRA SRLNTRO40076970
9A&C DINAMIC NICOVER SRLS4RO23800037
10A&C EXPRES MARKET SRLS439575454
11A&C FRESH MARKET S.R.LS4RO32425565
12A&C JOY CONSTRUCT SRLTMRO32242630
13A&D MARIDAN MARKET SRLABRO22634114
14A&D SIBCOM S.R.L.SBRO30962597
15A&D SOMIR ORATIA S.R.L.BZ26700113
16A&I DEDYS SRLNTRO31170889
17A&N&T ImpexCJRO252610
18A&S CORAL BUSINESS S.R.LS3RO39075335
19A+ER CONECT HOLIDAY SRLTL40890625
20A-SODA WATER S.R.L.MMRO15232696
21A. B. C. POINT DESIGN SRLS536575727
22A.B.C HORGA S.R.LARRO20796225
23A.B.C. DANA S.R.L.ABRO6995036
24A.B.C. LA DRIDA SRLAR31171973
25A.B.C. LA DRIDA SRLAR31171973
26A.E.C.C.D. SERV SRLBRRO2274746
27A.F.D.CAFEBAR SRLTRRO35101105
28A.H. AVALANCHE SRLILRO28388124
29A.H.A.BUSSINES COMS3RO33776963
30A.M.A. FUCIU SRLBV28597201
31A.M.A. Mirali Com SRLCSRO10986249
32A.M.P.I. COM IMPEX SRLS3RO350472
33A.n.c. 98 comexprod s.r.l.S5RO10751587
34A.V. ALDY IMPEX SRLS1RO3618252
35A.V.A.M SRLIFRO14756056
36A3A Business SRLBCRO33994933
37AAD MARA CONSULTING SRLMMRO28557096
38AAN 25 SRLDJRO37058613
39AAN 25 SRLDJRO37058605
40AANITEI VICTORIA IIBN15793265
41AARON & AL FLO SRLMSRO15520770
42ABABEI ANISOARA IIIS36207024
43ABABEI LOREDANA INTREPRINDERE INDIVIDUALAVS39310104
44ABABEI LUMINTA INTREPRINDERE FAMILIALAVS15921496
45ABABI MIRCEA INTREPRINDERE INDIVIDUALABT36525001
46ABAGIU VALENTINA INTREPRINDERE INDIVIDUALAAG31923766
47Abalasei A. Daniela-Mihaela Intreprindere IndividualaIS40916679
48ABC ALMAR SRLSJRO15822654
49ABC CASA SOFRONICI SRLMM37681297
50ABC CASIMCEA SRLCTRO0776860
51ABC DEBO COM SRLHDRO10779502
52ABC HAPPY CAR SRLBVRO18749388
53ABC MARKET SRLSVRO3177598
54ABC MARKET SRLSVRO3177598
55ABC POIANA SALAJULUI SRLSJRO38429337
56ABC QUICK COMMERCE SRLS6RO29890101
57ABC RANYSTAR SRLTM32688642
58ABELTAV SRLOT17190880
59ABI STEFANITA MARKETDJ39960336
60ABIBULA KAMER INTREPRINDERE INDIVIDUALACT31546690
61ABILITY TRADE SRLBRRO7292131
62ABIMIRAVI SRLGJ30323658
63ABINIM SRLMSRO23504341
64ABRAHAM MADAR SRLHRRO35720578
65ABRIVABVRO35995765
66ABRUZZO CAFFE GROUP SRLS531127935
67ABȘAR SRLS1RO36576609
68ABSTRACT MOBBVRO26667335
69Abundent&EconomicCTRO37771446
70ABUSAN LIANA PERSOANA FIZICA AUTORIZATAAB37998946
71ABY LAND TRADE SRLCLRO36585780
72ABYSAR ANG SRLDB38952963
73AC CRISTAN COMPLEXMMRO36103430
74ACAI CRISTIAN INTREPRINDERE FAMILIALANTRO27779310
75ACANTHA SRLBRRO14420020
76ACAPULCO SRLBN6248820
77ACASA CAFEA S.R.L.GRRO35708094
78ACASA LA TINE SRLCL40585010
79ACATINCĂI CĂTĂLIN IIIS38319253
80ACATINCAI VIORICA INTREP. INDIV.IS38471900
81ACATRINEI GH. MARIA INTREPRINDERE INDIVIDUALAIS25714730
82ACATRINEI TRANS SRLVSRO21013070
83ACC PRODUCT ENGINEERINGIFRO1741444
84ACCENTO MARKET S.R.LPH39994185
85ACCES CLASS SRLCV37714807
86accolade impex srlCJRO8930912
87ACE TRADE DISCOUNT SRLAGRO37346756
88ACEME 2012 SRLMHRO29669330
89ACG KLEOPATRA SRLNT36052795
90ACHIM A VERGINIA INTREPRINDERE INDIVIDUALADB26336927
91ACHIM ANA "FLORIAN" INTREPRINDERE INDIVIDUALAAB30158496
92ACHIM EUGENIA IIPH34924863
93ACHIM EUGENIA INTREPRINDERE INDIVIDUALAPH34924863
94ACHIM F. ANA IIAG40908633
95ACHIM ION COMERȚ INTREPRINDERE INDIVIDUALĂAG28045177
96Achim Sebastian-Ionut pfaTL38182554
97ACHIM VALENTIN INTREPRINDERE INDIVIDUALADB24985448
98ACHIZITIE SI DEZVOLTARE SRLAGRO3524999
99ACILECOM SRLBR35360029
100ACIOBANITEI MIHAELA - ELENA PERSOANA FIZICA AUTORIZATABT20887242