Tabel cu operatorii economici
inregistrati si validati
in baza regulamentului 2018/574


Pentru a va regasi mai usor, verificati in e-mailul de validare cum ati completat denumirea firmei si apoi cautati in pagina corespunzatoare.
Lista este sortata alfabetic.
Aveti in vedere ca daca la denumire ati completat "SC Firma SRL" NU VA VETI REGASI in pagina literei "F" ci la cea a literei "S"
De asemenea "S.C. FIRMA SRL" nu se afla langa "SC FIRMA1 SRL"

* Daca NU va regasiti in acest Raport, atunci:
  • Nu ati parcurs procesul de preinregistrare agenti economici. In acest caz completati Formularul nr1.
  • Preinregistrarea dvs nu a fost validata. In acest caz, verificati in e-mail si validati datele introduse.
  • Preinregistrarea dvs a fost invalidata.
  • Adresa de email pe care ati furnizat-o la completarea Formularului nr. 1 este gresita si nu ati primit e-mailul de confirmare.

Salt la Agenti economici care incep cu litera:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Altele
Salt la Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
NR.
CRT
Denumire Agent economic Judet Cod Unic de Inregistrare
1A & AF COMIMPEX SRLS65426407
2A - PROPOS SRLISRO3420742
3A SI C MANANCA BUN SRLIF40349205
4A&A IMPORT EXPORT SRLCJRO253232
5A&B GALANTUS SRLGJRO29840774
6A&B GALANTUS SRLGJRO29840774
7A&B GALANTUS SRLGJRO29840774
8A&C ALESSANDRA SRLNTRO40076970
9A&C DINAMIC NICOVER SRLS4RO23800037
10A&C EXPRES MARKET SRLS439575454
11A&C FRESH MARKET S.R.LS4RO32425565
12A&C JOY CONSTRUCT SRLTMRO32242630
13A&D MARIDAN MARKET SRLABRO22634114
14A&D SIBCOM S.R.L.SBRO30962597
15A&D SOMIR ORATIA S.R.L.BZ26700113
16A&I DEDYS SRLNTRO31170889
17A&N&T ImpexCJRO252610
18A&S CORAL BUSINESS S.R.LS3RO39075335
19A. B. C. POINT DESIGN SRLS536575727
20A.B.C. DANA S.R.L.ABRO6995036
21A.B.C. LA DRIDA SRLAR31171973
22A.E.C.C.D. SERV SRLBRRO2274746
23A.F.D.CAFEBAR SRLTRRO35101105
24A.H. AVALANCHE SRLILRO28388124
25A.H.A.BUSSINES COMS3RO33776963
26A.M.A. FUCIU SRLBV28597201
27A.M.A. Mirali Com SRLCSRO10986249
28A.M.P.I. COM IMPEX SRLS3RO350472
29A.n.c. 98 comexprod s.r.l.S5RO10751587
30A.V. ALDY IMPEX SRLS1RO3618252
31A.V.A.M SRLIFRO14756056
32A3A Business SRLBCRO33994933
33AAD MARA CONSULTING SRLMMRO28557096
34AAN 25 SRLDJRO37058613
35AAN 25 SRLDJRO37058605
36AARON & AL FLO SRLMSRO15520770
37ABABEI LOREDANA INTREPRINDERE INDIVIDUALAVS39310104
38ABABEI LUMINTA INTREPRINDERE FAMILIALAVS15921496
39ABABI MIRCEA INTREPRINDERE INDIVIDUALABT36525001
40ABAGIU VALENTINA INTREPRINDERE INDIVIDUALAAG31923766
41Abalasei A. Daniela-Mihaela Intreprindere IndividualaIS40916679
42ABC ALMAR SRLSJRO15822654
43ABC CASA SOFRONICI SRLMM37681297
44ABC CASIMCEA SRLCTRO0776860
45ABC DEBO COM SRLHDRO10779502
46ABC MARKET SRLSVRO3177598
47ABC MARKET SRLSVRO3177598
48ABC POIANA SALAJULUI SRLSJRO38429337
49ABELTAV SRLOT17190880
50ABI STEFANITA MARKETDJ39960336
51ABIBULA KAMER INTREPRINDERE INDIVIDUALACT31546690
52ABILITY TRADE SRLBRRO7292131
53ABIMIRAVI SRLGJ30323658
54ABINIM SRLMSRO23504341
55ABRAHAM MADAR SRLHRRO35720578
56ABRIVABVRO35995765
57ABRUZZO CAFFE GROUP SRLS531127935
58ABȘAR SRLS1RO36576609
59ABSTRACT MOBBVRO26667335
60Abundent&EconomicCTRO37771446
61ABUSAN LIANA PERSOANA FIZICA AUTORIZATAAB37998946
62ABY LAND TRADE SRLCLRO36585780
63ABYSAR ANG SRLDB38952963
64ACAI CRISTIAN INTREPRINDERE FAMILIALANTRO27779310
65ACANTHA SRLBRRO14420020
66ACAPULCO SRLBN6248820
67ACASA LA TINE SRLCL40585010
68ACATINCAI VIORICA INTREP. INDIV.IS38471900
69ACATRINEI GH. MARIA INTREPRINDERE INDIVIDUALAIS25714730
70ACCENTO MARKET S.R.LPH39994185
71ACCES CLASS SRLCV37714807
72accolade impex srlCJRO8930912
73ACEME 2012 SRLMHRO29669330
74ACG KLEOPATRA SRLNT36052795
75ACHIM A VERGINIA INTREPRINDERE INDIVIDUALADB26336927
76ACHIM ANA "FLORIAN" INTREPRINDERE INDIVIDUALAAB30158496
77ACHIM EUGENIA IIPH34924863
78ACHIM EUGENIA INTREPRINDERE INDIVIDUALAPH34924863
79ACHIM F. ANA IIAG40908633
80ACHIM ION COMERȚ INTREPRINDERE INDIVIDUALĂAG28045177
81Achim Sebastian-Ionut pfaTL38182554
82ACHIM VALENTIN INTREPRINDERE INDIVIDUALADB24985448
83ACHIZITIE SI DEZVOLTARE SRLAGRO3524999
84ACILECOM SRLBR35360029
85ACIPEX TIP-TOPHRRO526766
86ACIT PREST SRLMSRO12524505
87ACKA & BELL IMPEX SRLPH35287319
88ACN PROD SRLILRO11513028
89ACOJOCARITEI CAMELIA INTREPRINDERE INDIVIDUALABTRO25757456
90ACON FINANCE SOLUTIONS SRLPHRO30353845
91ACONSTANTIN & DUMITRU SNCDJ3080756
92Acord com srlSBRO6060818
93Acord Total FM S.R.L.CTRO4619043
94ACSA STAR SRLABRO15850719
95ACSOR ELY 2012 SRLS630907380
96ACTA SRLAGRO152645
97Actimir2010GLRO27726219
98ACTIV BUSINESS CONT SRLS3RO30718704
99ACTIV DITALBV27730856
100ACTIV EXIM SRLSMRO10021884